Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:24 27.07.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: docks,нови [re: BashMaistora]  
АвторKoльo (Нерегистриран)
Публикувано11.07.06 10:13



Благодаря ти за съветите! Ще ги изпробвам. Надявам се да послужат и на други хора от форума.

>> Явно не си толкова болен, а може би целиш нещо друго.

Да нямаш още 25 години, да имаш 2 дискови хернии и често да те боли (макар и все още да не е непоносимо) не мисля, че е толкова безобидно. От години не тренирам точно поради споменатите проблеми със ставите и кръста. Спортуването (фитнес) ми беше голямо хоби, но от няколко години не мога да го практикувам, понеже проблемите се засилват дори от съвсем леки тренировки (и под надзора на опитни инструктори). Но не ме притеснява толкова това, че се отказах от спортуването, колкото мисълта какво ме чака от тук насетне...



Тема Re: Дискова херниянови [re: Oтчaянa]  
АвторЧOPTA (Нерегистриран)
Публикувано11.07.06 14:56



За Павел Баня , ако е по НОЙ има много бягане и сериозен личен лекар.Днес ми дадоха един списък , как да си набавя документите и по какъв ред, а личният лекар чрез " интернет " да провери къде и кога има свободни места , да ме запише , и 10 дни преди да се отиде в санаториума се отива в НОЙ с документите за да те одобрят. Просто не знам колко време ще се изгуби за всичко това , и затова ще проверя как стоят нещата чрез заплащане .
А вчера по време на дежурството си прочетох във вестник " ТРУД " една реклама за китайска медицина , която лекува дисковата херния чрез иглотерапия , и днес отидох на място да видя за какво става въпрос . Започвам 10 процедури всеки ден . От първия път не се получи почти нищо , но ще пиша в този форум до къде ме е докарало този експеримент.



Тема Re: Дискова херниянови [re: MamaBuba]  
Авторsunnygirl (Нерегистриран)
Публикувано11.07.06 22:15



http://www.bodyedge.co.uk/product.asp?P_ID=129

http://get.gbg.bg/catalog/product_info.php?products_id=16410&cPath=3_419

Това ли е, което пиеш? Разкажи повече.



Тема Re: docks,нови [re: Koльo]  
АвторBashMaistora (Нерегистриран)
Публикувано11.07.06 22:49



Това ми е последно писане. Ако имаш възможност да се излекуваш пробвай. Преди година и нещо на едно момиче лекаря му бе казал да лежи един месец на легло. Това е след падане на тренировка и болки в кръста, крака и ръката. Благодарение на желание и вяра в излекуването, с малко помощ от моя страна, 1 седмица след падането стана републикански шампион. Важни са вярата и желанието.



Тема Re: Дискова херниянови [re: ЧOPTA]  
АвторAdreana (Нерегистриран)
Публикувано11.07.06 23:18



Интерисува ме информаzия zа Павел Баня на собствени раzноски. Които zнае нека да сподели.



Тема Re: Дискова херниянови [re: Adreana]  
Автор ha! (Нерегистриран)
Публикувано12.07.06 07:53



пишеш в полето санаториум павел баня и ...... доста информация има
приятел беше на екстензия в село Баня....

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ

Тема Re: Дискова херниянови [re: Adreana]  
АвторЧOPTA (Нерегистриран)
Публикувано12.07.06 08:46



Аз не можах да се свържа с Павел баня , никой не вдигаше телефона . Номера им е 04361 2114. Във Велинград е заето до края на септември . Там на свободни процедури цената е 14.30 на нощ , от 1 - 6 лв на процедура + храна по заявка. Във ВМА Поморие е заето до края на август , за септември започват да записват в началото на август при свободна цена 20 лв./ ден , а по НОЙ е 4 лв. / ден. Аз успях да се запиша в гр. Баня за септември.



Тема Re: Дискова херниянови [re: ЧOPTA]  
Авторkkk (Нерегистриран)
Публикувано14.07.06 00:41



Ходил ли си при д-р Христо Кехайов във Варна? Той доколкото знам се занимава изключително с такива проблеми. Преди приемаше в Дом Младост, а живее близо до Банята под х-л Черно море. Може и там да има кабинет.



Тема Re: Дискова херниянови [re: kkk]  
АвторЧOPTA (Нерегистриран)
Публикувано15.07.06 18:36



Чувал съм за него , но в момента ми излезе по - голям проблем или по-точно " Болест на Чандлър " и на двете стави , затова сега този ми е проблема . Мнението на мой приятел , който се занимава с такива проблеми е , че по негови наблюдения ,при 80 % които прихванат дискова херния и не се пазят , започват проблемите по седалищните стави , и ако не му обърнат внимание , както направих аз , този проблем задълбочава много бързо . На рентгенова снимка от ноември 2005 , ставите ми бяха абсолютно здрави , което се потвърждава и от скенера ,направен ми през декември.От скенера разбрах за дисковата херния , но по искане на приятеля , сканирахме L 3 / L 4 / L5 / C 1 и тазобедрената става. Така , че колеги по болест , пазете се много . Втората болест е много по лоша , просто се движиш много много трудно.



Тема Re: Дискова херния [re: ЧOPTA]  
АвторOтчaянa (Нерегистриран)
Публикувано17.07.06 10:48



Много съжалявам наистина за лошота новина


От това, което прочетох, разбирам, че в начален стадий лечението е много ефективно и сравнително по-лесно.
Стискам ти палци и пиши какво става!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.