Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:32 27.07.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: ДИСКОВА ХЕРНИЯнови [re: Neli_S]  
Авторkrisi_37 (Нерегистриран)
Публикувано04.02.07 14:04



Може6 ли да ми каже6 телефона и адреса на този терапевт при който ходи6 сега!ина4е - пробвала ли си озонотерапия и знае6 ли къде мога да намеря специализиран лекар който я практикува.Преди съм ходила на иглотерапия,но не ми помогна - само се измъчих!Също така правих физиотерапия и масажи.Не ми помогнаха особенно - първо болката ми утихна,а после се възобнови!Сега не знам какво да правя,ако някой познава още някакво ефективно лечение - моля да сподели с мен.



Тема Re: ДИСКОВА ХЕРНИЯнови [re: krisi_37]  
АвторNeli_S (Нерегистриран)
Публикувано05.02.07 15:18



В момента никъде не ходя, но последното ми посещение беше при Жоро Йоргов в к-т Биорелакс, тел. е 981-73-22. От всички масажисти които съм посетила през последните 2-3г мисля, че Жоро най-много ми помогна и е ме впечатли с компетентността си. Иначе и през озонотерапията минах, миналата год. по това време направих 16 процедури, ефекта беше временен и след приключванто отново си върнах старото болезнено състояние. Сега съм в период на търпима болка, да не кажа, че през деня почти не я усещам, сутрин при ставане съм скована, после с раздвижването я забравям. Е немога да правя пълния диапазон от движения, но поне се опитвам да живея нормално



Тема Re: ДИСКОВА ХЕРНИЯнови [re: krisi_37]  
Авторninka (Нерегистриран)
Публикувано06.02.07 10:42



А НЯКОЙ СЛУЧАЙНО ДА ЗНАЕ ДАЛИ Д-Р РОМАНСКИ ИЛИ Д-Р УНДЖИЯН ОТ АЛЕКСАНДРОВСКА ИМАТ ЧАСТНИ ПРАКТИКИ? ЩЕ СЪМ ВИ МНОГО БЛАГОДАРНА, АКО МЕ СНАБДИТЕ С ТЕЛЕФОНИ, ЗАЩОТО НАМИРАМ САМО ТЕЗИ В АЛЕКСАНДРОВСКА!



Тема Re: оперирайте се - колкото по-рано, толкова по -добрнови [re: marsiy1]  
АвторMarsiy1 (Нерегистриран)
Публикувано07.02.07 10:17



Моля за нова тема "Спондилолистеза"



Тема Re: ДИСКОВА ХЕРНИЯнови [re: ninka]  
АвторEli (Нерегистриран)
Публикувано12.02.07 17:07



Бусарски е най-добър. Той ме прегледа. тел.:0888324614 търсете го за частен прием.



Тема Re: Дискова херниянови [re: Oтчaянa]  
АвторЦвeти (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 17:05



Здравейте аз съм на 28 години преди 3 години се оперирах от дискова херния в "Царица Йоанна"София!До момента нямах никакви оплаквания-като съм спазвале всички препоръки на докторите но от няколко дни имамм отново парене,тръпнене и болка в лявия крак-страх ме!При спомена от болката и парализата които бях получила ,та до мига в операционната-ужас!Дано да е от дъждовното време и да ми мине!Хора дайте лек за болка-какво пиете вие?В болницата имаше и една сестра оперирана от същото тя ми каза при болка да пия Панадол,но не ми минава!Търся алтернатива!



Тема Re: Дискова херниянови [re: Oтчaянa]  
Авторnvn (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 21:56



Здравейте!Майка ми има дискова херния от 2-3 седмици.Има болки в кръста от много време,но сега е в болница и е на системи.Вкарват й обезболяващи,но те не помагат.В интернет намерих някакви скъпи инжекции,но ги има само в чужбина.Моля ви,ако знаете някакакво лечение го напишете тук.Благодаря за отделеното внимание.



Тема Re: Дискова херниянови [re: nvn]  
АвторЦвeти (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 22:43



Ще ви споделя и моята съдба-както споменах по горе се оперирах преди около 3 години вече,за да се реша на операция беше адската болка,отслабналия ляв мускул на крака и в последния стадии -парализа!Беше кошмар!Никакви обезболяващи не ми решиха проблема,до сега не съм имала оплаквания от следоперативния период,но сега имам едно тръпнене и болка отново......но по леки!Ще проведа курс при физиотерапевт от утре-не издържам!А знаете ли този проблем дали ще ми усложни евентуално една бременност?Незная какво ще ме облекчи,медикаментозно или някакви масажи ,но се надявам иглотерапията да помогне!Правих си една миналата есен без да имам оплаквания чисто и просто така за презастраховане да не ме схване през дъждовете есента,но нямах слава Богу оплаквания!



Тема Re: docks,нови [re: BashMaistora]  
Авторkиkи (Нерегистриран)
Публикувано04.03.07 08:12



съжалявам за това, което ще напиша, не искам да обидя никого,
ама Баш майсторе, както се казва в една приказка, 'ако ти знаех името майсторе нямаше да ти кажа' та и аз така....
пуснах ти лична бележка преди...много време ....месеци ... с описание на всичките болежки в кръста...ама и до ден днешен отговор ...няма...
дали си исктински или не не зная .... и май не искам да зная....
единственото хубаво нещо в твоите писания, има го все пак,
е това,че хората с проблеми - дискови хернии и -патии започват да вярват че има начин да се справят с проблема без оперативна намеса,

и ако си толкова добър и почтен не вземаш пари от никого, не търсиш облаги и т.н.
защо се криеш зад анонимността на нета, защо не кажеш къде си, кой си, след като има толкова много нуждаещи се от помощ хора, на които им е нужна помощ, защо .....
твърде много защо......

имам от почти пет години дискова херния и то не само на едно ниво,
лекарствата успокояват болката, не я лекуват, пуснах ти бележка с
надеждата че може да се спася от постоянната болежка, с някаква увереност че си искитнски...уви.



Тема Re: Дискова херния [re: sunnygirl]  
Авторkиkи (Нерегистриран)
Публикувано04.03.07 08:16








Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.