Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:31 04.05.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
Тема Re: оперирайте се - колкото по-рано, толкова по -добрнови [re: cecтpaтa]  
Авторkoлera (Нерегистриран)
Публикувано28.03.07 16:49



Здравейте, някой ходил ли е при доц. Борислав Герасимов в св. Анна - София.
Разбрах, че има големи успехи в консервативното лечение на дискови хернии с медикаменти.



Тема Re: Дискова херниянови [re: 333]  
Автор alkor1 (член)
Публикувано02.04.07 11:15



Аз ходих при Мерджанов , имам 2 дисково хернии ,радикулит,от 6 месеца ,на 22г , вече 1 месец и с колан,упражнения -няма подобрение ,мисля сега да ходя на ЯМР и вече не знам , преди и на физио ме разкарваха





Тема Re: Дискова херниянови [re: alkor1]  
Авторscorpi3Om (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 16:50



и Аз страдам от дискова херния открита преди 2 седмици, чрез скенер Л5 С1 отначало само кръста ме болеше после почна левия крак да изтръпва ,така докато неможех да хода преди 5 дни . За вас лъжа за мен истина само за 5 дни мога да кажа че се справих с болката ,даже сега мога и да багам- разбира се не толкова барзо но багам . Неживея в БГ. в чужбина сам , неискам да кажа че тук ме оправиха , напротив ако продалжавах по тахното лечение досега да баха ме оперирали . вземах антибиотици и доста обезболяващи от които само ми се вартеше главата и нямаше никаква полза така смених наколко докато разбрах че няма да ми помогнат и неможех да повярвам защото това става в Париж . преди 5 дни говорих с приятел които е в Испания , тои имал познат българин който се занимава с наместване и в същото време с хомеопатия , така че точно той ми помогна и то по телефона каза ми да пия хиперикум перфоратум и нух вомика и двете едновременно първия ден през 2 часа по 5 от едното и 5 от другото , 2-рия ден през 3 часа и т.н парвите 2-3 дни нечувствах никакво подобрение и даже невярвах че нещо ще стане но за радост то стана кам 5 тия ден и точно на 5-тия ден / вчера 02.04.2007/ имах среща с нов доктор невролог който неможа да повярва че за толкова кратко време неме боли вече кракът, тои ми каза все пак да вземам лекарства без значение дали имам болки поне още 10 дни и ми изписа някакви нови . То се знае че нама да ги пия но поне ми даде още седмица болнични ,и пак продалжавам да пия хомеопатичните сега 3 пати на ден още една седмица. Така че понякога нетрадиционните и неприети методи на които малко се доверяваме помагат повече от приетите било то даже и в Париж. Това е от мен , пожелавам на всички по барзо разрешаване на проблема.



Тема Re: оперирайте се - колкото по-рано, толкова по -добрнови [re: koлera]  
АвторPetar (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 19:25



Никой ли няма мнение за доц. Борислав Герасимов?



Тема Re: firrstнови [re: firrst]  
Автор!! (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 17:32



Доста интересно се получи с тая отрова!!!



Тема Re: Дискова херниянови [re: scorpi3Om]  
АвторEлицa (Нерегистриран)
Публикувано14.04.07 08:30



Зравейте! Пиша ви , защото виждам, че няма много мнения "за " операциативно решаване на проблема. Аз съм с огромна дискова херния, изтръпване на десния крак, открита преди 2 седмици. Всевъзможни медикаенти , системи, инжекции , но резултата е само ставене до съседната стая, откъсване от работа и норм. живот и след 3 независими мнени отивам на операция в Пирогов след 3 дни. Реших, че за мен това е вариянта, а не след месечно лежане и процедури, евентуално възожно увреждане на други жизнени функции, нямам какво да губя или да ме е страх. Така че, пожелайте ми успех, а след 10 дни, като се върна-живот и здраве- ще ви пиша з аподробностите и резултата. Твърдо съм решена на 01,05,2007 да отида на почивка в някое приятно планинско местенце





Тема Re: Дискова херниянови [re: APPEAR]  
Авторalex (Нерегистриран)
Публикувано18.04.07 14:10



Здравейте! Чета форума и започвам да се убеждавам, че навярно само операцията ще помогне????
Обаче от доста хора чувам мнения, че нашите неврохирурзи не са много добри.
Аз имам възможност да се оперирам в Германия, но нямам никаква информация дали германците са добри при тези операциил
Случайно да сте чували нещо за тях?



Тема Re: Дискова херниянови [re: MamaBuba]  
Авторalex (Нерегистриран)
Публикувано18.04.07 14:15



Здравейте!
Заинтригува ме Вашето лечение с хидролизиран колаген. А има ли някакво търговско наименование или така се поръчва в аптеката?
Аз имам възможност да си го купя и от чужбина-има ли някакво име, с което да го търся там?
Благодаря предварително!



Тема Re: Дискова херниянови [re: APPEAR]  
Авторalexa54 (Нерегистриран)
Публикувано18.04.07 14:46



Здравейте!
А случайно да имате информация дали германците са добри в неврохирургията?



Тема Re: Дискова херния [re: Eлицa]  
Авторalexa54 (Нерегистриран)
Публикувано18.04.07 19:43



Здравей!
И аз започвам да мисля, че е по-добре операция, защото чета тук, че хората са опитвали какво ли не, а резултата е почти никакъв.
Само се притеснявам от многото мнения, че нашите неврохирурзи не били на ниво????
И аз вече не издържам на болката и имам възможност да се оперирам в Мюнхен, но не зная дали немските неврохирурзи за добрил
Да сте чували нещо за тях?
Успех и пожелавам бързо оздравяване!!!




Страници по тази тема: << 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.