Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:05 26.04.24 
Здравна
   >> Медицинска
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | (покажи всички)
Тема Re: Операция на Дискова херниянови [re: Линия]  
Авторпako (Нерегистриран)
Публикувано15.07.07 13:50



Искам да попитам има ли смисъл да се боря с мойта двустранна дискова херния?Имам чувството че се усложнявам,вече се умарям при ходене,и трябва да почивам често.Някой бил ли е като мен,моля ви кажете ми?И моля ви ако е имало случай като мен и му е помогнало нещо,кажете ми какво да правя!Много съм отчаян наистина!Благодаря ви предварително!!!



Тема Re: Операция на Дискова херниянови [re: пako]  
Автор pavel2OO7 (непознат )
Публикувано15.07.07 14:06



Искам да попитам има ли смисъл да се боря с мойта двустранна дискова херния?Имам чувството че се усложнявам,вече се умарям при ходене,и трябва да почивам често.Някой бил ли е като мен,моля ви кажете ми?И моля ви ако е имало случай като мен и му е помогнало нещо,кажете ми какво да правя!Много съм отчаян наистина!Благодаря ви предварително!!!

Редактирано от pavel2OO7 на 15.07.07 14:07.



Тема Re: Операция на Дискова херниянови [re: Линия]  
Автор pavel2OO7 (непознат )
Публикувано15.07.07 14:10



А относно ядрено магнитния ресунанс струва около 200лв.но на мен лично здравната каса ми го покри и не съм плащал нищо



Тема Въпрос за башмайсторанови [re: Oтчaянa]  
Автор kokiche99 (непознат )
Публикувано15.07.07 22:16



Здравейте, може ли някои да ми даде по-подробна информация за башмайстора. Как точно лекува дискова херния?Чъкракчия ли е?Лекър ли е?И ако някои има посещения при него как точно се провежда лечението?И въобще всичко което знаете за него включително адресът му и телефонен номер.

Предварително благодаря.



Тема Re: Дискова херниянови [re: Oтчaянa]  
Автор rom_vas (непознат )
Публикувано20.07.07 12:36



Отчаяна съм. От месец Май съм с болки в кръста и невъзможност да правя никакви движения. От направените снимки не можаха точно да определят какво е. Бях на инжекции сега също съм на инжекции и обезболяващи. Никакъв резултат. Освен това на снимките излезе, че имам и остеопороза със смачкани три прешлена. Какво да правя? От днес започнох да пия хапчета и за остеопорозата. Седмично по едно. Ако пробвам да ми го наместят, сигурно е противопоказно за остеопорозата, за да не се счупи някой прешлен. Моля Ви дайте ми съвет как да продължа нататък, за да облекча болката и същемвременно да не си навредя на остеопорозата? Благодаря Ви предварително. Чакам Вашите мнения, особено ако някой има същия проблем. Аз съм от Разград.



Тема Re: Дискова херниянови [re: kokiche99]  
Автор rom_vas (непознат )
Публикувано20.07.07 12:49



От м. Май съм със силни болки в кръста и не мога да правя никакви движения. От снимките не стана много ясно каква е диагнозана съмняват се за дископатия, радикулит ,а освен това стана ясно, че имам и остеопороза със смачкани три прешлена. Какво да правя. Отчаяла съм се напълно. Ако отида да ми наместят кръста могат да се смачкат или счупят още прешлени. Бях на инжекции сега пак ми бият и съм на обезболяващи. Никакъв ефект. Моля, да ми помотнете със съвет особено ако някой има същия проблем. Чакам с нетърпение Вашите отговори.



Тема Re: Дискова херниянови [re: пako]  
Авторraнди (Нерегистриран)
Публикувано20.07.07 18:57



здрасти и аз като теб имам дискова херния,правиха ми две операции,но миналото лято пак ме заболя много, уплаших се че ще се наложи 3-та операция и отидох на павел баня за 10 дни .там имаше много такива като тебе с по 2 дискови всяка година ходят,така че моят съвет е да отидеш на павел баня.дано съм ти бил полезен.



Тема Re: Дискова херниянови [re: rom_vas]  
АвторДopинa (Нерегистриран)
Публикувано21.07.07 15:51



моя близка претьрпя две несполу4ливи операции,много тежки и с трудно вьстановяване,достать4но пари и подарьци на великите доктори и професори и за сьжаление без никакьв резултат...направо си я бяха отписали...последваха рехабилитации,минерални бани,и какво ли не...и тя се беше ве4е от4аяла.Сьвсем слу4аино нау4ила от познат за слу4аи като неиния и направена сполу4лива операция сьс смяна на дискове в Германия.Вси4ко се организира много бьрзо,сьбраха нужната сума/около 20000евро/и я оперираха.Вси4ко мина пове4е от успешно...на третия ден си беше в БГ,4увства се добре.Нима неможеше и тук да и бьде направена,а трябваше да се у4ат и да експериментират на нея колко е издьржлива...





Тема Re: Дискова херниянови [re: Oтчaянa]  
Автор rom_vas (непознат )
Публикувано23.07.07 10:02



А как протече самия процес на отиването на близката Ви в Германия. В кой град е направена операцията.?От България с какви изследвания отиде, или там и правиха изследвания? Моята дъщеря е в Германия и сигурно може да направи нещо. Само операцията ли и струвя 20000 евро , а другите изследвания и престоя? Моля, да ми пишете. Аз понеже имам и остеопороза та затова не знам какво да правя.



Тема Re: Дискова херния [re: rom_vas]  
АвторДopинa (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 14:12



ще я питам за подробностите и ще отговоря...




Страници по тази тема: << 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.