Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:53 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Имат ли право да разпитват децата минови [re: snich]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано17.11.11 22:05



кои резултати ще опорочи? Ти наясно ли си, че да разпитват 4 годишното ти дете насаме значи да си заврат носа под юргана ти. Там ли им е мястото, ти нямаш ли личен живот. Детето ти насаме ще разкаже кога пикаш и сереш, кво си говорите с мъжа си и кво ли още не. Да си пуснеш детето доброволно на разпит значи да заплюеш личното си пространство и човешки права изобщо.
Айде моля ти се не се излагай




Тема Re: Имат ли право да разпитват децата минови [re: нeмиpницa]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано17.11.11 22:12



не на всеки трети, а на всеки първи. Интересно ми е тук как хем е забранено до 12 годишни да ги оставят сами, а същевременно от 1 клас едва ли не ги пускат сами да ходят на училище с колело. Като че ли на улицата сред колите е по безопасно отколкото в къщи. И не учат децата си да се оглеждат като пресичат, а само светофар да гледат. Смотаняци




Тема Re: Имат ли право да разпитват децата минови [re: jensen-110062]  
Автор snich (top4o)
Публикувано17.11.11 23:49



Ники,кофти е да си завират носа в семейните ми отношения,но ако някой е подал сигнал,че детето ми не расте в добра среда,или тя сама е потърсила помощ и може да се стигне до раздялата ни .... по-добре да ги оставя да проверят.И ако яде бой дали ще й стиска да го каже пред мен?!
Нали ходихме да се консултираме с психолог преди 2-3 години.Там бяхме заедно.Той си имаше негови си методи да я разпита,докато говори с мен.Мога да ти кажа,че сама си казах майчиното мляко.А тя ,сякаш разбра какво става ли,не знам,но беше неузнаваема - най-добре възпитаното,мило,интелигентно и спокойно дете.Точно преди да влезем тя скимтеше завряна под стола,риташе и се правеше ,че си вади очите.В крайна сметка стана ясно,че с нея всичко е наред,но аз проявявам слаб характер и тя е съумяла да се възползва.Променихме тактиката и нещата си дойдоха по местата.Верно пак гледам подозрително някой като ми каже какво прекрасно дете имам,как внимава и слуша,но вече знам че тя у дома е буйна,защото аз й го позволявам.
И пак казвам - ако от това зависи да сме си заедно и спокойни,нямам нищо против да я разпитат сама ,както и да им разказва каквито си иска подробности.Те ще я усетят ако лъже.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.