Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:17 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: И аз съм сигуреннови [re: Kirosviniata]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано16.11.11 22:50



А, сакън, мъж в клуба! Ау...


Мен ме светна учителката му на родителската среща. Аз от акценти не отбирам. Мен гениалност не ме лови. Само си местя дупето от държава в държава и се социализирам. И натисках до миналата година синчето да ходи на уроци по английски. Лоша майка, лоша....докато не ме натириха да си гледам преждите.
Плетки - не плетки, ти какво дириш тука, а? Да те питам деца имаш ли?
Никифин си я знаем от години. Четем я по диагонал. Ама ти що се ловиш с плетачките не схващам?!
Има социални, те да му мислят. Само дето няма да вземат децата на властната майка, ами на такива кЪт Ники. Едните не пречат, не крещят, не се бият...не нарушават хармонията.



Тема Re: Имат ли право да разпитват децата минови [re: jensen-110062]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано17.11.11 09:34



Исках да ти посоча, че съгласно (проекто) закона в БГ може би ще може децата да се разпитват/информират без знанието на родителите. Не съм сигурна какво точно означава текстът, как ще се интерпретира в практиката.
Психоложката в нашата градина обаче ни обясни, че е абсолютно недопустимо тя да остава насаме с дете без знанието на родителя и неговото съгласие. Сега се сетих за това, но не сме навлизали с нея в повече подробности по темата.



Тема Re: Вярвам,нови [re: нeмиpницa]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано17.11.11 10:06



не, не знам защо не не ме защитаваш. Но и нямам нужда от защита






Тема Re: И аз съм сигуреннови [re: нeмиpницa]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано17.11.11 10:11



айдееее, вече ми раздадохте децата бе


Сигурно майката сигурно е властна, ама не е само тя проблемът. Детето си е такова забутано и се е оставило да го мачкат. Дай и моите да пробва да видим кого ще мачка .
Такива са си северните народи, търпят всичко безропотно и нищо не им пречи




Тема Re: Имат ли право да разпитват децата минови [re: Deern]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано17.11.11 10:25



кажи къде ще идем да го ауторизираме






Тема Re: Надявам сенови [re: Kirosviniata]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано17.11.11 10:26



то и да си болен от рак не е позитивно ама не са го забранили със закон






Тема Re: Имат ли право да разпитват децата минови [re: _dexter_]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано17.11.11 10:27



то не че не може всеки да си говори на децата ни кво си иска. Кой и как би могъл да затвори устата на хората




Тема Re: Имат ли право да разпитват децата минови [re: Deern]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано17.11.11 10:45



сега кой клас е там, доволна ли си от програмата и дейностите ан този тип училище



Тема Re: Имат ли право да разпитват децата минови [re: jensen-110062]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано17.11.11 11:36



Тази приспособимост пък някъде се определя като интелигентност

.

"В психологията думата интелект е обобщено понятие за мисловните способности на човек, т.е. способността му да разбира, да умее да се абстрахира, да решава проблеми, прилагайки познанията си, както и да си служи с речта" - това последното е от уикипедия :))



Тема Re: Имат ли право да разпитват децата минови [re: jana]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано17.11.11 11:37



Да, доволна съм. Монтессори е едно от добрите училища в града.

Но като цяло имам лошо мнение за училищата в бундесланда, в който живея.
Който ще мигрира в Германия да има предвид че колкото по-южно живее в Германия, толкова по-добри са училищата. Северните не ги бива много.
Това има връзка с регионалната политика.

Все пак това не е водещата причина за да се живее на определено място, но трябва да се има предвид.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.