Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:37 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Няманови [re: jensen-110062]  
Автор Kirosviniata (модераст)
Публикувано16.11.11 19:29



да ми липсваш





Тема Re: всъщностнови [re: Deern]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано16.11.11 19:35



мобинг има от край време ама не се е коментирал толкова. И не мисля че има нещо общо със състезателния дух. Има много начини да доказваш кадърността си в различни области. Мобингът е присъщ на хора, които осъзнават некадърността си в дадена област и същевременно са зли и завистливи в същността си и понеже не може да се докажат с интелект и други дарби се доказват с мобинг.




Тема Re: Явно нещо не е изясненонови [re: jensen-110062]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано16.11.11 19:36



Niki, струва ми се че ти виждаш нещата отстрани, но изобщо не правиш взаимовръзка.

Едно малко бебе се "култивира" (постепенно се приобщава към ритъм на живот) чрез режим.

Това значи горе-долу по едно и също време да спи през ноща, а не през деня, храни се, играе, излиза навън. (този режим не е строг и служи за това да знаеш че след като бебето се е хранило преди 20мин, реве защото може да го боли корема, а не защото пак е гладно)

Бебетата захващат този ритъм на живот и дори развиват рефлекс за него. Едно такова бебе заспива в количката, само като усети че караш по паветата и подиша свеж въздух.


Това е първата крачка към социализация и приобщаване към общия ритъм.

Тази социализация продължава и в училищтна възраст, но на друго ниво.



Тема Re: всъщностнови [re: jensen-110062]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано16.11.11 19:37



Научно доказано е че моббинга е вследствие конкуренция.

Мерките срещу него са създаване на поле за изява.



Тема Re: Явно нещо не е изясненонови [re: Deern]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано16.11.11 19:41



ти колко деца отгледа та стигна до този извод. Всеки средностатистически датчанин отгледал деца роботчета дъвче това клише щото това е неговият опит и си е прав за неговия случай. Но е достатъчно тъп и ограничен за да не може да допусне че неговите роботчета не са еталон за нищо и че има и други видове деца на тоа свет.
От твоя опит ли да се уча или собствения си, който при това е 3 пъти по богат от твоя?




Тема Re: всъщностнови [re: Deern]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано16.11.11 19:44



учените като са толкова учени защо не изкоренят мобинга? Ще ти кажа. Защото не са учили достатъчно за да променят човешки гени.
Аз съм много борбена натура и винаги съм се доказвала с упорит труд. Обаче покрай мен беше пълно с мързеливи слобари, които си умираха от яд, че бях по добра ученичка от тях и само се чудеха как да ме тормозят. Аз самата никога не съм тормозила мои връстници с мобинг. НИКОГА.




Тема Re: Пред очите ти ставанови [re: Kirosviniata]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано16.11.11 19:47



аз говоря за зомбита, пак не си разбрал




Тема Re: Имат ли право да разпитват децата минови [re: snich]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано16.11.11 19:49



аз тази глупост за сходното поведение навсякъде за пръв път я чувам от Deern. Тук пък на почит е приспособимостта - демек да реагираш според ситуацията и да се адаптираш към околната среда.




Тема Re: Имат ли право да разпитват децата минови [re: Deern]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано16.11.11 19:51



а аз разбрах че ти си най образованата и кадърна майка на света, а твоете дете е единица мярка за дете и който не е като него е ненормален




Тема Re: Всъщностнови [re: Kirosviniata]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано16.11.11 19:56



И кое е глупост? Я уточни. Че се социализира бързо, че говори английски с тукашен акцент, че чете и пише и е доста напред с материала? Ммм? Ако щеш вярвай.
И не знам коя е тази Роксана. И 5 пари не давам. Докато на Никифин са буйнички, моите са кротички и се вписват идеално в тукашните норми.


Ходи и на БГ неделно училище /1 клас, пише ръкописно и почна да чете/, рисуване, плуване, футбол като extra activities.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.