Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:51 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Много добре, нали?нови [re: Kirosviniata]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано16.11.11 21:45



специалните ми методи не претендират да променят чове;ките гени, а да се справят с критични ситуации.
Това че си е лошотия по природа никой не може да го промени




Тема Re: Разликатанови [re: Kirosviniata]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано16.11.11 21:46



да ги взимат, сами ще си бъдат виновни. Аз съм предупредила и информирала за последствията - от тук натам сами да си решават




Тема Re: Т.е.нови [re: Kirosviniata]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано16.11.11 21:47



не си наред с мозъка момчето ми




Тема Re: Имат ли право да разпитват децата минови [re: Deern]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано16.11.11 21:49



там е работата, че има. Има хора, които определят или влияят на правилата, има и такива, които просто ги спазват. Давид е от първите




Тема Re: Така ставанови [re: Kirosviniata]  
Автор jensen-110062 (рекордьор)
Публикувано16.11.11 21:50



запази болните видения за себе си. Заради теб и половинката ти тук всички спряха да пишат




Тема Re: Имат ли право да разпитват децата минови [re: jensen-110062]  
Автор Deern ( ღ)
Публикувано16.11.11 21:53



хора, които определят или влияят на правилата, има и такива, които просто ги спазват. Давид е от първите


Tи какво мислиш по въпроса? Той ауторизиран ли е да определя правилата или ценностите?

Започвам да мисля че има проблем в твоята ценностна система.



Тема Не аз,нови [re: jensen-110062]  
Автор Kirosviniata (модераст)
Публикувано16.11.11 21:55



а ти врещиш като заклещена - то личи кой не е наред





Тема Надявам сенови [re: jensen-110062]  
Автор Kirosviniata (модераст)
Публикувано16.11.11 21:56



по-скоро да са се вгледали в това което не/правят с децата си.
Темата си заслужава, нищо че хич не е позитивна.



Тема Re: Вярвам,нови [re: Kirosviniata]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано16.11.11 22:17



Какъв ген те тресе тебе? Никакви ген/гениалност няма набъркани. Детето ходи на уроци по английски в БГ. Имаше първите 2 месеца помощен учител по езика. Имаха тест за нивото им, в първата десятка е от 28 деца. Всяко средноинтелигентно дете от този клуб би се справил в квартално ирландско училище. Сигурна съм. Те я карат бавно и славно, в БГ се учи усилено и по много.

Аз се възмущавам примерно на големи момичета /над 4 г/ дето си смучат палеца и висят за полите на майките си. Едното ходи на Монтесори градина 2 г и от другата тръгва на училище. Майка му го раздава шеф и така се отнася и с децата си. Като гледам и с познати майки. Децата са наметени и сгънати на кравай под напора на властващата си майка. Ужас някакъв. То не мърда бе, не диша, ако не разреши мама...Социализация, а?! Боже опази. Потресе ме, че бях застанала до тази майка един ден, докато чакахме децата да излязат от училище. Съшата мръдна встрани за секунда и детето ми се навря м/у краката без да погледне. Не осъзна какво прави. Не подскочих, да не я уплаша...обаче ми стана жално. И синчето на тази жена не тича, не си играе с другите момчета /и то е ходило в същата градина/. Не съм му чула гласа още, от класа на синчето е. Ето това също е крайност..Не защитавам Никифин в никакъв случай, тя знае защо.

Kirosviniata, не си спомням да съм ти виждала ника тук, за разлика от другите, дето си знаем кътните зъби реално. Сега спокойна ли си?





Тема И аз съм сигуреннови [re: нeмиpницa]  
Автор Kirosviniata (модераст)
Публикувано16.11.11 22:29



че се проговаря език с "местния акцент" за 2 месеца

Туй щото съм тъп и лековерен, а и нямам никакъв житейски опит досега де.
Не е изненадващо всяка мама да си хвали чедото, ама се уливате. По-лошото е че в доста случаи набивате болните си амбиции в детските глави и после израства полу-инвалид - най-вече в социално отношение.
Гена го набърках по линия на авторката на темата - имате сходства, за съжаление.

Сега не съм спокойна, а съм спокоен. Нещо против че не съм от твоята група по плетки?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.