Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:26 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Да се запиша и аз в редиците винови  
Автор Malinali1 (минаващ)
Публикувано23.07.15 08:43



Здравейте,
снощи едвам получих заветното съгласие за развод от половинката след 7 месеца агония, обещания и очаквания, че ще се промени.
Накратко, през декември миналата година разбрах, че си има любовна тръпка. Как разбрах? Тя ми писа на мейла. Тогава говорихме и тя се оттегли с гузна съвест, според нея, защото не е знаела семейното му положение. Той се разкая. Опитах се да възвърна доверието си и тъкмо си мислех, че успявам, разбрах, че преди месец са подновили комуникацията си. Този път й писах аз и научих, че и обещава да се разведе.
Обачеееее.....
Когато аз говоря спокойно с него (в интерес на истината драми и трагедии не съм правила), че за мен няма проблем да го освободя, защото връзката ни е изчерпана, започва да крещи да не съм правила глупости, да забравя какво се е случило в близкото минало, че било грешка от кризата на възрастта, да простя и да продължаваме напред, защото най-хубавото сега предстояло.
Иначе, съпругът ми е най-грижовният мъж на планетата, че чак понякога не съм вярвала, че е истина. Винаги е бил най-добрият ми приятел, съветник и други неща...въобще мъж мечта. Дори преди няколко часа каза, че се съгласява на развода, само за да бъда спокойна аз.
Вчера се свързах с любовницата му. Този път тя се държа арогантно и каза, че колкото и да съм го задържала (а аз въобще не го задържам, през декември даже му събрах багажа, за да си отиде при нея, при което последваха кофи сълзи от негова страна), никога нямало да я изтръгна от сърцето му и ума му. Неговият коментар беше да не обръщам внимание на "една емоционално нестабилна жена" и че винаги ми е доказвал, че аз съм любовта на живота му, което нямало да се промени, дори и аз да го напусна.
Току що говорих с ранобудна приятелка. Според нея, до обед пак ще дойде да ме увещава да не се развеждаме.
Объркана съм и не знам как да разбирам поведението му. Когато видя първите признаци, че започвам да възвръщам доверието си в него, възстанови аферата си с нея. Според приятелката ми, иска да е и с двете...Как да разбирам това?

Редактирано от Malinali1 на 23.07.15 08:44.



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор PekoHcTpykTop (дарвинист)
Публикувано23.07.15 09:00



Мъжете са полигамни. Ако си се омъжила за такъв, който няма проблеми с общуването с жените, би трябвало да очакваш такова развитие. Свиквай и не прави глупости.

И не правильно думать, что есть чьим-то богом обещанный рай...


Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано23.07.15 09:13



Здравей Malinali!

Отварям си току що компа и гледам темата ти. Интересна е.
Накратко според мен-фрустрирана си, разбираемо е. Напълно е нормално.
Ако считаш, че имаш нерви и търпение изчакай. Мъжете са си мъже, кривнал завалията...като поизпати, огладнее и го понашляпа живота ще се върне в реалността

Щом не иска развод, ок, ако можеш да изтраеш и да си запазиш семейството, ако има хляб в човека е разумно решение да го задържиш. Ти си знаеш най-добре обаче.

Ако обаче ти се е заразвеждало скоростно, действай:)) Макар, че сега така или иначе през август съдът излиза в отпуска и докъм 15 септември ще е тегава и невъзможн аработа задвижване на инициативата. Та така или иначе по технически съображения забрави за начинание на развод в момента.

Вижте там какво ще се получи през тоя месец. Не знам имате ли деца, колко дълготраен е брака?

Либовницата я зарежи-патица Поне да знаеше как да се държи, а тя сама си го вкарва в момента...дай и шанс да се издъни докрай

В момента е адски глад и търсене на мъже и сумати клявки се мятат на семейни, щото се предполага да са по-надеждни и проверени в повечето случаи, щом има кой да ги търпи.

Та ако искаш наистина да излезеш с достойнство от схемата си поговори кротко с чиляка да 'земе се кротне, знам жеги са и всички сме малко изнервени, но остави го там да пасе, глей си работата и твоите кефове, чати си тук с нас, бая добри съвети ще събереш, опитни хора сме с гранде-истории зад гърба си и дългогодишни наблюдения по темата

Абе с една дума, кажи му : "Майната ти, хич няма да се занимавам да се развеждам, а да те видим какви велики неща ще ги досътвориш. Направо си връхта, действай смело...аз ще седя с пуканките и ще ви гледам сеира!"

И като ти идва да му се развикаш и заплашваш, ела в клуба и си излей размислите...а остави момчето да се оправя сам с кашата си.
Не се занимавай и с "Ленчето"... обърканата кифла
Остави ги да се овъртолят като за по учебник.

За развод ще мислим след 15 септември, да видим като как ще протекат нещата.

И него оставяй с пари в джоба, прави тамремонти, ходете на почивка, намирай му съвместни ангажименти...абе жена си, разбираш ме.

Пак казвам, в момента е рев и скубан ена коси за свестни мъже, особено ако имат работа, не пият, не са агресивни, не са гейове и пр.

Та мисля делото по запазван ена семейството не е лоша идея, стига да има какво и защо да се спасява. Но това ти знаеш най-добре.

А ако наистина ти се развежда, няма проблем, това е най-лесното

п.с. Не ви знам и там имотните състояния, дертове са си нещата, та сЕдни, пОчини, запали цигара и си джиткай наоколо...лоши съвети няма да получиш, а и отстрани нещата се виждат безпристрастно и сякаш по-добре.

Абе бял кахър е твоя, остави го живота да го понашляпа палавника ньеден

Обобщавам: Тръгни от там, дали наистина искаш да останеш семейна и с този човек или вече си го прежалила и не виждаш смисъл да бъдете заедно. Гледай си приоритетите!

И пиши, дай подробности за да има материал за адекватно разнищване на случая, а да не стреляме напосоки

Сега се усмихни, включи си копчето за хумор, сипи си кафе и си глей кефа...купи си и нова лятна рокля и сандалки
Всичко е прозрачно както си го описала и е като по учебник. Нищо тревожно-демек.

Редактирано от Lira Emerald на 23.07.15 11:48.



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано23.07.15 09:42



Съвсем буквално го разбирай - сърцето му или нещо друго в него

иска да е и с двете ви. Т.е. ти не си вече " специална", колкото и да ти го твърди.
В момента - в теб са и ножа и хляба...Постъпи, както иска ТВОЕТО сърце!
Ако още имаш чувства към него, понеже не сте и в първа младост - престори се, че му имаш доверие за определен период от време /няколко месеца/, дръж се добре с него и му гледай сеира...Т. е. дай му време... той да реши какво иска, но междувременно защити интересите си. / имущество, кредити, общи инвестиции, деца, приятели/... Ако е криза на средната възраст или на андропаузата при него - скоро ще се опомни/ ако още не го е направил/ и ще се върне при теб, вкл. и емоционално.

Ако пък от друга страна - вече не ти е тръпка го разкарай без угризения.
Ти си шефа и няма правила в тази игра, както се вижда от неговото поведение досега... Не е нужно и ти да спазваш някакви общоприето и традиционно поведение, в ролята си на жена, на която са изневерили. Просто бъди себе си!

Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор Naglets (Чуций)
Публикувано23.07.15 09:45



Кофти комуникация в триъгълника.
Вземай сама решенията си без да ходиш да си хабиш нервите с противника. Имаш си човек насреща и него наблюдавай. Противникът е елементарен - той иска да вземе.
На сълзи вяра да нямаш... :)
Бе, на чужд гръб се лесно съвети дават.

WALL·E


Тема Re: +нови [re: Lira Emerald]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано23.07.15 09:45



Сетих се да ти кажа, за една моя приятелка, която след 20 години се разведе със съпруга си /но там и алкохолът беше много намесен, той се разболя дори, но не искаше да се стегне и попромени/.
Та, разведоха се. Имаха пълнолетна вече дъщеря със свой живот, та нямаше проблеми около деца.

Той замина да се лекува в Германия по някаква програма за около година и половина. Тя нещо се заигра със стара любов, но разбра, че този човек, вече не е онзи човек от младостта и и работата се разпадна:)

Върна се мъжът и след лечението и заживяха пак заедно в техния си апартамент, но като разведени...хора на по 55 години са:)) Така я карат вече десетина години и са си супер...всеки внимава в картинката да се държи прилично и да си помагат, че само двамата останаха, детето им е на друг континент, няма за какво да се джанкат-нали са разведени





Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: MamaNetty]  
Автор Malinali1 (минаващ)
Публикувано23.07.15 11:04



понеже не сте и в първа младост Особено той.


Разликата ни е от 9 г., може би и това повлиява, но любовницата му е още по-млада.



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Lira Emerald]  
Автор Malinali1 (минаващ)
Публикувано23.07.15 12:30



Разбирам да кривне веднъж...Това го простих, но втори път и пак със същата...



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано23.07.15 15:12



Дори преди няколко часа каза, че се съгласява на развода, само за да бъда спокойна аз. Баси лицемера!

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: hubavka69-110043]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано23.07.15 15:17



А, защо? Историята показва, че повечето семейни мъже, които са полигамни, се чувстват добре само със съпруга и любовница или със съпруга и две любовници. Всяко излизане от тези геометрични фигури нарушава дълбоко душевното им равновесие.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.