Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:25 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Какво лошо в алтруизма?нови [re: sladunka medunka]  
Автор Malinali1 (минаващ)
Публикувано26.07.15 18:56



Вие преведохте това, което си мисля в действителност, но не го написах.





Тема Re: Какво лошо в алтруизма?нови [re: Malinali1]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано26.07.15 19:23



А, радвам се... Това би било една здрава реакция... Поздравявам те за решението... Успех! Животът е хубав и не са всички мъже идиоти!

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Какво лошо в алтруизма?нови [re: sladunka medunka]  
Автор Malinali1 (минаващ)
Публикувано26.07.15 19:25



Благодаря.





Тема Re: Какво лошо в алтруизма?нови [re: LUClFER777]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано26.07.15 19:34



Е, за задника си никъде не съм говорила, Луци,пък и да ти призная, потвърждение не ми трябва... Аз съм доволна от него, харесваме се и си живеем добре и никак не ми тежи... А ти защо ми скочи толкова здраво си знаеш сам сигурно... Мен едва ли искаш да убедиш в нещо,в какво убеждаваш себе си

, че си широкоскроен мазохист вероятно, ми няма лошо...и такива хора трябва да има... Междувпрочем прецакващия любовните отношения, няма да ти иска разрешение да го пуснеш, освободиш, на него не му пука дали му даваш свобода или искаш да го задържиш... Ако му пукаше,не би ги прецакал ...или би се постарал да се поправи подобаващо...но ти му дай свобода, ако държишна това,на бас, че здраво ще се повесели за твоя сметка...

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано26.07.15 22:02



Не знам какво разбирате под "любвеобилно", но думички като "целувки" за край на разговора мен изобщо не ме впечатляват



Много важно! Освен това (това за инфо на други дето ще ми зададат въпроси) аз съм информирана, и дори от време на време се обсъждат съответните разговори и "девойки", спомени "от винил" един вид, че сме напред в годините в сравнение с вас, ... важното е весело да става За мен тези разговори са начин за запълване на време, връщане назад в спомените... сантимент някакъв, нищо друго. Достатъчно зрели и разумни хора сме всички, а някои и по-опърлени от времето (и хората), за да творим излишни глупости.



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Gyly]  
Автор Malinali1 (минаващ)
Публикувано26.07.15 22:07



Да си призная, опитах се да мисля като Вас през изминалите 7 месеца, но не ми се получи.

но думички като "целувки" за край на разговора мен изобщо не ме впечатляват
Де да беше само това...А и не бях информирана, просто той не е очаквал, че онази ще му звънне в 7 сутринта, тъй като се предполага, че тя спи по това време.
Възстановената им комуникация също беше скрита от мен.

Редактирано от Malinali1 на 26.07.15 22:24.



Тема Re: Какво лошо в алтруизма?нови [re: Malinali1]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано26.07.15 23:26



Давай н аТИ...по форуми и клубове , въобще по нет общуването ТИ е формата



Иначе много смешно, ти говориш на Вие, ние на ти...

Отпусни се ми е мислата



Тема Re: Какво лошо в алтруизма?нови [re: sladunka medunka]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано26.07.15 23:38



"...на бас, че здраво ще се повесели за твоя сметка..." Ужас! Ами ако се минеш?

... Ами ако настинеш?...

Медунке, какво викаш, сега ми изнася да съм алтруист, но утре ще видим, ... ако слуша... ако си плати...? Алтруизмът под условие е чист егоизъм!

Суетата - любимият ми грях! - Vanity is my favorite sin!

В момента по TV-то тече филмът, от който е цитатът от сигнатурата ми - "Адвокат на дявола". Та да си дойдем на думата...

Редактирано от LUClFER777 на 26.07.15 23:46.



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано26.07.15 23:38



Хм, обърнахме внимание и след като го направихме---аре благодарско, довиждане, видях , че малце съм се оплела, ама аз искам да си вирогластвам сега и веднага както аз си знам



Ок, действай както знаеш:)

Но няма начин как да го изгониш да напуска жилището-АКО той сам не реши да се изнесе...то се води в момента семейно жилище и не стават така лесно нещата:)

Ако ти се прище да сменяш ключалка пак не става докато не получиш заветния докИмент "В името на народа"-води се самоуправство и ще си навлечеш бая проблеми.
С една дума, вземи се консултирай първо с адвокат какво да правиш и какво не, щото нещо тръгваш на еВем ти страна с действията

Бих ти дала някои съвети и да ти спестя някое друго разкарване и хонорарче при адвокат, но ще се въздържа, защото нали ни отряза, та нЕма се 'абим

Успех желая


п.с. Ти ако се депресираш от една нищо и никаква темичка на собствената ти история, представям си какво ще бъде, когато настане баш веселбата

п.с. 2 Забрави за приятелство с "маминка" след евентуален развод, не става. То става де, ама това е най-вече за егото на "маминка" да следи какво става , щото иначе ще и е скучно:)) А и щом нямате дете, нищо няма да те свързва повече с тази фамилия. Така че си действай в твоя бъдеща посока и изгаряне на старите мостове зад теб. Щом няма деца е лесно

Редактирано от Lira Emerald на 26.07.15 23:47.



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Lira Emerald]  
Автор Malinali1 (минаващ)
Публикувано26.07.15 23:41



Съжалявам, не ми беше това намерението.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.