Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:56 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано23.07.15 22:12



Няма да си способна скоро да разпознаваш другите мъже, особено на днешно време, много е тегава ситуацията по мои наблюдения.

Кофти е, че ти си засегната в случая, докато той е в позицията на пей сърце. Честолюбието ти ще те мъчи дълго. Горе - долу готви се за поне 3 години да ти е гадно и наранено...уффф. Това е дълъг процес на възстановяване след подобни душевни травми, особено на твоят авъзраст-млада си, хормоните ти са наред, жена и половина дето се казва в тази възраст, абе не знам...чак си мисля дали нямаш някоя авантюра дето да те поразсее, някой приятел, който харесваш и той теб малко за потискане на размислите:)



Но, нещата стават адски бавно, ето дори и факта, че за начало на развод може да мислиш реално чак септември. До тогава трябва да си изработиш стратегия за поведение, което да не те саморазрушава и теб самата.

Извинявай, имате ли деца и ако да, над или под 18г. са?



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: hubavka69-110043]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано23.07.15 22:15



Усещам, че жената нещо не е стоик и играч и няма да има нерви да го поразиграе. Нестабилна е в момента от драмата и напрежението и ще постъпва импулсивно...така я усещам.

Вижда с еи начинът и на писане. Пише лаконично и стегнато. Под голям стрес е. Не може да се отпусне, объркана е и то много.

Дълъг път и предстои.





Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Lira Emerald]  
Автор loverrock ()
Публикувано23.07.15 23:29



Изневерите са на всяка възраст. Срещнах бивш, с който сме били заедно преди десет години и повече. Оженил се и има малко дете, най-смешно ме попита дали искам да сме любовници. Още пише и ми звъни, не се отказва, горката му 26 годишна съпруга, кой знае какво я чака.

domino dancing


Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор ellynora (x)
Публикувано24.07.15 04:03



Само да попитам любовницата обвързана ли е?
Иначе не те интересува кога ще заработи съда, ти си намери адвоката още сега.



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано24.07.15 07:16



Сега, ако ще се доказваме кой е по-обиден и засегнат, да...следва развод



Обаче други неща се вземат предвид за стъпката към раздялата и това не е само фактора дали връзката е изчерпана. Останалите фактори са...финансова ситуация, имотна ситуация, какво следва след развода...дестабилизира ли ти се кардинално житейския стандарт и т.н. Отговори си на тези въпроси също.
Защото има интереси, които е добре да се съблюдават преди да се развихриш на тема...край, развод!

Не че е невъзможно да се справяш и сама след това, не те подценявам, но винаги има едно...НО и момента на затрудненията да бъде максимално отдалечен!



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Lira Emerald]  
Автор Entrepreneurial Spirit (inEnterprise)
Публикувано24.07.15 09:19



То и Лилит е била жена и половина, но после останала само половината... Лилит помага само на жени и по-точно само на своите дъщери.

Но - да - трябва да се подготви да има железни нерви като на Желязната Лейди и да може да каже високо "Найн", след като вече е чула "Охи".



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано24.07.15 09:39



Моето скромно мнение е, да не бързаш с развода. Причините са няколко: първо - обажда ти се някаква "девойка" и ти обяснява колко си лоша и как твоят собствен съпруг много иска да е с нея, но ти не му разрешаваш. Айде бе, той ако толкова иска, дали щеше да чака ти да му разрешиш? По-скоро тя иска, а той може дори и да не знае. Или просто ти крои интрига и ще гледа сеир.

Второ: човекът е читав, имате добра комуникация, добри взаимоотношения. Не се държи агресивно, не те тормози, не те е зарязал да се оправяш сама в живота (което ще се случи неминуемо след развода). Колкото и добра работа да имаш, и колкото и високи да са доходите ти, подготви се и за известна икономическа промяна (освен ако той не работи и само ти го издържаш, което май не е така).
Трето: на тази възраст повечето мъже ги хващат лудите за няколко години (моля за извинение от изключенията

). Споко, и това ще мине. Лира е права, след развода ще ти трябва известно време да се съвземеш. Моят опит (въпреки че при мен беше друга история) показва, че наистина съм се съвзела някъде на края на втората година.
С две думи, гледай си живота и го остави да се наиграе, не се връзвай на приказки и мейли на някаква си там, може пък да си е опит за шантаж от нейна страна. Ще му мине след известно време. Само ти не се потискай от това, сигурна съм че има толкова много неща, които са ти интересни. Използвай времето, да се занимаваш с тях.



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: ellynora]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано24.07.15 10:17



Очевидно не е обвързана, щом драпа за тоя мъж.
Гадна ситуация.



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Gyly]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано24.07.15 10:19



Много си права, за това, че кифлата и крои интрига. Явно нещо е изнервена...остави това , че и проЗта



Както с еказва, нашето момиче да превърне слабостта си в сила, защото сторито нещо смешно ми се чини отстрани:))

Кифлата се нерви...кеф



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Lira Emerald]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано24.07.15 10:24



Aбе така като гледам, какво тук значи някакъв си брак.... всъщност



За какво са тия глупости с разводите Всеки да си гледа живота както си иска и толкова




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.