Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:35 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: won]  
Автор Malinali1 (минаващ)
Публикувано25.07.15 14:10



Ми, професионална деформация и при двамата.


Какво да се прави.

Да, има 15-годишен син.

Редактирано от Malinali1 на 25.07.15 14:11.



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор won (cool)
Публикувано25.07.15 14:22



Абе не са това действия на бъдещ татко към бъдещата мамичка. Нещо си удобна, уютна и вероятно представителна дама, пък онази му лъска самочувствието с младостта си. Въобще много лъскав ще да е този мъж.


Абе ти що не му предложиш да си отворите брака, вместо развод? Ще ми е интересна реакцията му (а може и на теб да ти е интересна). Дори и да не го направиш, кажи че искаш да направиш едно маркетингово проучване и да видиш не можеш ли да се обзаведеш и ти с любовник.

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Редактирано от won на 25.07.15 14:25.



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: won]  
Автор won (cool)
Публикувано25.07.15 14:32



Помисли за себе си, тая ситуация е кофти за теб. Не се оставяй в безтегловност, направи си и ти житейски план.
Когато правиш своите си грешки, по-лесно ставаш и продължаваш и ги мяташ в графа...опитност. И те така става живеенето.



No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: won]  
Автор Malinali1 (минаващ)
Публикувано25.07.15 14:45



кажи че искаш да направиш едно маркетингово проучване и да видиш не можеш ли да се обзаведеш и ти с любовник.
Супер идея!
Ако не се разведа, ще си имам и съпруг, и любовник. На съпруга ще казвам, че съм при любовника, а на любовника - при съпруга, а аз ще си се занимавам кротко някъде с някакво хоби.





Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: won]  
Автор Malinali1 (минаващ)
Публикувано25.07.15 14:51



Тя е на 34, не е много по-млада. Повече коментари няма да правя.
Мислех си, че най-вероятно човекът да си е имал чувства към нея отпреди и да е чакал да му се отвори възможност. В този случай наистина аз съм излишната. Днес се събудих спокойна и взела решение, но още не знам дали ще е лесно, защото онзи вече е информирал мама и тя ме кани утре да излезем на обяд някъде, само двете.
Поне тя винаги е била разумна. Дано да ме разбере.



Тема Re: Won, кефиш!нови [re: won]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано25.07.15 15:24



На макс...





Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано25.07.15 15:28



Хм, това ще е интересен разговор. Отиди и си отваряй ушите какво говори "мама", мнение и т.н.
Най-вероятно я праща като парламентьор да те отказва от развод.

Но чудя се къФ е тоА мъж дето разказва на МАМА тия негови си семейни щуротии?
Заради любовницата не знам дали бих се развела с мъж, но заради намесата на МАМА...на 100%



Тоя твоя максимално взе да ме дразни...прощавай


Редактирано от Lira Emerald на 25.07.15 15:54.



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: sladunka medunka]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано25.07.15 15:30



Не беее:))...по-горе прочети, той споделил с "маматаси" и праща МАМА да спасява положенцията...баси...инфантилно:)

Та мисля не е до романтиката, а е това, че нашият е мамин глезльо дето малко го е драчил живота





Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Lira Emerald]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано25.07.15 15:47



Ох, прочетох... Бе, какви са тези инфантилни мъже на години....вместо да праща мама си, не може ли да спре да чати в нетя и да се съсредоточи върху жена си... Ужасни мъже напоследък, лигльовци, които не обичат жените...

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Lira Emerald]  
Автор Malinali1 (минаващ)
Публикувано25.07.15 17:00



Тоя твоя максимално взе да ме дразни...прощавай

Уффф, питай ме мен, но в затвора не ми се лежи. Затова гледам да няма остри или тежки предмети около мен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.