Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:07 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано15.08.15 23:54



Извинявам се за намесата в диалога ви, ама за кой бизнес?...нали ще сте разведени?



Апропо, той прави ли постъпки да идва в жилището, разбра ли вече , че е "оключен"



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор ray_of_light_ (минаващ)
Публикувано15.08.15 23:58



А дано, ама надали...

Какво ти е говорил, за да му повярваш така?

www.pravoslavieto.com/books/za_tajnite_neduzi_na_dushata.htm


Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор ray_of_light_ (минаващ)
Публикувано16.08.15 17:06



"Ние имахме много общи неща. Аз го обичах и той се обичаше."

*

Млада жена, през сълзи, казва на мъжа си:
- Баща ми фалира!
- О, Боже мой! Знаех си, че скъперникът ще намери начин да ни раздели..



www.pravoslavieto.com/books/za_tajnite_neduzi_na_dushata.htm

Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Lira Emerald]  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано16.08.15 17:26



Надява се, че ще ми мине.
Знае, че съм сменила бравата.



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: ray_of_light_]  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано16.08.15 17:27



Дълга история е. Не искам да си спомням сега.



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано16.08.15 22:48



Имам усещане, че големият проблем е, че живееш с представата за партньора. Представата какъв трябва да е твоят съпруг, е нарушена. И оттам режеш всичко. Двама души, които наистина се познават и са си близки, мога да се разведат заради една изневяра, но не по този начин. Според мен, ако искаш режи, късай, разделяйте се, обаче използвай случая поне да опознаеш мъжа си. Защото иначе и следващия няма да го познаваш истински, отново ще се срещнеш с някаква представа. В момента е напукан един фалшив образ и ти се разделяш с него, една маска. А човекът зад маската знаеш ли кой е? Той знае ли коя си ти? Ти знаеш ли?

Според мен не ближи рани, а използвай случай да научиш нещо полезно. Човек или се развива, или цял живот се крие в дупката като мишка.


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Amelia Pond]  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано18.08.15 00:24




Без майтап. В първия момент си помислих, че той си е създал профил тук с женско име. После видях стари твои публикации и се успокоих. Защото и той ми излиза с лафа да продължаваме, за да го опозная и да видя, че го обвинявам несправедливо.

По въпроса за забележката ти, в момента усещам, че нямам нерви за учене по този начин. Имало ли е изневяра повече от веднъж, каква е гаранцията, че няма да има отново?
А човекът зад маската знаеш ли кой е? Той знае ли коя си ти? Ти знаеш ли?
Очевидно е, че вече разбрах. Маската падна. Той също разбра коя съм и че не мога да прощавам до безкрайност. Все пак, човек обича първо себе си, а после останалите.

Редактирано от Malinali1 на 18.08.15 01:39.



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано18.08.15 10:05



Минаваш през етапа на фобиите, гледай да не ти останат доживот.



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Lira Emerald]  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано18.08.15 18:58



Не го усещам като фобия, а като етап от живота, който ще мине.



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор ray_of_light_ (минаващ)
Публикувано18.08.15 19:40



Разбира се, че ще мине!


Хубаво е за теб, че се издържаш сама. И е много привлекателно в очите на някои мъже....

Ти ще имаш още ухажори и между тях (може би) и бъдещи "инвеститори с чужди капитали"... Не знам как да ги различаваш и отличиш.. Може би към тези, които ти казват точно това, което ти е приятно да чуеш да бъдеш особено внимателна..

За мен има един много прост критерии за настоящата ти (разпаднала се вече) връзка :
Той съгласен ли е реално да ти преведе половината сума - да или не?

И това "ама аз не я искам" на мене, като страничен наблюдател ми изглежда поза като на добрата майка Тереза - да види още един път колко много го обичаш ти.... или някаква гордост?
Може и да е просто разум, да се отървеш по-леко от ограбваща те връзка.
Но не е в твоя полза. Той си има дете, мъж е, за никъде не бърза... И губи твоето време.
А ти може би си влязла в ролята на "по-добра от предишната"... която е много примамлива и много жени хлътват в нея, но... не забравяй, че"настоящата винаги се плаши от бившата, а бившата винаги я съжалява"


Как ще ти докаже той, че не вижда в тебе инвеститор? С думи!? (очевидно е добър в това)

Но по банковата сметка едва ли ще проличи...

Чакането ти той да видел сам нещо-си и да се умори може би ти е нужно на тебе като време за пренастройка. Но той определено може да чака повече от тебе..

Добави към терапията си и движение - спорт, танц, туризъм, каквото ти харесва!

www.pravoslavieto.com/books/za_tajnite_neduzi_na_dushata.htm

Редактирано от ray_of_light_ на 18.08.15 20:10.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.