Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:31 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Albena l]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано24.07.15 10:27



Всъщност...да! Абсолютно...но някои тепърва ще откриват чудесата на осъзнаването





Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Gyly]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано24.07.15 10:43



Не е лошо обаче да си има едно наум, че може и да не мине (не непременно със същата жена). Имам два конкретни примера - моя приетелка прояви търпение и чака няколко години да минат любовните трепети на мъжа й. Накрая все пак изгуби търпение и се разведе. Междувременно обаче (преди развода) тя на свой ред си намери любовник, необвързан мъж, така че разводът за нея не беше никаква драма.
Втори пример - жената научи за любовницата, мъжът периодически скъсваше с нея, но след време отново се връщаше към любовницата. Накрая май окончателно се разделиха с любовницата, но отношенията със съпругата му се влошиха много. Иначе и той е грижовен и мил съпруг.
Мисълта ми беше, че човек като се впуска в такава битка трябва да обмисли възможните варианти и да знае добре какво го чака. И ако има здрави нерви, търпение и пр. - да се бори за връзката си.



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Albena l]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано24.07.15 10:45



Правилно.

Я вижте това: http://fit4brain.com/9293



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Lira Emerald]  
Автор Malinali1 (минаващ)
Публикувано24.07.15 11:02



Позволих си малко да забегна от производствения процес, за да напиша само, че сторито не е само смешно, но по него може да се напише комедия, като действието може да се развива в Курило например.


Когато пусках темата, едвам се въздържах да не цитирам части от диалозите или по-скоро нейните монолози, когато ми звъни. Признавам, че аз й се обадих първия път (след второто разкритие преди няколко дни), за да й кажа да си го взима и да го води в нейното жилище, но това явно отключи нещо в нея и сега показва пълния си потенциал. Не знам какво си говорят те двамата , но е пълен цирк.

По останалите Ви мнения и тези на другите участващи в темата ми ще пиша след няколко часа или за по сигурно вечерта.

Редактирано от Malinali1 на 24.07.15 11:03.



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано24.07.15 11:07



Добре е, че си запазила чувството си за хумор. Това е положително за теб.





Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: copadevino]  
Автор Malinali1 (минаващ)
Публикувано24.07.15 11:10



След няколко излияния от снощи, няма как да не се смея днес, но това по-късно.



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: copadevino]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано24.07.15 11:22



Да. Иначе и Джили е права. Зависи и от жената - авторката на темата - колко може да търпи това положение да се проточи, без да откача всекидневно. Сложно е да се вземе решение, а да се даде съвет отстрани, да не говорим.



Тема Подкрепямнови [re: Gyly]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано24.07.15 12:05



напълно казаното.
Ако преди години съм имала сегашния си акъл - за ничия изневяра не бих се притеснила, ако отношението на въпросния човек към мен е останало грижовно и доброжелателно. А иначе, знайно е, всяко чудо за три дни.
Пък и любовта отминава, съпричастността остава.
Но авторката е твърде млада за да разбере това, остава да го приеме на доверие.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Подкрепямнови [re: anbra]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано24.07.15 14:08



И аз като се върна назад във времето не бих се развела с бившия си съпруг заради изневяра от негова страна. Само че има едно "но" - не го обичах.



Тема Re: Подкрепямнови [re: copadevino]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано24.07.15 14:24



Аз не съм се развела заради изневяра, говорех по принцип за връзките, не непременно брачни.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.