Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:58 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: copadevino]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано23.07.15 15:22



Защото не го прави заради нея, а просто се движи по линията на най-малкото съпротивление. Той си иска и двете, както каза и Нети, обаче оная другата дава зор да е с него, а жена му отстъпва. За него така е по-лесно, така че да не се прави на рицар.
Ако жената иска да си го задържа, хубаво е да послуша съвета на Лира. Друг е въпросът заслужава ли си да се прави на луда, за да задържи човек, който не я уважава достатъчно.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: hubavka69-110043]  
Автор Malinali1 (минаващ)
Публикувано23.07.15 15:47



Друг е въпросът заслужава ли си да се прави на луда, за да задържи човек, който не я уважава достатъчно.

Абсолютно! Това мисля и аз.
Но съм любопитна какво кара мъжете да имат по две и повече жени. Човекът рони сълзи 7 месеца да не го гоня, простих веднъж, но е очевидно, че си държи за точно тази любовница.



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: hubavka69-110043]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано23.07.15 15:50



Той си иска и двете - това казвам и аз (или и трите, според случая). И надали иска да се развежда, за да е с любовницата. Тоест според мен е съвсем искрен като казва, че не желае развод.



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано23.07.15 17:25



Не е задължително да държи на нея. Може просто да не може да свали друга в момента, а пък тази му е готова, при това вече се е привързал към нея. Т.е. тя е лесна. А защо не му стигаш ти? Защото, както някъде прочетох, те се стремят да разпръснат семе навсякъде. Така стават велики.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: copadevino]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано23.07.15 17:26



Искрен е, че не желае развод, но не е искрен, че се съгласява заради нея. Просто тя удобно му помага да угоди на другата.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: hubavka69-110043]  
Автор Malinali1 (минаващ)
Публикувано23.07.15 17:50



Това си мисля и аз.
За развода е ясно, този път няма да отстъпя както преди половин година, но май следващият ми въпрос ще е как се преодолява това нещо. Все пак, свикваш с човека, а по-горе съм писала, че с изключение на изневярата никога не се е държал лошо с мен. Дори напротив. Винаги е бил перфектният.



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано23.07.15 18:17



Щях да питам как разбра за изневярата като е бил перфектен, ама се сетих, че лИбовницата се е проявила. Ами, като се е държал прекрасно, какъв ти е зорът да го напускаш? На колко години си, ако не е тайна? Често ли отсъства той заради тази патка?
Що не го оставиш за известно време да поживее с нея, без да се развеждате и да се проявиш ти в ролята на любовницата? Моят опит сочи, че това действа доста отрезвяващо на мъжете. Друг е въпросът дали имаш нерви, но е едно решение, което дава време за размисъл. Звучиш като човек, който може да го направи.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: hubavka69-110043]  
Автор Malinali1 (минаващ)
Публикувано23.07.15 18:34



Не, нямам нито нерви, нито желание за това. на 37 съм.

Редактирано от Malinali1 на 23.07.15 18:36.



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано23.07.15 18:38



Значи тогава бързо го зарязвай и прекъсвай всякакви контакти с него, защото повече мъчат мислите къде е и с кого е, отколкото самото му отсъствие. Как ще живееш без него? Както си живяла и преди него. Изневеряващите идиоти са взаимозаменяеми. Другите мъже не са.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: hubavka69-110043]  
Автор Malinali1 (минаващ)
Публикувано23.07.15 18:40



Дано вече да съм способна да разпознавам другите мъже.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.