Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:43 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано28.07.15 22:20



Това ти казах и аз.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: anbra]  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано28.07.15 22:43



Днес съм много спокойна. Даже си мисля дали да не го играя грижовната съпруга в близките дни или седмици. Когато си мисли, че опасността е отминала, ще се разочарова много.



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано28.07.15 23:15



Не трябваше ли да се е изнесъл вече? Нали му беше дала нещо като ултиматум.
Казвах ти - не го пускай, а го НАпускай, ако решиш така.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: anbra]  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано29.07.15 05:55



При мама е, но звъни непрекъснато.



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано29.07.15 07:36



От хубавото трудно се бяга, особено от удобната му част... Просто не го слушай и затваряй, нищо съществено няма да чуеш...

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано29.07.15 07:53



Мда, аз затова изтрих един телефон, за да не се изкушавам да му звъня и упорито не вдигам, когато той ми звъни. Не се лъжи да се ласкаеш, че те търси непрекъснато. Той просто си гони интереса. Ти си му удобна и е свикнал с теб, естествено е да не ще да си тръгне. Обаче това не е обич, а страх от загуба на удобството. Със сигурност не е спрял да звъни и на другата.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано29.07.15 08:13



А какъв е смисълът от това? Да си удължиш агонията?
Според мен трябва да решиш искаш ли го или не и ако не го искаш, да прекратиш всякаква комуникация с него. Далеч от очите, далеч от сърцето. От собствен опит знам, че комуникацията в такива случаи има смисъл, само ако искаш да продължиш с този човек. Във всички останали случаи само пречи да изкараш него и изгората му от мислите си, а това трови и разболява. Ако не смяташ да продължавате заедно, просто пожелай щастие на него и момата, доколкото е възможно с цяло сърце и карай нататък. Плановете за отмъщение тровят теб, не тях.
Виж, ако искаш да продължаваш да си късаш нервите с него, тогава може да му измислиш хиляда византийски номерца, ама дали наистина си струва човек да си пропилява живота в такъв театър.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: hubavka69-110043]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано29.07.15 08:41



Е, под всичко написано тук се подписвам... Истината: ако искаше теб, ти отдавна щеше да си го разбрала и той сам щеше да ти го е доказал, без да има нужда от обяснения... Но, ще го преживееш и като ти мине, ще си благодарна на тази изключително елементарна жена, че ти е звъняла и ... предупредила... Успех и прекъсни всички пътища на използвача до тебе...

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано29.07.15 11:31



Ами, всъщност защо не... Нямаш причина да бързаш в рамките на няколко месеца, ако това време ще ти помогне да се ориентираш по-добре в ситуацията, да охладиш страстите и да изчистит перспективите - да си спокойна сама за себе си за взетото решение. От опит знам, че ако я няма пълната вътрешна убеденост за един развод, после те гризат съмнения и въпроси, а няма защо заради едното его / отмъщение, натриване на носа на любовницата/ да си го причиняваш!
Изчакай малко / не става въпрос да губиш години.../ и го наблюдавай.
Не "абсорбирай" драмата, която ти е сервирал! Това си е психо -техника: Observe - don't absorb!



Не искайте много, за да може да платите цената.

Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: hubavka69-110043]  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано29.07.15 17:34



Много сте права.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.