Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:39 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: :)нови [re: Malinali1]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано25.07.15 23:22



Тази песен описва малко вашият случай







Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор Albena l (пристрастен)
Публикувано26.07.15 01:54



Пак питам, за какво ти е развода, освен това си колежка, много важно



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Albena l]  
Автор Malinali1 (минаващ)
Публикувано26.07.15 08:17



Защото както писах и по-горе, нея я познава преди мен и е възможно да изпитва нещо, което да не ми казва. В един момент твърди, че са били добри приятели преди, после казва, че са се поздравявали по скайпа веднъж месечно. Освен това е подозрителен и фактът, че не й е коментирал, че се е оженил, след като са били добри приятели.
Ако е така, нямам право да се бъркам, а трябва не ги притеснявам с присъствието си повече. Един подпис не трябва да спира живота на никого.



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано26.07.15 11:50



Не го разбирам този ти коментар! :-) Какъв е този алтруизъм? Или просто си разбрала, че с този брак е свършено... Какво те интересуват бивши връзки и защо вкарваш зорлем трети човек в отношенията със съпругът ти? Оправяй се с него или просто появата на трети човек ти показа, че не си го обичала?

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: sladunka medunka]  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано26.07.15 17:08



Ииии, взела си ми думите от клавиатурата, значи



Ако реша да върна моя съпруг на всичките му бивши гаджета и познати от последните 40 години.... отиде коня в ряката . Ама и той не сака за сега. Комуникира си от време на време с разни "девойки" на средна възраст, къде по ФБ, къде по скайп, ама какво от това. Нали е при мен, с мен и у дома цари любов и взаимно уважение.... пък и той не крие, че си говорят понякога. Не виждам нищо лошо в цялата история. Да подържаш нормална комуникация е въпрос и на цивилизованост. Или поне на мен така ми се струва.

И малко общи приказки: Не мога да проумея нещо, което наблюдавам последните години: обвържат се двама (по какъвто и да е начин) и след това единият от двамата започва "Ама той/тя защо си говори с други в нега....." А що пък да не си говори, това че е обвързан с някого не означава автоматично, че трябва да преустанови всякаква човешка комуникация. Ами той Господ (или природата, въпрос на гледна точка) затова ни е дал език - да си общуваме. Влизането в сериозна връзка или брак не означава автоматично, че влизаш в затвора и нямаш право на общение с тебе подобните.



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Gyly]  
Автор Malinali1 (минаващ)
Публикувано26.07.15 17:38



В нашия случай май не е само говорене, а има и една много важна реплика, която прочетох, а тя показва, че той й е общавал да се раздели с мен. Все пак, е имал едно наум, че има вероятност да прочета разговора и й е отговорил, че това ще си го дискутират насаме.
А комуникацията, която прочетох...
Дали Вашият съпруг си говори толкова любвеобилно с "девойките"...



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор Malinali1 (минаващ)
Публикувано26.07.15 18:08



Мили дами,
взех решение да бъда разведена от днес. Току що го помолих да се изнесе и то още тази вечер. Решението за развод - когато излезе.
Срещата с майка му протече много гладко. Говорихме за други неща, а по въпроса единствено ми спомена, че не е очаквала, че синът й ще ме нарани толкова, че пред нея е казал, че иска да запази брака ни, но тя ще уважи моето решение каквото и да е то и се надява с нея да останем в приятелски отношения.
Вероятно повече няма да пиша в клуба, защото не искам да се депресирам отново и отново, когато чета собствената си история.
Благодаря на всички за мненията и подкрепата.



Тема Какво лошо в алтруизма?нови [re: sladunka medunka]  
Автор LUClFER777 (Сатана)
Публикувано26.07.15 18:11



Какво лошо вида в това което каза, ако и да беше иронично? Всъщност, на мен тази логика ми е по-близка, отколкото твоята - моя гъз най-хубавия гъз на света, ами ако не е? ... и защо да не дадеш свобода на човека, който обичаш?

Суетата - любимият ми грях!


Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Gyly]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано26.07.15 18:25



Съгласна абсолютно!Но всъщност е важно да имат общо становище по въпроса за говоренето в и-нет! Защото аз бях широкоскроената и разбираща в нашата двойка, но самата аз не биваше да пиша и пощата и писанията ми биваха проверявани периодично...после се оказа, че самия тип си пише дълго и напоително с разни жени от нета и си търси и намери активно любовница и захвърли всички договори ,съобразяванки и т.н. Когато ми забраняваше да си пиша с мъже в чата, мотивацията беше: няма случайно пишещи в и-нет мъже, мъжете не обичат да си бъбрят и обменят рецепти, винаги има причина да са там. ..тъй, че щом нея я дразни, би трябвало в една хармонична връзка партньора да се съобрази с това... Щом не се... Работата е малко бегала...

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Какво лошо в алтруизма?нови [re: LUClFER777]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано26.07.15 18:39



Ами, много лошо видях да ти кажа! Алтруизмът е последното нещо,което ми идва наум в този случай, той я обича, аз ги освобождавам... Ми,не аз го освобождавам, защото не е бил коректен спрямо мен, лъгал ме е и не се е поколебал да скрие факта, че е женен, явно бракът му с мен не означава много за него! Инак ми е все тая,колко обича Цецка или Пенка или Габиту или квато там... В случая трябва да му дадеш свобода, но обичта няма нищо общо със свободата... Става дума за коректност, доверие и зачитане на партньорката... Инак моля, нека всеки се .... с когото иска, негов проблем, щом е готов да носи последствията от деянията си... Много моля да не се виктимизират потърпевшите... Никой не кара изневеряващите да изневеряват и не ги тика насила в ничии ръце! А те е редно да очакват негативни реакции, след разкриването на „голямата” тайна...

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.