Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:54 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано27.07.15 16:54



Е, ти пък много си демократична, след толкова време заедно... затова ти се е качил на главата, май - чувства, че си добра душа.
Ми сложи си някакви ТВОИ ГРАНИЦИ на толерантността и кажи - до там може спокойно, после е червена зона, а пък от там нататак - всеки по пътя си. Всъщност с решението за развода точно това си направила, но той май продължава да минава отвъд червената зона. Това какво значи за теб?

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Много добре казано!нови [re: sladunka medunka]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано27.07.15 16:57



+1

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Melany99]  
Автор MamaNettyМодератор (блондинка)
Публикувано27.07.15 18:44



Не само на теб ти направи впечатление, на мен също... но реших да си замълча.
Щото сега неговия влог ще си е негов, а тя ще плаща /както е плащала и досега/ лихвите за кредита. Дори само от това и решение може, човек да разбере, колко е добричка и лесно използваема авторката на темата. Аз, въпреки цялата си вътрешна "памучност" няма да оставя моя мъж да си събира ей, така пари в НЕГОВА сметка, докато аз плащам и за двама ни... просто не е равнопоставено.

Не искайте много, за да може да платите цената.


Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: MamaNetty]  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано27.07.15 20:21



Ако бяха само парите, да си ги взима. Обаче, сега ме манипулира, че не можело да оставяме така общите планове заради "нищо", взирайки точно този бизнес, за който се спестява.



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано27.07.15 20:44



"Общите планове" може и да са маската за да се стабилизира и да си има пари за още приключения



Абе всяка извънбрачна връзка си иска финанси, това е.
А той нещо май много си е повярвал...играч.

Редактирано от Lira Emerald на 27.07.15 20:44.



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор won (cool)
Публикувано27.07.15 20:50



Що не го тестваш и по въпроса за ваше общо бъдещото дете (теоретично, щото ти решението си го взела вече)? Кажи, че лекарите са дали "зелена светлина" и може да почвате правенето. Имаш списък с десет романтични места, на които да се настройвате романтично и искаш от него да е в наличност, добро здраве и добра спортна форма.
...
Според мен, и за съжаление, май и този мотив е бил част от плана за спечелването ти за... неговите си планове.
Грозно!

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Редактирано от won на 27.07.15 20:52.



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор ellynora (x)
Публикувано28.07.15 03:11



Долен използвач! Докога ще търпиш да ти източва средствата в неговата банкова сметка!? И да се разнообразява с други жени!??? Хайде, честито за взетото решение и без повече обяснения смело напред! Просто нищо не губиш! За единия му общ.. не си умряла!



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Melany99]  
Автор hubavka69-110043 (тиква, бе)
Публикувано28.07.15 08:15



Ама бил внимателен, загрижен и т. н.
Ще бъде естевствено, като е на пълен пансион...

Абсолютно. Аз не го бях прочела това внимателно и бях останала с впечатлението, че той поема домашните разходи. Ми, той се държи с нея като с инвеститор- внимава. Тоя свят се изкилифенчи яко и мъжете станаха масово държанки. Баси тъпото!

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: hubavka69-110043]  
Автор Melany99 ()
Публикувано28.07.15 15:53



Не знам вече!
Но много сме виновни и майките как си възпитаваме синовете!
Да се надяваме, че поне следващото поколение няма да е изпуснато!

(КЪДЕ СБЪРКАХМЕ...

)



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Lira Emerald]  
Автор Malinali1 (член)
Публикувано28.07.15 22:00



Абе с една дума, кажи му : "Майната ти, хич няма да се занимавам да се развеждам, а да те видим какви велики неща ще ги досътвориш. Направо си връхта, действай смело...аз ще седя с пуканките и ще ви гледам сеира!"
Нещо подобно каза и приятелка в реала. Да ги оставя да се оплетат кой лъгал, кой мазал, да изчакам тя да си тръгне с подвита опашка и тогава да го правя на майната си.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.