Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:08 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб на разведените
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор Lira Emerald (Happy dreamer:))
Публикувано24.07.15 16:31



Абе щом не му се губят нощи...пак е добре



Доиграло му се на момчето...



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор anbraМодератор (аз)
Публикувано24.07.15 17:20



Егото ни не ни е приятел, егото ни е враг. Ние обилно го храним и браним със спонтанни реакции и прояви, то расте и расте, и често се оказва, като се обърнем назад, че в последна сметка сме живели за да го обслужваме.
Бъркаме го с достойнството.
Но запазването на достойнството не ни носи отрицателни, а положителни изживявания, за разлика от яростната защита на егото ни, заради което понасяме какво ли не, най-малкото неудовлетворение и дискомфорт.
Защо не опиташ да излезеш от този унизителен "разговор" между трима ви? Нямаш какво повече да научаваш, всеки допълнителен щрих - истинен или не - ти добавя болка. Опитай се да се изолираш и да ги изолираш - да се оправят както знаят. Откажи да участваш в играта на любовницата - любезно, но твърдо. Не им улеснявай живота - нека не знаят какво мислиш.
Изчакай да видиш как ще се развият нещата, как ще се държи съпругът ти нататък и най-вече дали животът ти с него би могъл да продължава поне докато ти решиш да го напуснеш, не да го пуснеш - разбираш разликата, нали?
А може да потръгнат нещата, може да се окаже, че поне за момента нищо не губиш ако сте заедно или дори да прецениш, че това е по-добрият вариант и занапред.
Една изневяра още нищо не означава.
Разбира се, ако не можеш да го понасяш, въпросът е решен предварително.

Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.


Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор loverrock ()
Публикувано24.07.15 17:28



Развеждай се! Животът е тук и сега. Сега ти е тъмно, но слънцето винаги изгрява.
Аз съм на 30г. и ти го казвам, унижаваш се. Ако имаш нужда от човек до тебе ще го срещнеш, и на 55г. да си животът е пред теб.

domino dancing


Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано24.07.15 17:30



Интересно как мъжете си измислят разни сходни версии. Във втората история, за която споменах някъде по-долу, съпругът беше казал на жена си, че любовницата му се лекувала от някаква наркотична зависимост и поради тази причина той изпитвал огромна жал към нея, тъй като тя имала нужда от емоционалната му подкрепа. Не знам от каква зависимост се е лекувала любовницата, но лично на мен историята ми прозвуча като съшита с конци.



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор lud gidiq (ENERGY POWER)
Публикувано24.07.15 19:06



Стегни се мацко. Почини си, размисли трезво.
Оставам с впечатление че държиш на този мъж.
С оная овца нямаш работа.
Да се оправя.
От опит знам колко е тъпо да се озовеш в подобен триъгълник.
Ако за нещо е виновен съпруга ти, това е че е допуснал да се меси някой в отношенията ви.
А и не се зарязвай смисъл феис дрешки, тонус -гледай всичко да е на шест, независимо от развоя на събитията.

Роналд Рейгън - враг номер 1 на Община Тутракан!


Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: lud gidiq]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано24.07.15 19:52



Плюс едно, но го е допуснал! И не е виновен, просто толкова държи на отношенията си с нея!
Всъщност Анбра е най-точна!

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: sladunka medunka]  
Автор Gyly (пишеща понякога)
Публикувано24.07.15 21:52



Подкрепям мнението ти и изцяло заставам зад това на Анбра.
Само да вметна нещо по въпроса за диалозите в скайп или където и да е: кой какво пише и как го пише все още нищо не означава. Той може да й пише романтични слова, но това не означава, че същите са в главата и сърцето му. Познавам и такива хора. Красивите думи в мрежата не винаги имат реален смисъл и покритие в действителността.



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор WitchSmile (smilestears)
Публикувано25.07.15 08:08



Развеждай се, щом вярваш повече на някаква непозната, отколкото на съпруга си.

Странно, ако имаш любовница и искаш тя да остане тайна, надали ще позволяваш на жена ти да отговаря на телефона ти. Струва ми се, че човекът е смятал за безобидно това, което са си писали с т. Нар. любовница, иначе не би ти позволил да го прочетеш.

На мен ми се струва, че Вие двамата оставате някаква чужда лабилна жена да определя отношенията Ви и живота Ви. Каквото и да направиш, направи го, защото ти така искаш. Не позволявай да те манипулират.



Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Gyly]  
Автор sladunka medunka (erasure)
Публикувано25.07.15 12:16



Разбира се, това са само диалози в нета, които означават нещо... Че липсва романтика и че такава се търси навън... Останалото е въпрос на интерпретации...

Обикнал в тебе всичко недостойно,
достоен съм за твойта обич двойно


Тема Re: Да се запиша и аз в редиците винови [re: Malinali1]  
Автор won (cool)
Публикувано25.07.15 14:06



Здравей!

Озадачена съм от инфото ти

. Ама вие така ли си говорите:

тогава твърдеше, че ясно си е дефинирал житейския план и аз съм била основният компонент и че една негова необмислена грешка не трябвало да потапя кораба. ?

Ле-ле, звучи като бизнес-план!

Понеже годинките ти са и много и малко, основният въпрос за тебе искаш ли дете от него, с него? Ако - не - използвай момента за развод и търси следващия.

Ако е- да- и детето ти е приоритет, то много компромиси те чакат с този мъж. То и с всеки друг те чакат, ама да не боли чак толко де.

Не ти е лесна дилемата в момента, щото твоето време се губи в тая ситуация.
Той има ли дете от предишен брак?

No esperes que te olvide, ni olvides que te espero.

Редактирано от won на 25.07.15 14:14.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.