Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:52 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: Eлфи]  
Авторdoktora (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 23:22



На второ място по честота.Морфологично е централен и периферен-по вида на разположението,а по хистология-едроклетъчен,плоскоклетъчен,аденокарцином и дребноклетъчен.Последният се поддава първоначално и на химиотерапия,но тя трябва да бъде малко и само в началото.Останалите три групи се обединяват под рубриката недребноклетъчен,тъй като въобще не подлежат на химиотерапия,а лечението е само хирургично.Аз съм помогнал на много хора,но адмонистратора не разрешава да посочвам сайта.Смятам обаче,че знам много повече от гогото и да било тук,така,че давам сайта,за да помогна на този който желае www.anticancerbg.com



Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: doktora]  
Авторxxxxxxxxx (Нерегистриран)
Публикувано20.04.07 09:28



докторе исками се да ми разкажете за методиката на определяне на цената.
Как точно определихте тази висока цена.
На базата на какво.

Не е ли по добре цената да е по ниска и хората да могат да си я позволят.
И ако наистина помага това лекарство то все повече хора ще се излекуват с лекарството ви и така вашата популярност ще расте и съответно търсенето на лекарството ви също./но разбирасе ако лекарството наистина действа/И тогава печалбата ви ще се увеличи не от високата цена а от оборота.
Но поставяйки тази висока цена .......на мен лично ми прилича на - аз да им взема по 1000 лв на месец пък те колкото повече живеят толкова по добре.
Пък на сайта и аз мога да побликувам една снимка на болен и една на здрави и на тях да напиша преди и след....................................пък и 5 човека да го купят тоя месез ми то си е 5000лв
аз така като чета ми то само вие си го хвалите това лекарство



Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: xxxxxxxxx]  
АвторЮЛИЯ 48 (Нерегистриран)
Публикувано20.04.07 10:20



Каква методика, търси балами да им вземе парите



До ВЕСЕЛА , крайно време е да взевеш радикални мерки - искарай му сливеците



Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: xxxxxxxxx]  
Автор.............. (Нерегистриран)
Публикувано20.04.07 10:32



Ми за съжаление и ние бяхме от тия балами, продадохме си от имуществото за да платим, дадохме около 3000 лева и накрая се замислих, че ако наистина имаше ефект то дори и на тази цена това лекарство би било известно ако не в цял свят то поне у нас. Това който се излъгал - излъгал! Но ако има някой излекуван нека нашише тук, но да е реален човек, а не само инициали и снимки от преди и след както е на сайта. Нека Бог съди такива, които печелят от човешкото нещастие!!!!!!!!



Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: ..............]  
АвторЮЛИЯ 48 (Нерегистриран)
Публикувано20.04.07 10:48



Да права си съгласна съм с тебе,винаги ще има печалбари.......... но защо по този начин ,и точно тук?
Затова трябва да се доверяваме ,и допитваме с лекуващия онколок преди да
предприемем нещо.





Тема Re: остана ли някой с рак на бял дроб:(нови [re: little_rabbit]  
Автор brendi (непознат )
Публикувано22.04.07 18:21



Maika pravi na sa6toto petno predi 5 godini biopsia na belia drob v Belodrobnata bolnica i togava i kazaha 4e niama ni6to stra6no, prosto tova petno e bilo ot prekarana tuberkoloza v detskite godini, koiato ne e lekuvana i prez tezi 5 godini naistina tova petno ne raste6e, dopredi niakolko meseca! A sega ve4e niama smisal da pravim biopsia, za6toto e pove4e ot iasno sled razseikite v mozaka za kakvo stava vapros, a pak i az mislia 4e v mnogo slu4ai spored men razbira se tezi biopsii davat tlasak na razvitie na zaboliavaneto, mislia 4e ako ne biaha pravili na maika, mojebi niama6e tolkova barzo da stignem do tuk! Blagodaria vi 4e mi obarnahte vnimanie i jelaia uspeh na vsi4ki, ako moga da pomogna s ne6to - nasre6a sam!



Тема Имам намерение!нови [re: little_rabbit]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано23.04.07 23:35



Хора, смятам да заключа тази тема за писане. Вече стана много дълга и трудно се отваря и прелиства. Имаше такова предложение преди време!

Има нова създадена тема за Рака на белия дроб, моля пишете вече там!



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: Имам намерение!нови [re: vesela.bg]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано24.04.07 06:33



Нямам нищо против.



Тема Re: Имам намерение!нови [re: little_rabbit]  
АвторEлфи (Нерегистриран)
Публикувано24.04.07 11:20



И аз мисля, че е добре да я заключиш, Весе! Преди доста време я отворих и мисля че доста ценна информация е събрала, но нека да остане само като справочник. И дано помогне на нуждаещите се да се ориентират бързо в конкретното заболяване. Че времето е от основно значение.



Тема Re: Имам намерение!нови [re: Eлфи]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано24.04.07 12:27



Благодаря ви за разбирането. Заключвам я! Иначе я има в Справочника и ще може да се чете. Има ценна информация тук!



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!


Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.