Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:02 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Операция!нови [re: valena79]  
Автор Mapтиянa (надежда)
Публикувано05.09.06 21:33



Какви са тези билки?Ние купихме антиокс и детокс на вуйна ми са и помогнали много,но мъжа ми каза че в едното имало мн витамин с което спомагало за рарастването на раковите клетки, колкото да алое верата по добре да е гел защото капсулите пречат на корема!
Защото след операцията всички пишТ ЧЕ ПОложението се влошава!Май тук в бг е по добре да си живееш с болеста отколкото дая лекуваш!

Животът не ни дава нищо, което не може да си вземе обратно!


Тема Re: Операция!нови [re: Mapтиянa]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано05.09.06 21:44



не зная защо, но моята онколожка ми каза да не пия алое вера ..казвам го защото много болни го пият...Не ми даде повече обяснения и аз спрях да го пия,,вярвам и безрезервно...



Тема Re: Операция!нови [re: здp1]  
АвторJull (Нерегистриран)
Публикувано05.09.06 22:06



Странно, моят лекар пък го предлагаше дори в частния си кабинет!... Не знам, но се сещам, че сега /през есента/ може да се събира черен бъз и да се прави от него сироп, за който съм чувала само хубави неща и никакви противопоказания! Ами то по тази логика май не трябва да се приемат никакви имоностимулатори, за да не подпомагат растежа на раковите клетки?! С което не съм съгласна. Всички знаят за ролята на антиоксидантите и т. н. Абе, пълна каша!





Тема Re: Операция!нови [re: Mapтиянa]  
Авторviat (Нерегистриран)
Публикувано06.09.06 09:55



В началото на клуба има тема "справочник"- там има и билкови рецепти.В брошурата на Вижън пише,че Антиокс е за онкологични заболявания,а Детокс и още едно(ще проверя точно кое) са за след химиотерапия.



Тема Re: Операция!нови [re: viat]  
Автор valena79 (непознат )
Публикувано08.09.06 14:57



За Мартияна - Билките ги поръчахме по телефона. Някакъв човек от Плевен - Никола Алексиев, тел. 064/850890. Струваха около 35 лв. за около 2 месеца. Чух, че на много хора е помогнал. При нас засега няма резултат



Щом е рак да си върви назад!



Тема Re: Операция!нови [re: valena79]  
Автор valena79 (непознат )
Публикувано11.09.06 13:56



Елфи и Мартияна къде се изгубихте? Как са Вашите близки?


Щом е рак да си върви назад!



Тема Re: Операция!нови [re: Mapтиянa]  
Автор Mapтиянa (надежда)
Публикувано11.09.06 14:31



Здравей Валена!Днес изписаха свекърва ми чувства се добре, не може да повярва че има рак!Сега се чудим какво да пие тези билки за които говориш какви са?
Тя чела някъде за имел и коприва и ще си прави такива чаиове, вие натанал купих те ли?Ние поръчваме но все не идва!Поздрави!

Животът не ни дава нищо, което не може да си вземе обратно!


Тема Re: Операция!нови [re: valena79]  
АвторEлфи (Нерегистриран)
Публикувано11.09.06 15:36



Здравей и от мен. За жалост няма с какво да се похваля, дори напротив

Баща ми вече няма сили да става от леглото и само лежи. Започнаха и да му се увеличават болките, а се инати и не иска да увеличи дозата на обезболяващите. Душата ми плаче като го гледам как страда...и нищо не може да направим за него...много е страшно!
При вас как е ситуацията?



Тема Re: Операция!нови [re: Mapтиянa]  
Автор valena79 (непознат )
Публикувано11.09.06 17:48



В петък на 08.09.2006 му правихме скенер на главата. Откриха се мозъчни метастази:( Той направи пареза на дясната ръка. Изписаха му инжекции Dexametazon и ги слагаме от петък. Чувства се много по-добре и оттока в ръката спадна, намаляха и болките в ставите. Лошото е, че това лекарство лекува само симптомите на болестта, но не и рака. Ако го спрем пак ще се влоши....
Днес беше лекарската комисия в онкото във Варна и решиха да го вкарат в болница на активна аспирация. За химио- и лъче-терапия никой не говори:(
Те са го отписали......, а той милия си мисли, че оздравява защото се чувства по-добре. Може би си мислят, че химиото няма да помогне или ще му навреди, или изобщо не мислят. Не зная коя е истината.

Елфи, дано се размине и този път. Моля се на чудо и дано да имаш сили да се бориш още, болката е много голяма. И нас това ни чака, но ще се надявам до последно.

За Мартияна - Натанал не сме поръчали още, защото той има язва и направи мелена. Но си мисля все пак да опитаме, ако не му понася ще го спрем.
Относно билките - аз писах и по-нагоре помогнали са на един човек. Ние говорихме с него. Имал е разсейки, сега нищо. Имал е късмет за втори живот.
Поръчахме ги по телефона, може да отидеш на преглед и на място. Човекът е от Плевен - казва се Никола Алексиев. Прави ирис диагностика.
Обяснихме му за какво става въпрос и той ни прати 3 пакета с билки - общоукрепващи, някакви за стрес, за бронхите, сироп и капсули. Не им знам съставките. Лошото е, че не ги пише. Има една билка, която се прави с 5 кг лимони и 1 буркан мед и се пие 3 дена. Ужасна е, от нея ти става лошо през цялото време на прием, но прочиствала.
Ние спряхме билките за няколко дни, защото той ходи до тоалета през 1 час и не може да спи.
Не знам какво да те посъветвам за тези билки - на нас явно не ни действат.
Сега една позната купи варумин за баща си. Ще Ви осведомявам дали помага.

Някой знае ли нещо за експерименталните програми с авастин?

Щом е рак да си върви назад!



Тема Re: Операция!нови [re: valena79]  
Авторaнr (Нерегистриран)
Публикувано14.09.06 01:38



явно са го отписали.щом не предлагат хт.чувал ъм че тх не помага на разсеики в мозъка.химикалите не можели да преминат през някаква менбрана.дексаметазонът е котрикистероид,помага но временно.след това сривът е много бърз.кислородът е също временно решение, защото се покачва нивото на въглероден двуокис в кръвтта.това не може да се промени ако белият дроб няма достатъчен обем.болките в ставите са вероятно от разсеики в костите, но за тяхното лечение не се мисли.лошто е че не се препоръчяат обезболяващи като морфин, защото подтискат дишането.въпреки тежкото състояние мисля че трябва да започнете хт. това е единствения шанс да се подтисне развитието на болестта.трябва да се борите за всеки ден живот.а може и нов препарат да се появи, кой знае.така съветват руските оноколози в тяхния форум. успех.

много лошо не е на лошо.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.