Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:15 14.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: остана ли някой с рак на бял дроб:(нови [re: anakin]  
Автор netia (unstoppable)
Публикувано10.02.07 09:03



Ако някой наистина може да предложи нещо ефикасно и изпитано в реалността, по-добре направо да пише тук - не само на имейла ти


И аз искам да знам това...

Изкушението да се откажеш е най-силно непосредствено преди да успееш!

Тема Re: Какво следва сега?!нови [re: dari]  
Авторlvan Da (Нерегистриран)
Публикувано12.02.07 21:55



napravete iadreno magniten rezonans na glavata i izsledvania na 4ernia drob.Ne se shashkaite tova e nai vagnoto.ako iskash se pointeresuvai ot novata taka nare4ena prizelna terapia za le4enie na rak na belia drob koiato ia ima ve4e u nas.



Тема Re: Какво следва сега?!нови [re: lvan Da]  
Автор............ (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 08:14



КЪДЕ В БГ СЕ ПРИЛАГА ТАЗИ ТЕРАПИЯ, КАКЪВ Е РЕДЪТ ЗА НЕЯ И КАКВО ПРЕДСТАВЛЯВА, БЕЗПЛАТНА ЛИ Е И АКО НЕ Е КОЛКО СТРУВА НА МЕСЕЦ?



Тема Re: Какво следва сега?!нови [re: lvan Da]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано13.02.07 08:45



И аз се интересувам от тази терапия. Би ли споделил подробности, моля те? В google не можах да намеря кой знае какво.

И ако може да пишеш на кирилица, цена няма да имаш

. Честно, не се сърди, но тази маймуница едва я чета.



Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: Eлфи]  
Автор suni1234 (непознат )
Публикувано13.02.07 08:57



Здравейте,майка ми е с рак на белия дроб,последна степен, в момента е на химиотерапия,търся и друго лекарство,някой може ли да ме посъветва, може ли да взема натанал или друго, авастина как се взема



Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: suni1234]  
АвторEлфи (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 11:31



Здравей suni1234,
за жалост се намирате в същата ситуация, в която беше и моето семейство. Може да прочетеш писанията ми, които съм писала преди и горе - долу да се ориентираш, какви неща ме предприемали ние. Химиотерапията не я спирайте, дано майка ти да я понася добре, ще облекчи състоянието й. Мисля че няма никакъв проблем да взима Натанал, това е имуностимулатор. Най-важното е да не престава да се храни, не я подлагайте на диети.
Ако имаш някакви въпроси, ще се опитам да им отговоря, просто е добре да не повтаряте някои наши грешки.
Успех



Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: suni1234]  
Автор vess8 (непознат )
Публикувано14.02.07 00:30



Здравей.Авастина не се купува мисля в БГ. Или ако се купува е 8 000 евро...Трябва да ви включат в програма,за което пък трябва да отговаря ня определени условия.Попитай или в онкологиятя в София или Исул . И на 2-те места има включени пациенти.



Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: suni1234]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано14.02.07 00:34



Миличка, Авастина е препарат за рак на дебелото черво?!?!? Какво общо има с рака на белия дроб????? Моля ви хора, недейте така! Авастина е скъп препарат и не се купува така за самолечение....

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!


Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: vesela.bg]  
Автор vess8 (непознат )
Публикувано14.02.07 01:06



Да,появил се е в началото като препарат за лечение на дебелото черво,впоследствие го прилагат и на пациенти с рак на гурдата и белия дроб.В експерименталните групи са вклучени пациенти и с 3-те вида рак.И при 3-те вида има подобрение.Майка ми се лекува с това.Намалихме тумора с 50%. Не знаия дали е плацебо ефект или наистина е от авастина.Но спря да кашля и е по-добре.Не ми дадоха веднага да и видя лично скенерите.По-нататък щели да ми ги дадат. Надявам се да не е жъпрос на печалбарство пак от нашите лекари.....Нали им плащат допълнително за пациентите по програма...Казват,че удължава живота с 1,5-1,9 г.Аз доста изчетох и в чуждия печат за него.Споменават се и 3-те вида рак



Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: vess8]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано14.02.07 01:12



За мен лично това е борбата на фармацевтичните компании за по-широко приложение на скъпоструващите лекарства....Затова твърдят, че препарата им дава добри резултати и при други видове рак.
Не зная, дано да греша....

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!



Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.