Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:34 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: За рака на бял дроб:(мартиянанови [re: мaмчe]  
Автор Бea (усмихнат)
Публикувано12.08.06 15:38



Мила,мамче би ли ми написала някаква ориентираща информация за начина който предлагаш.Моля те!Беа





Тема Re: За рака на бял дроб:(беанови [re: Бea]  
Автормaмчe (Нерегистриран)
Публикувано12.08.06 16:17



Мила, Беа, за да направя цялостна диагностика на болния ми е необходимо да го видя, или фотографията му. Но за да обясня целият метод ми е необходимо много време .Методът е на базата на медицината и радиестезията.Не ми е необходима никаква информация за болния.само снимката му.Снощи снаха ми дойде и ми каза,че била на преглед и й открили киста на гърдат. Тя е хигиенен инспектор и е наясно с медицината, но ме проверява винаги. Аз казах на коя гърда е и тя започна да се смее. Само, че казали и , че нямя нищо сташно,а по моя метод си е чист рак и има разсейки в белия дроб. Тя не се сяска защото знае, че ще го махнем.Само че лечението е дълго и упорито. Махнахме една бучка на ръката и,но я домързя да продължи да се лекува и сега отново ще трябва да започваме отново.



Тема Re: За рака на бял дроб:(беанови [re: мaмчe]  
Автор Бea (усмихнат)
Публикувано12.08.06 16:33



Благодаря ти,че ми писа.Тъй като разбрах,че си от Варна,може да се срещнем и да си поговорим.

.Желая ти да помогнеш както на близките си,така и на много нуждаещи се.



Тема Re: За рака на бял дроб:(беанови [re: Бea]  
Автормaмчe (Нерегистриран)
Публикувано12.08.06 16:40



Нямам нищо против.Ако мога да помогна ще съм много щастлива.Търсех именно такъв човек който е от Варна, защото има много за говорене и за показване.Предложи кога и как да се срещнем.



Тема Re: За рака на бял дроб:(беанови [re: мaмчe]  
Автор Бea (усмихнат)
Публикувано12.08.06 17:01



Мамче,аз съм безработна и за сега имам много свободно време,бих се съобразила с теб,когато имаш ти свободно време и например любимо заведение.





Тема Re: За рака на бял дроб:(беанови [re: Бea]  
Автормaмчe (Нерегистриран)
Публикувано12.08.06 17:15



Живея срещу ВиК. Най- добре е в неделя тъй-като аз работя, а цялата информация е в къщи. Живея сама, така че никого няма да притесняваме.Ако утре имате време можем да се срещнем в удобно за вас време. Ще се радвам да се видим и поговорим. За мен утре е удобно по всяко време.



Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: viat]  
Авторjull (Нерегистриран)
Публикувано12.08.06 18:22



По принцип сок от червено цвекло се прави непосредствено преди консумирането му /със сокоизстисквачка/. Цвекло има по пазарите. А сок от алое продават в аптеките. Успех!





Тема Re: За рака на бял дроб:(juliнови [re: jull]  
Автормaмчe (Нерегистриран)
Публикувано12.08.06 19:03



Аз можех да дам същия отговор,но не правилен Червените сокове и черените билки са за червени органи, а белия дроб не от тях. Тук трябва нещо бяло, но отново Ви казвам, че е индивидуално. До скоро се лекувах с едно лекарство, но от скоро като се проверих ми даде червено. И сега като прочетох отговора ти се замислих защо си смених лекарството. Оказва се, че аз го гоня от едно място ,той се заселва на друго. Сега си е харесал черния ми дроб.Но и от там ще го изгоня. Не мога да се дам на някакво мизерно животинче да ме изяде.Твърде голяма 100 килограмова пражола съм.Ще се задави със мене. И ако не пуша може би до сега щях да го уморя и ако бях малко по настоятелна. Но понякога ми писва да се занимавам с него.



Тема Re: За рака на бял дроб:(juliнови [re: мaмчe]  
Автор Бea (усмихнат)
Публикувано13.08.06 08:51



Здрасти,мамче

вчера не можах да ти отговоря,нямах нет,сега прочетох,че на теб ти е удобно в неделя,дали ще е удобно да ти поискам домашния телефон да ти званна да се разберем,аз днес съм в една приятелка в победа,така,че съм близко и мога да дойда.



Тема Re: За рака на бял дроб:(juliнови [re: Бea]  
Автор Бea (усмихнат)
Публикувано13.08.06 08:54



Ако искаш го прати на мейла ми:beatrisia@abv.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.