Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:15 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема За рака на бял дроб:(  
АвторEлфи (Нерегистриран)
Публикувано12.06.06 17:17



За жалост този тип рак води черната класация в този форум

Баща ми е с тази диагноза, има ли някой друг, с когото мога да си споделям по темата...

Редактирах ти малко заглавието, не се сърдиш нали?

Редактирано от vesela.bg на 06.07.06 00:38.



Тема Re: остана ли някой с рак на бял дроб:(нови [re: Eлфи]  
Авторkat (Нерегистриран)
Публикувано12.06.06 17:26



и аз това се питах.Дали има някой с рак на белия дроб.
Майка ми е с метастази в белия дроб.Не знам дали е същото,но аз я сравнявам с тези който имат рак на белия дроб.Даже май метастазите са по лоши.
Как е баща ти.Има ли кашлица и температура?



Тема Re: остана ли някой с рак на бял дроб:(нови [re: kat]  
АвторEлфи (Нерегистриран)
Публикувано12.06.06 17:30



Да, кашля и вдига температура. Понякога по-висока, понякога по-ниска, понякога няма...Не е добро състоянието му, а и духа му много падна..., доста болки има...



Тема Re: остана ли някой с рак на бял дроб:(нови [re: Eлфи]  
Авторkat (Нерегистриран)
Публикувано12.06.06 17:45



Къде са болките му.Дроба ли го боли.Колко температура има и много ли кашля.Питам защото се опитвам да сравнявам майка ми но може би е много различно.Баща ти имаше ли метастази.
Не се предавайте дано ние да разчупим мрачната статистика на рак на бял дроб.
Дано близките ни да се закрепят.
Днес разбрах че разсейките на мама се увеличават и сега нямам сърце да и кажа.Тя все още върва че ще се оправи.Незнам как да и кажа.



Тема Re: остана ли някой с рак на бял дроб:(нови [re: Eлфи]  
Автор hrus (непознат )
Публикувано13.06.06 12:14



здравейте, майка ми има рак на белия дроб с метастази в черния дроб.
Преди 2,5 години се разболя от плеврит,тогава в епикризата е отбелязано че са открити атипични ракови клетки., които незнайно защо не са лекувани. Представете си за толкова време колко е прогресирала болестта. В момента лекарите не могат да кажат къде всъщност е огнището на рака. Вече цял месец ни мотаят в онкодиспансера в кв. Младост-София. Вчера казаха че дори и химиотерапията която беше като една единствена възможност/по думите на лекуващия лекар там/ може да се окаже пагубна, тъй като тя е зле с дишането и няма никакви сили. Вече нищо не разбирам, а и за съжаление никой не ми обяснява.
Отчаяна съм..



Тема Re: остана ли някой с рак на бял дроб:(нови [re: hrus]  
Авторнaнo (Нерегистриран)
Публикувано13.06.06 13:19



пробвали ли сте инжекциите на сп.хаджиев-аз постоянно питам всички,защото на наш познат в много тежко състояние са му помогнали и сега човека е на крака.за съжаление на моят баща не подействаха,но все пак са някаква надежда-всеки организъм реагира различно



Тема Re: остана ли някой с рак на бял дроб:(нови [re: нaнo]  
Автор nadia32 ()
Публикувано13.06.06 14:13



здравей, нано
какво имаш предвид под много тежко състояние? за какво заболяване на ваш познат говориш?
ние водихме татко там и даже сега би трябвало да го водим повторно, но смятаме да пропуснем...в дните непосредствено след ваксината се почувства много слаб и затова семейният съвет реши, че на него не му се отразява добре...той е с рак на стомаха



Тема Re: остана ли някой с рак на бял дроб:(нови [re: нaнo]  
Авторhrus (Нерегистриран)
Публикувано13.06.06 14:42



Не сме пробвали нищо, освен това което са ни предписвали лекарите. Досега бльомицин инжекция и няколко флостерон. Не разбирам защо след като е толкова зле нищо не правят...или може би точно заради това???
А тези инжекции какви са?



Тема Re: остана ли някой с рак на бял дроб:(нови [re: nadia32]  
Авторnano (Нерегистриран)
Публикувано13.06.06 16:30



надя,човекът е с рак на белия дроб с много разсейки.правена му е химиотерапия,но без резултат.синът му го е завел почти на ръце в пловдив.след първата инжекция не е имало резултат-дори 2-3 дни след инж.се чувствал зле,но след втория-третия месец започнал да става,да се храни и разсейките изчезнали-останало малко петно.скоро не съм се интересувала какво е станало,но последно синът му се ядосвал,че даже започнал да пуши.мисля,че е важно какъв вид е ракът на дроба-при татко беше плоскоклетъчен,а той не се повлиява от нищо.



Тема Re: остана ли някой с рак на бял дроб:(нови [re: hrus]  
Авторнaнo (Нерегистриран)
Публикувано13.06.06 16:32



hrus,вие срещу какъв рак се борите?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.