Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:13 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: Eлфи]  
Автор viat (новак)
Публикувано10.08.06 21:27



Здравейте!Аз не съм много информирана по темата,но явно ще трябва да се информирам,защото откриха рак на белия дроб на баща ми.Не знам точно в какъв стадий е и точно какъв вид е.Преди няколко месеца са го лекували от плеумония в Поморие(не им е направило впечатление,че на контролната снимка не се вижда дроб,а бяло петно).Приеха го в Бургас и му направиха бронхоскопия - резултата е туберкулоза и рак на белия дроб.В момента му лекуват туберкулозата и му правят други изследвания.Аз мисля , че трябва да потърсим специалисти в София.Някой може ли да ме посъветва и да ме насочи?



Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: viat]  
Авторнaнo (Нерегистриран)
Публикувано10.08.06 22:14



част от дроба ли не се вижда или целият?



Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: нaнo]  
Автор vess8 (непознат )
Публикувано11.08.06 09:19



Ще бъда благодарна на всички,които спеделят за хирурзите,опериращи рак н а белия дроб.Иска ми се да съм добре информирана,когато стигнем до там.Кои са добрите в тази област и знаете ли как решават кога тумора е операбилен?Имам чувството,че когато положението след операця се влоши-това значи,че са спряли по-рано хт. от колкото е било необходимо.



Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: нaнo]  
Автор viat (новак)
Публикувано12.08.06 09:21



Живеем в различни градове и аз имам информация по телефона.Това,което знам е,че рака е в средната част на дроба-това го правело невъзможен за опериране.Вида му е плоскоклетъчен.Не съм разбрала още в каква фаза е,защото всичко е отскоро и все още правят разни изследвания.



Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: viat]  
АвторNANO (Нерегистриран)
Публикувано12.08.06 09:50



Ще ти кажа откровено,че щом няма операция шансовете са нищожни.плоскоклетъчния рак не се повлиявал почти от химиотерапия/поне на нас така ни казаха/остава да пробвате инжекциите на сп.хаджиев-може да им се обадите и да говорите с тях и им кажете за туберкулозата .ако не -другите алтернативи са добавките и билките



Тема Re: За рака на бял дроб:(мартиянанови [re: BилиMили]  
Автормaмчe (Нерегистриран)
Публикувано12.08.06 11:28



Мила Мартияна,аз съм от Варна. Ако искаш можем да се срещнем и да ти дам информация каквато пожелаеш.Информацията е много обемиста и не мога да я изложа цялата тук.По добре е лично. Ако ми отговориш ще ти дам координати. Ако има и други заинтересувани, моля обадете се.



Тема Re: За рака на бял дроб:(мартиянанови [re: мaмчe]  
Автор.... (Нерегистриран)
Публикувано12.08.06 12:38



за какъв вид информация става въпрос?



Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: NANO]  
Автор viat (новак)
Публикувано12.08.06 14:42



А има ли някой,който може да ми каже къде в Бургас мога да купя сок от червено цвекло и натурален сок от алое(понеже като чета във форума изглежда това е полезно за онкоболни).



Тема Re: За рака на бял дроб:(мартиянанови [re: ....]  
Автормaмчe (Нерегистриран)
Публикувано12.08.06 14:57



За възможност за лечение.Ракът не е обща диагноза.При всеки индивид е различен.На различно място даже в един орган,защото причината е различна и затова и лечението е различно.Най-неправилното нещо, което се прави от всички хора е да се предлагат лекарства.Ако .за някой е било лекарство, за друг може да е отрова, защото не отговаря за неговия организъм.Непрекъснато казват, че ябълките са много полезни,но аз не мога да ги ям.Още като погледна ябълка и ми става лошо. Трябва ли да ги ям само защото всички казват, че са полезни.Кой мойе да каже кое е полезно за даден организъм и кое не е. През последните две години се хранех и лекувах по този начин,даже минералната вода си избирам по този начин.Така от рак на целия организъм 4 степен, го намалих на 1степен. И затова отново и отново ще повтарям докато разберете,че лечението е ИНДИВИДУАЛНО. Ако лекарите знаеха как да го лекуват нямаше и те да умират от рак.И отново си предлагам услугите да помогна, но се налага да се видим, да покажа начина на лечение и ако сте съгласни да се лекувате.Напълно доброволно,бесплатно.
Обичам Ви и имайте вяра.
мамче



Тема Re: За рака на бял дроб:(viatнови [re: ....]  
Автормaмчe (Нерегистриран)
Публикувано12.08.06 15:06



А ти сигурна ли си, че това няма да вреди на майка ти?Прочети ми писмото за мартияна.Там обяснявам по пдробно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.