Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:14 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: остана ли някой с рак на бял дроб:(нови [re: molipetq]  
АвторEлфи (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 11:34



Мисля, че трябва първо да му вземат биопсия от тумора, за да могат точно да определят вида на рака.Това е много важно, защото в противен случай няма да може да се определи точната химиотерапия и няма да има ефект от нея. Питайте ги и нахалствайте, иначе никой няма да се заинтересува от случая-от собствен опит го казвам





Тема Re: остана ли някой с рак на бял дроб:(нови [re: molipetq]  
АвторEлфи (Нерегистриран)
Публикувано16.06.06 12:17



Виж и този линк:
http://zdraveto.bg/issues_content.php?catID=77&issueID=104



Тема Re: остана ли някой с рак на бял дроб:(нови [re: Eлфи]  
Авторaнr (Нерегистриран)
Публикувано18.06.06 01:10



за болките б кръста мисля че трябва неабавна лъчетерапия доц. Първанова в раковата. имахме подобен проблем и след 5 нагревки болките изчезнаха и няма проблеми повече от година. за белия дроб химиотерапия доц. Тимчева в раковата. бъдете настоичиви и не отлагаите.



Тема Re: остана ли някой с рак на бял дроб:(нови [re: hrus]  
Автормapa (Нерегистриран)
Публикувано18.06.06 12:15



виж,сега,хрус,така и така е тежко,време няма...аз не съм капацитет,но мама има рак на гърдата,който уж се беше повлиял от конвенционалното лечение,но само след 6 месеца излязоха кофти резултати на туморни маркери.та аз се хванах да ровя в нета като свиня в тикви

.след всичко преровено се спрях на метода на Хулда Кларк. имам известни резерви,но се консултирах с онколог и микробиолог-твърдят,че ако не помогме,поне няма да навреди. методът представлява комбинация от билки(орехова тинктура,пелин и карамфил)+ специфични ел.магнитни вълни(апаратът zapper). нека сега обясня защо се спрях на него: продължителност на интензивното лечение-18 дни,т.е.-за кратко време би трябвало да даде/или не резултат.после може да пробваш вече квото решиш билколечение,тъй като то ВИНАГИ трябва да се изпълнява дълго и упорито,а би могло да няма време. хаотичното изпробване за кратко само вреди! аз реших да спечеля малко време. принципно при ВСЕКИ рак има недостиг на йод в организма,пелинът и карамфикът очистват паразити,вируси,бактерии.докторът и микробиологът казаха-давай! ето ти линк: http://mnd.atspace.com/thecure.html http://radionic.hit.bg/HClark.html



Тема Re: остана ли някой с рак на бял дроб:(нови [re: мapa]  
Авторflor (Нерегистриран)
Публикувано18.06.06 20:08



kak to4no se prilaga zapera,po kolko pati na denono6tie,kade moga da nameria instrukcii za pravilnoto mu polzvane



Тема Re: остана ли някой с рак на бял дроб:(нови [re: flor]  
Автормapa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.06 08:21



пусни мейл на подадения там адрес,защото има специфика на всеки случай! мисля,че съм дала линка.успех!





Тема Re: остана ли някой с рак на бял дроб:(нови [re: hrus]  
АвторEлфи (Нерегистриран)
Публикувано27.06.06 17:07



hrus, как е майка ти?



Тема до vess8нови [re: aнr]  
АвторEлфи (Нерегистриран)
Публикувано05.07.06 10:07



Баща ми е в ІV ст.Няма как да го оперират, заради разсейките. Назначиха му химиотерапия и вече два пъти му правят вливки.
В началото много кашляше, гной и кръв и въобще беше много страшно. От доста време почти не кашля. Задух до сега не е имал и дай Боже и да няма!
Температура имаше няколко месеца почти непрекъснато, но от известно време няма.
Питай, ако имаш още въпроси, че много прочетох и доста видях за този тип рак.
При вас каква е ситуацията?Кой стадии е?



Тема Re: остана ли някой с рак на бял дроб:(нови [re: Eлфи]  
Авторsterka (Нерегистриран)
Публикувано05.07.06 12:42



Преди 20 дни лекарят сподели страшната диагноза на баща ми - карцином на левия бял дроб с разсейки в лимфните възли и медиастума и със съмнения за засягяне и на другия дял на дроба. А баща ми беше в сравнително добро състояние, беше влязал в болницата за изследване- скенер след продължило месец не особено успешно лечение (с 3 вида антибиотик) на бронхит. Бях като тресната с парен чук. Даде ни направление за гръден хирург, който поиска биопсия за да каже дали може да оперира. След направената биопсия баща ми видимо се влоши, започно по- често да кашля, изпитва болки и "стягане" в дроба. Според него- докторите го разболяха. Така и още не сам му казала диагнозата. За съжаление хирурга каза, че не става за операция поради разсейките и възраста (73г.)му можело да не издържи упойката или да не успеят да изрежат всичко. От онкологията ми казаха, че евентуално може да се повлияе от химиотерапия. Прочетох доста от форума и това ми действа окуражаващо, но има и доста отчайващи моменти. Моля за съвет- посочете ми химиотерапевт в София, от който сте доволни и се отнася човешки и с разбиране към пациентите, не да им тресне пред очите страшното- ти си обречен, да има подхода да вдъхне надежда, но не напразна и голословна. Може би искам прекалено много, но все пак храня някаква надежда в чудо или в медицината, незная... Ще съм благодарна на всякакви съвети и споделен опит. Успех на всички в борбата с това чудовище- рака!



Тема Re: остана ли някой с рак на бял дроб:(нови [re: sterka]  
АвторEлфи (Нерегистриран)
Публикувано05.07.06 13:55



Съжалявам, че и вашето семейство не е било пощадено от тази болест. На баща ми му правиха четири биопсии и при последната чак му поставиха точната диагноза. И това се проточи три месеца. От белодробна болница ни насочиха към ИСУЛ, където доста бързо му назначиха химиотерапия и започнаха най-сетне с лечението.Не мога в момента да ти посоча името на терапевта, но мисля че добре му се отразява терапията. Преди това баща ми имаше страхотни болки, които все по-трудно се повлияваха от обезболяващите. След първата терапия се почувства доста зле, повръщаше доста и не се хранеше с дни. Втората беше доста по-малка доза и принея имаше апитет и мисля, че даже е качил някое и друго кило за десетина дни. На 10-ти е следващата вливка.
В момента не пие никакви добавки, освен ореховата тинктура и пие козе мляко. Наистина има доста апетит


А какъв тип е рака при баща ти, в кой стадии е?При баща ми е комбиниран-плоскоклетъчен и мукоепирдермоиден.
Успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.