Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:05 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: little_rabbit]  
Авторgenata (Нерегистриран)
Публикувано25.02.07 22:10



А вие правихте ли някакви курсове с терапия и каква. И колко време е възстановяването след такава операция.
Благодаря



Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: genata]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано26.02.07 06:42



Не, при нас не назначиха последваща терапия, защото не се препоръчва - нямаше засегнати лимфни възли (въпреки че на скенера се виждаха като увеличени). Възстановянето след операцията е индивидуално, обикновено изписват на 10-тия ден, но обема на дишането става по-добър чак след месец-два.



Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: genata]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано26.02.07 08:56



Гена, предполагам че четеш на английски. Ето три линка, поне на мен много ми помогнаха в началото и отговориха на повечето ми въпроси:





Възможно е сайта да поиска регистрация, но са безплатни статии. И много обширни, като в учебник за специализанти са написани.



Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: genata]  
АвторEЛФИ (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 17:52



Здравеи,
не губете никакво време и започнете химиотерапията, защото този тип рак много бързо метастезира.
УСПЕХ!



Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: Eлфи]  
АвторHyди (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 20:27



Вижте ако искате да разберете нещо повече просто ще трябва да се чуем и да ви обясня каквото искате. А телефонът ми не е импулсен междудругото. Пратете си email'a на моя email nudi_hasan@abv.bg за да ви изпратя тел. си номер. Нали такива са били правилата? И така вие нищо не губите като се обаждате по тел. пак повтарям не е импулсен а нормален дом. тел.



Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: Hyди]  
Автор kalos (зов за помощ)
Публикувано27.02.07 15:38



Ти с какво се занимаваш бе,човек? Кажи с няколко думи!



Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: EЛФИ]  
Авторgenata (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 22:37



Много Ви благодаря за съвета, но как да го обясня на 71 годишен човек, който няма засега никакви проблеми, че трябва да се подложи на хт, която може би ще го съсипе, както са и повечето ви мнения във форума. Той си е втълпил че билките и ваксината на Н.Хаджиева ще му помогнат. Аз съм му син е много бих искал да взема най-правилното решение, но и на мен мие трудно. До преди да вляза във форума бях убеден че хт е за предпочитане, а сега вече съм на друго мнение. А и доктора си призна че от 100 човека едва на 3-ма повлиява хт-ята, т.е. стопява лимфните възли и евентуално след това може да се направи операция, защото при баща ми тумора е периферен и е лесен за отстраняване. и тн



Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: genata]  
Автор tetty71 (поздрав)
Публикувано28.02.07 10:20



Здравейте, чувала съм за ваксината на Аспарух Хаджиев, но мненията са противоречиви. Лекарите в онкологията категорично ги отхвърлят като полезни. Има ли някой, който от опит или наблюдение над близки да каже какво мисли по въпроса? А, между другото имам позната с рак на шийката на матката - тя пък ходи във Велико Търново на други подобни ваксини, пак извлечени от БЦЖто, но в по- голяма концентрация. Те плюят по ваксината на Хаджиев и така човек остава с впечатление, че всичко е с търговска цел. Всъщност, дори целта да е търговска, ако вършат работа, човек ще знае защо плаща, но е трудно да се ориентира. Поздрав.



Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: genata]  
АвторNeti (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 13:43



Гена, ако говориш за бай Димитър от Бургаско, баба пи 2 месеца неговите билки и той и обеща, че после лекарите няма да я познаят... Познаха я, обаче, и плоскоклетъчният карцином в белия дроб се беше увеличил почти двойно, а миналата седмица разбрахме, че има 4 метастази в мозъка.... Бързо тичайте на химио, само това ще кажа.... Все пак е някаква надежда. След огромното забавяне заради билките, аз все пак щях да настоявам за операция и химио (иначе няма надежда), но тогаваоткриха метастазите, и операцията отпада...



Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: kalos]  
АвторHyди (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 20:50



Здравейте, занимавам се с диагноза и лечение на доста болести вкл.и рак - най-общо казано. Значи лекувам болни от 17-18 години и сега се питате защо не съм толкова известен, досега защо не сте чували за ме и т.н.т. Аз съм духовен лечител не лекувам с билки, не съм екстрасенс или нещо др. Имам излекувани пациенти ,на които съм направил запис а имам и епикризи на пациентите направени преди и след лечението. Имам страница в интернет на която има информация но в момента е замалко замразена но пак ще я пусна.
По телефона мога да кажа какво му е на дадения пациент и дали е за ме или не.




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.