Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:06 19.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: tetty71]  
Авторgenata (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 22:58



Здравейте, аз преди 8 г ходих лично при Спартак Хаджиев с тъста ми, който имаше една от най гадните диагнози - меланом, рак на кожата, вследствие от премахване на бемка и тн. Ходихме 4 или 5 пъти при него и общо взето 3 години се закрепи, но един наш познат лекар ни убеди че трябва да се отиде на хт и след второто вливане нещата се усложниха и след 3 месеца се стигна до летален изход, със страхотни болки и разсейки из цялото тяло. Така че определено вярвам на тази ваксина, не знам дали е с търговска цел, но за 10 лева мисля че има доста голям ефект, разбира се без да се комбинира с хт.



Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: Neti]  
Авторgenata (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 23:03



Здравейте, мисля че за него става въпрос. От това което ми каза баща ми, май е доста сдал багажа, псувал всички и всичко наред. Казал че докторите ще умрат, но не и те двамата, че баща ми нямал рак а стара травма от бронхит и тн. Аз лично му нямам доверие, но за съжаление баща ми му има и сега стриктно си пие билките... засега се чувства добре и може би това му дава надежда, а аз много го обичам и искам да му дам най добрия съвет, затова и влязох във форума, за да получа мнения и от вас. Благодаря Ви.



Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: Hyди]  
Авторgenata (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 23:04



Дайте телефон, за да Ви се обадим. Благодаря



Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: genata]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано01.03.07 01:15



Моля, без публикуване на телефони. Нуди да се регистрира и тогава може да получава лични бележки.

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!


Тема Тинови [re: Hyди]  
Автор fancier (джаста-праста)
Публикувано01.03.07 02:04



си пълен мошеник, човече

Не те ли е срам

[вкл.и рак - най-общо казано/red]



Which hat is mine?
They are all your hats, Mr. Angier

Редактирано от fancier на 01.03.07 02:05.



Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: genata]  
АвторNeti (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 10:49



Гена, бай Димитър казал нещо подобно и на баба... И тя пи стриктно билките и вярваше :( И ние също, даже отложихме биопсията заради тази надежда... Колкото до доброто общо състояние, и че се чувства добре, в момента и баба се чувства доста добре - по-добре отколкото се е чувствала с месеци (от първоначалното диагностициране). А е с карцином, който, по медицинските книги, удвоява размера си всеки 2 месеца, и с 4 метастази в главата, от които има частична пареза на пръсти, и с вестибуларни нарушения... Така че всичко е много подвеждащо. Според мен, химиотерапията дава ШАНС, но при възрастни хора може и да навреди повече от ползата... Трудно е да се реши, а лекарите на нас ни казаха, че ще я убие... Засега сме на една торба противотуморни добавки, и от вчера - ваксината на Сп. Хаджиев. Не вярвам да помогне, но не вярвам и да навреди, а и нямаме никакъв избор... Ходихме и при доц. Филипов, но решихме засега в полза на БЦЖто... Ако имаш възможност, виж лекарството Тарцева (Tarceva), има в СПРАВОЧНИКА малко инфо, аз мога да ти пратя и повече, на en и български, ако искаш - то е доста добро и ДОКАЗАНО лекарство, но е много скъпо - не съм проверявала последните цени, но е над 4000 лв. на месец май, и като се почне, трябва да се пие с години... Ние, например, няма да издържим финансово дълго. Има обаче разни странични ефекти... Мися, че в онкологията го предписват при желание. Обикновено след неуспешни химиотерапии.
Дано съм полезна, успех, стискам палци!



Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: Neti]  
Автор....... (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 11:05



neti, би ли споделила какви нарушения на вестибуларния апарат има баба ти и всеки ден ли се проявяват, на колко години е баба ти? дали освен това знаеш възможно ли е при скенер на глава да не видят, че има нещо тревожно? питам защото на майка ми преди три месеца правиха скенер и казаха че няма нищо, а сега имам съмнения породени от проблеми с очите /кисти на очните дъна/ , че нещо става.



Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: .......]  
Автор nelidz (член)
Публикувано01.03.07 11:26



В никаквъ случай не искам да те плаша.НО 3 месеца е прекалено много време.И е възможно нещо да се е развило в главата.КОнсултирай се с невролог, аз бих направила пак скенер.Но това е само мое мнение!



Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: .......]  
АвторNeti (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 12:31



Здравей, виж, проблем с очите Е възможен симптом!
А за равновесието - не съм сигурна дали е от метастазите, но тя се оплаква, че като ходи "се клатушка", не може да пази равновесие. Не мога да преценя доколко това усещане е субективно, защото ходи главно из стаята и има проблем и с бедрената става (аз подозирам също метастаза там, но семейството е против повече изследвания, защото един лекар бил казал, че не е метастаза по снимка, не знам... И да знаем, и да не знаем, май много повече не можем да направим). Това е.
Отивайте на невролог, който да ви прати на скенер. Мога да ви кажа невроложка с евтин частен прием, където направиха скенер на баба за нула време, близо до Плиска, ако нямате друга пътека....
Дано не са метастази, не знам дали провеждате хт?



Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: Neti]  
АвторNeti (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 12:32



Забравих - баба е на 75...




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.