Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:38 25.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: Neti]  
Автор............. (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 12:40



БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ОТГОВОРИТЕ. ОТНОСНО НЕВРЛОЖКА ДАЙ МИ ЗА ВСЕКИ СЛУЧАЙ КООРДИНАТИТЕ И ЕВНТУАЛНО КАКВИ СА ЦЕНИТЕ. ХТ НЕ ПРАВИМ ОТ ТРИ МЕСЕЦА ЗАШОТО СЛЕД ТРЕТАТА МАЙКА РЕШИ ДА НЕ ХОДИ ПОВЕЧЕ, И ТЯ ПИЕ БИЛКИТЕ НА КУЦАРОВ, ВЕЧЕ СТАВАТ ДВА МЕСЕЦА И ТРЯБВА ПАК ДА ХОДИМ ПРИ НЕГО НО АЗ ВЕЧЕ СЪМ СКЕПТИК ПО ОТНОШЕНИЕ НА НЕГО. ЗАПИСАХ Я ЗА СКЕНЕР В ТОКУДА /100 ЛВ/, НО ВСЕ ПАК БИХ ИСКАЛА КООРДИНАТИТЕ И НА НЕВРОЛОЖКАТА. МАЙКА Е НА 70 ГОД.



Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: Neti]  
Авторgenata (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 15:11



Ох, много благодаря, не знам и 20000 лв дали ще помогнат, като се има впредвид че наследника на ФЕРАРИ умря на 30 г от рак... Просто такова скъпо лечение не можем да си позволим, това значи да си лиша децата от по-добро бъдеще, все пак баща ми е на 71 г и казват че при по-възрастните хора по-бавно се развиват тези процеси, а и той доста се надява на тези билки, колко много хора бил излекувал и тн. Май тези които е излекувал, не са били болни изобщо.. А колко вливания е един курс на хт и колко излиза като пари ?
Много Ви благодаря за съветите



Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: genata]  
АвторHyди (Нерегистриран)
Публикувано01.03.07 22:16



Телефон не мога да ви дам наяве мога да ви дам email-nudi_hasan@abv.bg такива са правилата. Изпратете си ваш email за да ви пратя телефон.
Лека вечер!



Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: .............]  
АвторNeti (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 12:54



Невроложката се казва д-р Цакова и работи в, мисля, 25 ДКЦ - на ул. Николай Коперник, до Плиска. За съжаление нямам тел. на кабинета, но от регистратурата на п-ката би трябвало да го дадат. Общо преглед и скенер без талонче излиза около 80 лв.
Успех и да няма нищо обезпокоително на снимките!



Тема Re: За рака на бял дроб:(нови [re: Neti]  
Автор............ (Нерегистриран)
Публикувано02.03.07 14:52



Благодаря много и желая здраве и много щастие!



Тема Re: остана ли някой с рак на бял дроб:(нови [re: valena79]  
Автор byrgas (непознат )
Публикувано18.04.07 23:39



Здравеите аз сам от Бургас.ба6тами е с диагноза ЗЛОКА4ЕСТВЕНО НОВООБРАЗОВАНИЕ НА БЕЛИЯ ДРОБ.Бе6е болен от туберколоза но след 2 месеца ле4ение ни пра6тат сега в София.Казаха ни Александровска болница,моля ви кажете ми дали е добра болница ние 4ухме за ТОКУДА .Казват 4ее на4ален стадии и като се оперира може дасе отстрани било на лесно място но......

.Има темп 37,2 по4ти постоянно отпаднал е.В епикризата пи6е канцероген.Кажете ми не6то поже4е моля ви..........



Тема Re: остана ли някой с рак на бял дроб:(нови [re: byrgas]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано19.04.07 06:43



Аз съм за Александровска (в нея клиниката за лечение на белодробни болести се казва Специализирана болница за активно лечение на белодробни болести " Св.София" ЕАД). Там оперираха моя съпруг. За Токуда нищо не знам, нямам идея кои лекари работят там и въобще...



Тема Re: остана ли някой с рак на бял дроб:(нови [re: little_rabbit]  
АвторEлфи (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 11:05



И аз съм за Белодробната клиника в Александровска болница. Там наистина са специалисти и то точно по белодробните болести, което е много важно. И само не губете време, а действайте възможно най-бързо.



Тема Re: остана ли някой с рак на бял дроб:(нови [re: molipetq]  
Автор brendi (непознат )
Публикувано19.04.07 17:46



Здравейте!
Искам да Ви разкажа моята история! Преди 2 години откриха на майка рак на гърдата, оперираха я, като и отстраниха цялата гарда, след което ни назначиха химиотерапия, направихме и нея! Всичко изглеждаше наред и ние бързо забравихме за случилото се, до месец Януари, когато майка изведнъж получи страхотни болки в главата! По спешност я приеха в болница, направиха и скенер на главата и и откриха разсейки в мозъка - 2 на брой! Направихме и две операции в рамките на 1 месец на главата за да ги отстранят, за6тото и даваха само 2 месеца живот ако не и бяхме направили операциите! От там пак трагнахме по мъките в онкодиспансера в Младост, правихме скенер на бял дроб и се оказа 4е в момента там има едно петно, стенодопирно до трахеята, което расте, т.е. лекарите смятат 4е това е огни6тето което дава разсейки! Стигаме до куриоза 4е никой лекар до сега, а ние сме я водили на много, не може да каже със сигурност как се е появил този рак на белия дроб и вса6тност, тожа отделен рак ли е или първона4алния рак е този на гърдата, който е дал разсейки в белия дроб и от там в главата! В онкодиспансера си измиват ръцете, за6тото те са отговорни 4е не са я следили след операцията на гърдата и пак представете си в момента и дажат да пие лекарства за рака на гърдата и разсейките в главата, но не и лекарство за белия дроб! Просто специалистите тук в тази държава не стават за ни6то, както и няма кои да поеме отговорност за това 4е майка ми е изпусната работа от това 4е те не са си свар6или работата като хората! Искам да подкрепя вси4ки тук и да им кажа 4е разбирам през какъв ад са минали и 4е той продължава и да им пожелая да имат кураж и никога да не се предават, за6тото твърдо жярвам в това 4е до няколко години 6те има лек за този рак, но за съжаление нас май времето 6те ни надвие!



Тема Re: остана ли някой с рак на бял дроб:(нови [re: brendi]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано19.04.07 20:37



Бренди, а в Белодробната болница ходили ли сте? С една биопсия веднага ще се види какво е това петно и дали е нов процес или разсейка от стария.

Наистина много сте преживяли. Има лекари-престъпници, за съжаление.




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.