Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:17 24.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: Ani]  
Автор sdttritsa (непознат )
Публикувано11.07.07 16:47



Здравейте хора, правиха операция на майка ми(вчера) за отстраняване на злъчка и случайно или не са попаднали на рак на дебелото черво и са го отстранили. Най-вероятно ще и назначат допълнително и химиотерапия. Ако на някой му се е случвало нещо подобно има някакъв опит нека пише. Все още незнаем за метастази или нещо подобно, но като чета във форума вече все повече се плаша. То нестига че рак, ами и злъчка едновременно!



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: sdttritsa]  
Авторизrpeв (Нерегистриран)
Публикувано24.07.07 18:07



страшно няма, има рутина: химио-, лъче- за по-голяма сигурност и спокойствие, нещата са напълно овладени. моя братовчедка преди 10 г. без лъче-, химио- и прочие се радва на живота до днес, просто следвайте лекарските съвети, дано да попаднете на лекари и съветите на преживелите подобни истории. аз също. не ям месо. инак и планини катеря много и често! успех! оптимизъм! положителни мисли! само романтични комедии! никакви новини по ТВ, освен прогнозата за времето (заради тоалетите)!!!! здравето ще си дойде само!





Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: изrpeв]  
Автор *jull** (())
Публикувано24.07.07 19:50



Използвам израза в постинга на Изгрев - "само романтични комедии". Абсолютно вярно и много на място! Толкова сме чели за смехотерапията, а като че ли съвсем забравихме за нея. Затова предлагам един линк по въпроса. В един друг клуб има такава тема за весели истории и отвреме-навреме пада голям смях!








Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: Aни]  
АвторДopиc (Нерегистриран)
Публикувано15.08.07 00:07



какви изследвания се правят за да се види дебелото 4ерво





Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: Дopиc]  
Автор helan_62 (непознат )
Публикувано28.08.07 14:10



Четох много за лекарството НАТАНАЛ(всъщност не знам дали е лекарство или хранителна добавка) и много бих искала да го намеря.Ако може някой да ми каже къде да го открия (в кои аптеки или специализиран магазин) моля да пише



Тема natanal Re: Рак на дебелото червонови [re: helan_62]  
Автор Dimana64 (оцеляла)
Публикувано28.08.07 16:46



Има го в аптеката до онкоболницата в Дървеница, а сигурно и на много други места.



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: Aни]  
Авторgiga (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 14:10



Дядо ми е опериран от рак на дебелото челво преди 20 години-тогава му казали че след такава операция се изкарва най много 5 години.Дядо е здрав като бик - сега е на 80 години-работи по цял ден и няма никакви проблеми. Всеки ден пие козе мляко и често си прави тайна супа с оцет и джанки.



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: giga]  
АвторДopиc (Нерегистриран)
Публикувано29.08.07 15:39



да в жив и здрав още години....извадил е кьсмет.Кьде са го оперирали и в кои стадии е бил.



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: Дopиc]  
Авторизrpeв (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 10:04



о, и братовчедка ми я оперираха преди 10 години, тогава нямало химиотерапия, аз не знаех за какво тава дума, ама си е жива и здрава сега, дай боже всекиму!!! има хиляди други болежки, но нормални, търпими и на фона на някогашната тежка диагноза - весели!!!!



Тема Re: Рак на дебелото червонови [re: изrpeв]  
Авторgiga (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 23:47



не знам точно каде са оперирали дядо, но е било много отдавна и тогава почти е нямало лекарства. а съвета ми е да прескачате военна болница-много са станали зле нещата там...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.