Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:41 24.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: СТЕГНЕТЕ СЕ!нови [re: Baлeнтинa]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано21.08.08 03:28



Вале, искам да те попитам дали не са ти препоръчвали да пиеш витамин Б, който според писанията, които съм чела предпазва от левкемия и по принцип поддържа (чисти) черния дроб?



Тема Re: ЛЕВКЕМИЯнови [re: пoпи]  
Автор пoпи (непознат)
Публикувано21.08.08 13:51



Мили хора моля стискайте палци да ми дадат Гливек днес ми казаха че ще имам отговор след 1 месец.



Тема Re: СТЕГНЕТЕ СЕ!нови [re: aaa!]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано21.08.08 15:43



aaa!
Никой не ми е препоръчвал този витамин. Никой хематолог нищо не ми препоръчва, защото просто няма лекарство, тоест има, но за стопиране на процеса, когато показателите стават високи, за да се спечели още малко време.
Попи, искрено се надявам да получиш лекарството, щом са те предложили за него! Можеш ли да кожеш в коя болница хематолозите не можаха да ти направят пункцията. Много съжалявам за болките, които си изтърпяла. Когато споделих за пункцията при мен - просто всичко стана леко и безболезнено.
Стискам ти палци и горе главата!!!!!!!



Тема Re: СТЕГНЕТЕ СЕ!нови [re: Baлeнтинa]  
Автор пoпи (непознат)
Публикувано21.08.08 18:22



Мерси за подкрепата ,Валя аз бях в Хематологията на Александровска болница пункцията ми направиха д-р Василева и д-р Александрова направиха миелограма,но материала беше недостатъчен за цитологичен анализ - искат се 1,5 мм а те събраха само няколко капки и това е поради фиброза в костния ми мозък.



Тема Re: СТЕГНЕТЕ СЕ!нови [re: Baлeнтинa]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано21.08.08 19:50



Разбрах, но защо не пробваш да го пиеш, като преди това се консултирай с лекари разбира се! Не мисля, че ще ти навреди.



Тема Re: ЛЕВКЕМИЯнови [re: пoпи]  
Автормyцkaтa (Нерегистриран)
Публикувано28.08.08 01:19



искам да ви питам
какво трябва да направя от години са ми подути и твърди лимфите на шията
никой не ми обръща внимание не смеят да ме пратят на изследване
но от повече от половин година вече е непоносимо и съм на антибиотици (смених повече от 11) за какви ли не възпаление без почти никакъв ефект ... тогава ми се втвърди поредния лимфен възел на лявата ръка при китката и вече започнах да немога да си движа ставите ...последваха периоди на странни многобройни кръвоизливи по ръцете и краката които ми се появяват периодично от около 10тина години ...после странни световъртежи които невролог каза че са от притискане на нещо на връта и неуросяване на мозъка
...това притискане е от лимфите които се подуват и стават твърди и не спадат та той даже ги помисли за става и пипайки този на китката ми каза "ми то не са винаги еднакви двете ръце"
...докато не ми се спука тъпанчето ...от повишеното налягане в главата
незнам на кой доктор да отида последно ходих на уши нос и гърло пищи ми ухото ...препоръчаната ми лекалка напипа възлите и каза "да! да изчакаме че съм отпуска следващата седмица и после пак ПКК" а аз вече се задушавам без да са видимо много подути
моля ви кажете нещо ...доктор или на какво изследване да отида



Тема Re: ЛЕВКЕМИЯнови [re: мyцkaтa]  
Автор nelgina (ранена)
Публикувано28.08.08 11:53



Ходила ли си на хематолог? Никой ли от "специалистите", при които беше не ти препоръча ЯМР или поне тънкоиглена биопсия на увеличените лимфи?
Не пишеш от кой град си, но ако си от малък град, грабвай си нещата и бегом към някоя университетска клиника.

Животът е това, което ти се случва, докато кроиш други планове


Тема Re: ЛЕВКЕМИЯнови [re: nelgina]  
Автормyцkaтa (Нерегистриран)
Публикувано29.08.08 00:09



никой не ме е пращал
не съм от малък град а от София ...и тъй наречените специалисти все са големи глави препоръни от джипита
може ли да ми препоръчаш лекар който би се заел сериозно ...или поне къде мога сама да си направя тези изследвания дори на частно защото повечето ги е явно повече страх от мен че ще ми открият нещо затова ме изследват за всичко друго



Тема Re: ЛЕВКЕМИЯнови [re: мyцkaтa]  
Автор nelgina (ранена)
Публикувано29.08.08 14:32



Съжалявам, не съм от София и тя ми е абсолютно непозната, но не знам защо в главата ми се върти, че в Онкологията в Дървеница има Клиника по хематология. Другите момичета от Клуба сигурно ще се включат и ще ти препоръчат специалист.
А защо не зададеш въпроса си във Форум на българските лекари? Там може би ще те насочат най-добре.
Не се страхувай, а търси и не ги оставяй намира, докато не открият какво ти е. Успех!

Животът е това, което ти се случва, докато кроиш други планове


Тема Re: ЛЕВКЕМИЯнови [re: nelgina]  
Автормyцkaтa (Нерегистриран)
Публикувано31.08.08 00:21



Благодаря за окуражаването!!!


така събирам нови сили да продължавам напред
ще търся, няма да се отказвам
надявам се наистина някой да ми препоръча лекар който наистина ще открие какво ми е
така че ще се разтърся ...и из нета и къде ли не за добър специалист




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.