Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:40 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: Хулда Кларк и левкемиянови [re: aaa!]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано11.03.08 06:42



Доби, възможно ли е всички кръвни показатели да се добре и да е толкова зле Защо не опиташ и със канадския чай, той е само билки, концентрат, разрежда се със вода, аз съм писала на темата как се ползва, а от Весето след мен разбирам, че го има и в България по аптеките. Докато намериш продуктите на Кларк, давай него.Темата е отворена от Иваседа на 09-03-08. Саменто намери и му давай, но на капки, екстракт, разреждай с вода и виж темата за Саменто. Ние много отдавна пишем по въпроса със прочистването - програмата на Хулда Кларк, как не обърна внимание по-рано. Дръж се, мила



Тема Re: Хулда Кларк и левкемиянови [re: Kaлoянa]  
АвторDobi (Нерегистриран)
Публикувано12.03.08 09:46



Калояна,при сина ми има разминаване в това дали лимфома е B или Т клетъчен.Професор Власов постави диагноза дифузен лимфобластен В клетъчен лимфом м.март2007г.Той ни даде адреси на немски професори за консултация.Немския професор постави същата диагноза с разлика,че лимфома е Т клетъчен.Консултацията направихме за не повече от месец и резултата беше при лекарите.Месец август сина ми получи силно главоболие и постепенно започна да губи зрението на дясното око.По спешност влязохме в болницата и заключението на лекарите беше,че това е вследствие на основното заболяване и че има засягане на Ц.Н.С.и лимфомите са в главата.Направиха му 2 курса метотрексат и след това лъчетерапия.През това време дозата на дексаметазона беше 16мг.дневно.От него му изтръпваха ръцете и краката.Всичко беше добре ,но само за 1м.След това левкоцитите скочиха на 200хил.Смениха лечението.Вече имаше и левкемия.По 23 дни стояхме в болницата на силна химиотерапия и през ден му правеха пункции и взимаха костен мозък за изследване и вливаха метотрексат и още 2 химикала.Бластите в костния мозък бяха 30 процента.От началото на декември синът ми вече не можеше да ходи.Януари изгуби зрението и на другото око.Декември доцента каза,че му остават не повече от 3м.по книгите.До тогава не бяхме му давали нищо,което лекарите отричат и не разрешават.Голяма грешка!От началото на февруари пие трансфер фактор плюс -3 пъти по 3 капсули и риовида 2 пъти по 50мл.на ден.От тогава кръвните му резултати са добри и последното влизане в болницата беше за 1седмица,без химиотерапия,само с 3 вливания в гръбначния стълб.Но и там казаха,че вливат профилактично.Сега синът ми е у дома ,без определена дата за приемане.Досега винаги имахме дата за приемане.Трябва да правим пълна кръвна картина всяка седмица и ако кръвните показатели се влошат,да отиваме в болницата.



Тема Re: Хулда Кларк и левкемиянови [re: Baлeнтинa]  
АвторDobi (Нерегистриран)
Публикувано17.03.08 21:24



Възможно ли е от пелина да се получат гърчове?



Тема Re: ЛЕВКЕМИЯнови [re: Baлeнтинa]  
АвторCтeлa (Нерегистриран)
Публикувано19.03.08 14:03



Леля ми, има поставена диагноза миеломна болест (левкимия) и хепатит "С" (заразена е при кръвопреливане), от обясненията на братовчед ми (те живеят в друг град), нищо не може да се направи за нея, защото хепатит "C" не се лекува, а химиотерапията ще навреди на черния дроб, т.е. лечението на едното заболяване, вреди на другото. Братовчед ми се е примирил с диагнозата, и казва че нищо не може да се направи, не иска да я заведе в София за друго мнение.
Някой може ли да ми обясни, това дали е така и наистина ли няма никакво лечение?



Тема Re: ЛЕВКЕМИЯнови [re: Cтeлa]  
Авторsineoka (Нерегистриран)
Публикувано08.04.08 12:02



Миеломната болест и левкемията са подобни но не еднакви болести .Прочети в справочника на клуба за миелом . Има различни видове лечения.



Тема Re: ЛЕВКЕМИЯнови [re: sineoka]  
Авторbizy1 (Нерегистриран)
Публикувано19.04.08 11:08



Здравейте всички. Аз влизам за първи път в този чат. На майка и поставиха диагноза остра левкимия М4. Тя е възрастна и не правят химмиотерапия защото казаха че няма да я понесе. Само ще ходи на контролни прегледи.Чудя се какво да правя.Прегледах какво е писано последния месец в този клуб. Някой чувал ли е за чай лапачо и има ли информация как действа.



Тема Re: ЛЕВКЕМИЯнови [re: bizy1]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано19.04.08 11:25



Не само сме чували за чай лапачо, но и доста сме изписали за него.
Ето тук можеш да прочетеш:



Нема начин да нема начин!


Тема Re: ЛЕВКЕМИЯнови [re: vesela.bg]  
АвторBaлeнтинa (Нерегистриран)
Публикувано28.04.08 22:28



Момичета и момчета, толкова сама останах, само приятелките ми са с мене и децата. Но ще преборя всичко и ще живея дълго. Много ми е тежко. Но утре като отворя очи и живота ще започне отново. Знам това.



Тема Re: ЛЕВКЕМИЯнови [re: Baлeнтинa]  
Автор ila (непримирим)
Публикувано28.04.08 23:24



ще се моля за ТЕБ и за всички от клуба да са добре и утре и винаги. миличка
И знай че не си сама- ние сме с теб и винаги ще бъдем



Тема Re: ЛЕВКЕМИЯнови [re: Baлeнтинa]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано28.04.08 23:45



Валя, я стига лигавщини - сама била останала.... Дрън-дрън....
Аз цял живот съм сама пък не съм седнала да се оплаквам.
Нали децата са с теб. А бой де... я си сипи една водка и утре е ден и то по-хубав от днешния



Нема начин да нема начин!



Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.