Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:49 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема за NATANAL отновонови [re: Baлeнтинa]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано29.12.07 10:29



Здравейте момичета и момчета! Надявам се Коледата да е била светъл празник в домовете и в сърцата ви! Аз винаги си пожелавам мечтите, които са вглавата ми! За мене винаги ще съществува "По Коледа стават чудеса!"!!!
Да ви кажа за един експеримент, който направих. С мене. От около 2 месеца не пия NATANAL. Това както можете да преброите е началото на зимата. Просто исках да видя какво ще се случи. Е, случи се. От два месеца ме хващат разни вируси. Даже и в момента. Вече за трети път карам вирусно заболяване. С малко температура, жестока кашлица и главоболие. Но и не ходих на лекар, не пих лекарства. Оправях се, но после отново се разболявах. А бях ви казала, че откакто пия NATANAL вирус не ме е мъчил. Вече ще стане 3 години. За мене това е доказателство, че NATANAL ме пази от подобни неща и си прави още нещо, каквото там си прави със здравето ми. Днес ще дойде пратката ми с NATANAL и продължавам да си го пия вече без експерименти. Стига толкова. Доказах на себе си каквото трябваше. NATANAL ме пази от инфекции и работи за моето стабилно състояние. След 3 месеца ще отида във Военномедицинска академия за поредния престой, да видя до къде съм я докарала с левкемията.

Та, това е, момичета и момчета. Екпериментирах и си доказах, че NATANAL ме защитава.



Тема Re: за NATANAL отновонови [re: Baлeнтинa]  
Автор пoпи (непознат)
Публикувано16.02.08 10:41



Здравей,Валя ,да припомна аз съм с ХМЛ ,в ремисия скоро ме тръшна гадния грип с висока температура 39,40 уж го изкарах,за 10 дена и сега съм пак с температура,без други оплаквания, пия Цигапан за имунитета,какво друго ще ми препоръчаш за укрепване на имунитета



Тема Re: за NATANAL отновонови [re: пoпи]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано18.02.08 13:44



Попи, аз лично си пия само НАТАНАЛ, прибягвам до антибиотик изключително рядко.



Тема Хулда Кларк и левкемиянови [re: Baлeнтинa]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано18.02.08 13:54



Здравейте всички!!! Искам да споделя с вас една кореспонденция, която имам от няколко дни. Получих разрешение от човека, който ми пише да цитирам писмата. Става дума за съпругата на един болен от остра миелобластна левкемия.(М2). Ето текста на първото писмо:
"Здравейте Валентина, не ви познавам нито вие мен. Вземах адреса ви от един форум на тема левкения. Моят съпруг се разболя преди една година внезапно от остра миелобластна левкемия.(М2). Мога да си представя как се чувствате. Надявам се, че ще получите писмото ми. Форумът беше от 2005г и затова незнам какво е вашето състояние. Искам да ви кажа какво се случи със съпруга ми. Когато научих за диагнозата естествено се почувствах зле. Няма друг начин. Прекарах два пъти по един месец заедно с него в болницата на Медицинския институт. Мога да ви кажа, че на третия ден той просто си отиваше. Беше с пневмония, с висока температура, едва дишаше и всеки път когато се закашляше мислех,че няма да оживее. Искам да ви кажа, че това което ми е давало сили е вярата ми в Бог. И той направи чудо за мен и за съпруга ми. След един месец на терапия и почти безнадежност се молех Бог да ми покаже лекарството за него. Бях чела един материал "Лекът за всички видове рак", но тогава не съм си мислела, че мога да го използвам. Но ето, че се наложи. Влязохме в болницата на 27.02.2007г и излязохме на 02.04.2007г. Трябваше да бъдем там отново след три седмици. Курсът на лечение е три седмици. Аз нямах нищо от това което ми беше нужно.Няма да ви разкавам как за една седмица се снабдих с нужните неща. Приложих лечение за двете седмици в къщи и го довърших в болницата. Когато отидохме на 18.04 и му вземаха костен мозък резултата беше под 5 % бласти. Искам да ви кажа само, че когато ни приеха първия път бяха над 60%. Тогава лекарката каза, че с него е станало чудо. За всеки случай според тях трябваше да му направят целия курс. Изкара седем терапии. За последен път беше там преди около три месеца. След нова година ходи отново на изследвания и казаха, че за сега няма нужда от терапия. Другата седмица ще ходи отново на изследвания. Какво ще правят те ще решат. Искам да ви кажа, че никога не трябва да губите надеждата си. Аз зная, че не е лесно да се живее с болестта, но мога да ви кажа, че и да живееш с болен не е лесно. Трябва да имам сила и за двама ни. Не съм се отчаяла, приела съм допуснататото в живота ми за мое добре и продължавам да живея с вярата в моя Бог. Ако желаете можете да посетите този сайт http://radionic.hit.bg/thecure.html на който можете да прочетете за лекарстово което давах на съпруга си. "
Ето това е, разтреперах се когато го четох. Получих още няколко писма, но важната информация беше в първото!!!
Въпреки химиотерапията на този човек, от 60% бластите да станат за няма и месец 5% ..................................... Това си е или чудо, или ореховата тинктура, пелинът и карамфилът са направили каквото трябва.
Това е, което исках да споделя с вас. Аз ще опитам това нещо през лятото, когато станат орехите със зелени черупки. Прочетете инфото в линка, а аз мисля, че го има в клуба посочван на няколко места!
Прегръщам ви всичките, Валя!



Тема Re: Хулда Кларк и левкемиянови [re: Baлeнтинa]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 00:51



Мила Валя, можеш ли да попиташ жената ползвала ли е запера, който се употребява наравно с терапията на орехите, всеки ден по 1 час непрекъснато, години
Виж оригиналния апарат, към него има и ключове, които се закупуват допълнително, зависи от диагнозата, всяко едно е по 15 или 25 долара(забравих в момента), има и комплект,но скъпичко излиза Апарата може да се използва и само така, без ключове, програмата е 1 час, сам включва и изключва, каишките които се слагат на ръцете се мокрят предварително, такова е условието, иначе апарата не включва





Тема Re: Хулда Кларк и левкемиянови [re: Kaлoянa]  
АвторBaлeнтинa (Нерегистриран)
Публикувано20.02.08 07:38



Калояна, госпожата ми отговори, не, не са ползвали Запер-а при съпруга и. Само тинктурата от орехи, пелина и карамфила - последните две са слагани в желатинови капсули. И без Запер, сами виждате резултатите от едномесечното лечение успоредно с химиотерапията - от 60% бласти са станали 5% ..... Ползата от химиотерапията е ясна, на не и с такава сила, както е отбелязала потресената лекарка .... от невероятните резултати.



Тема Re: Хулда Кларк и левкемиянови [re: Baлeнтинa]  
АвторDobi (Нерегистриран)
Публикувано10.03.08 14:12



Може ли някой да ми каже къде да намеря йодовата тинктура,пелиновите и карамфилови капсули



Тема Re: Хулда Кларк и левкемиянови [re: Dobi]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано10.03.08 17:54



Доби, това не е йодова тинктура, да не направиш грешка, ей, внимавай, то изглежда така, но е орехова, от зелената обвивка на ореха, студено песовано Направо се ужасих като прочетох, ще убиеш човек ако му дадеш дозата за орехчетата но от ЙОДНАТА ТИНКТУРА, моля те внимавай.
Разбрах, че от Германия хората си я поръчват, иначе аз я купувам ето от тук

целия сайт, всички подукти

а сега на части продуктите, препоръчвам ти по отделно да ги купуваш, а не готов комплект както са дадени

зелените орехчета, разреждат се с вода, чети опътването или питай
карамфил
пелин

има инструкции за ползването и програма, първо се запознай с нея, тогава прилагай



Тема Re: Хулда Кларк и левкемиянови [re: Kaлoянa]  
АвторDobi (Нерегистриран)
Публикувано10.03.08 21:03



Толкова съм объркана,че без да искам съм сгрешила думата.Мислех за орехова тинктура,а съм написала йодова.Синът ми е в много тежко състояние и аз не мога да съм при него да го обслужвам.Трябва да работя,за да му осигурявам всички необходими неща.Той има нехочкинов лимфом и левкемия.Вече 2-ри месец пие трансфер фактор.Последно стоя само 1 седмица в болницата и не му правиха химиотерапия,защото кръвната му картина беше в границите на нормалното.Правиха му профилактично вливания в гръбначния мозък,заради съмнения,че има инфилтранти в главата.Направихме му Я.М.Р.и там пише,че няма инфилтранти и отоци,всички увреждания са от силната и дълготрайна химиотерапия.Но доцента каза,че инфилтрантите не се виждали нито на скенер,нито на Я.М.Р.Сега ще опитаме и с тези 3 неща,в момента търся да купя и запер.Синът ми вече не вижда и с 2-те очи,не може да става,не може да движи ръце,крака.Нищо не може да прави сам.Калояна,благодаря



Тема Re: Хулда Кларк и левкемиянови [re: Dobi]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано11.03.08 02:17



Ох мила, кураж и късмет!!!




Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.