Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:36 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Хелп.нови [re: osvoboden pich]  
Автор vida1929 ()
Публикувано08.04.21 19:18



аз също схващам скандалното, но си трая, защото имам беден речник и не мога да го обясня



Тема Re: Хелп.нови [re: holi_day]  
Автор vida1929 ()
Публикувано08.04.21 19:27



Днес постъпих точно така.
Изслушах го, съгласих се и му обясних коя част от неговото мнение не приемам, като казах аргументи. Тогава той също се съгласи и постигнахме единомислие.
Но това е възможно само когато е в настроение. В повечето време не е в настроение, защото си има една камара болежки.



Тема Re: Хелп.нови [re: Trickyyy]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано08.04.21 19:33



Неее.... не искам да си го причинявам



Иначе и на мен ми писна. ама кво мога да направя освен да спра да се осведомявам доколкото ми е възможно... не че е много ама все пак.



Тема Re: Хелп.нови [re: vida1929]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано08.04.21 19:35



Така де... ако се каже на неподходящо място рискуваш да бъдеш оплют/а и заклеймен... та няма сми.





Тема Re: Хелп.нови [re: vida1929]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано08.04.21 19:47



А винаги ли очакваш да се съгласява?
Някой път ти?



Тема Re: Хелп.нови [re: osvoboden pich]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано08.04.21 19:53



ох, добре, ще си живея в неведение, все някак





Тема Re: Хелп.нови [re: holi_day]  
Автор vida1929 ()
Публикувано08.04.21 20:12



Не е това. Аз разбирам и приемам факта, че той не се съгласява с мен. Но той ми забранява въобще да говоря, да се изразявам, той направо ми крещи МЛЪКНИ, ти не знаеш, ти си глупава, ти си жена, не ме интересува твоето мнение.
Но вече ми е ясно защо той прави всичко това и донякъде съм по-спокойна и му прощавам. Прощавам му не заради него, а заради себе си, защото имам милост към себе си, защото ако продължавах както преди когато не можех да му простя, просто щях да се разболея, а като малка дори мислех, че ще умра.



Тема Re: Хелп.нови [re: vida1929]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано08.04.21 21:31



Той нали ще се надява да мълча, да се съгласявам, но и отвреме на време да казвам нещо в негова подкрепа.

Таман, де. Той ще си философства и ще си държи речите, ти ще кимаш одобрително, докато си мислиш за нещо друго - и всички са доволни. Що се напъваш да надприказваш човека?



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles

Тема Re: Хелп.нови [re: vida1929]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано09.04.21 10:13



Знам, че има разминаване между искреното желание на човек да прости, вземането на решение да прости и същинската емоционална прошка, която прекратява болката и освобождава ума.
Спомни си думите на Христос: Прости им, Господи, те не знаят какво правят.



Тема Re: Хелп.нови [re: osvoboden pich]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано09.04.21 10:15



Самскарите, кармичните програми, божественото единство на цялото съществувание има ли ги в твоята ерес?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.