Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:19 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Хелп.нови [re: Nuke Dukem]  
Автор vida1929 ()
Публикувано10.04.21 17:31



А ти запознат ли си с работата на доктор Дуйек?
И запознат ли си с метода Пренаписване на личните истории?



Тема Re: Хелп.нови [re: vida1929]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.04.21 18:09



Не, аз посещавам истински психолог в истински кабинет. Абсурд да се запознавам с пренаписване на историята – в средата, в която искам да се развия, това е незаконно и изключително подсъдно. Немалко тарикати гърмят като бушони, пренаписвайки историята на своята дейност. Аз имам една лична история, която обогатявам, а не пренаписвам. Например не мога да променя нито датата си на раждане, нито ЕГН-то си, а те са част от моята лична история. Пренаписване на историята буквално означава лъжа, а в по-лошия случай – фалшификация. Това правят хората, които се опитват да фалшифицират своята съдба, т.е. фалшивите хора. Ерго, слонът в стаята е фалшификат. Що се отнася до доктор Дуейк, видях, че е професор в Станфорд.





Тема Re: Имало едно време... мили деца...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано10.04.21 18:12



Нюк, а, да спреш да ме защитаваш, моля
Не се чувствам обидена, а и този, който обсъжда баба ли съм, прабаба, стринка или втора братовчедка си ти
Не е нужно просто така да изкривиш
Рицарят ми той
Благодаря, но не е необходимо





Тема Re: Хелп.нови [re: Nuke Dukem]  
Автор vida1929 ()
Публикувано10.04.21 18:19



Аз съм в пълен шок от тебе. Как така спориш за нещо, което не познаваш!



Тема Re: Хелп.нови [re: Vitalite]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.04.21 18:33



На практика – да. Реално – не. Аз съм проверил неговия начин на мислене и знам, че е способен не само на емпатия, а дори и на симпатия – нещо, което ти пазиш само за себе си в реалния живот, а тук употребяваш емпатията си, за да изказваш твоето високомерно мнение.





Тема Re: Хелп.нови [re: Vitalite]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.04.21 18:34



трябва да си в състояние на емпатия

Емпатията ти лъсна като задник на бабун – нарече достопочтена жена "проскубана кокошка". Крадецът тръгнал да търси крадеца.

Успех и на теб!





Тема Re: Хелп.нови [re: vida1929]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.04.21 18:36



Не е нужно да си цапам дрехите, за да знам, че калта цапа.





Тема Re: Имало едно време... мили деца...нови [re: holi_day]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.04.21 18:39



Изобщо не те защитавам, просто си казвам мнението. Нали знаеш, то е като д-то – всеки го има.





Тема Re: Хелп.нови [re: Rosemary]  
Автор specular (безпристрастен)
Публикувано10.04.21 18:40



Помня когато го разработваха това. Не предполагах че ще свърши като програма за четвъртокласници... Но те им наръгаха в програмите да учат теория на вероятностите май в 5-ти, 6-ти клас, та защо не и това...

Големи вундеркинди ще ги направят... Жалко че на практика, много не могат да си напиша името, и да си сметнат рестото в магазина...



Тема Re: Хелп.нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Rosemary ()
Публикувано10.04.21 18:43



Изтеглих го, сладурест е, ще пипна тук-там и аз

и като го завърша ще ти го пратя да го видиш. Ще се опитам да ти пратя предходните ни съвместни творби с малката.
Да, така е, редуват се блокчетата "код". Аз действам интуитивно, детето - два пъти повече и се справя по-добре от мен.




......................................................


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.