Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:57 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Имало едно време... мили деца...нови [re: vida1929]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано09.04.21 12:01



Подкрепям леля ти





Тема Re: Хелп.нови [re: vida1929]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано09.04.21 12:05



Само ти. Няма нужда той да ходи. Не казвам, че това трябва да направиш, де. Споделяли, са ми че след такива сесии, нещата изглеждат по различен начин и вътрешният мир се усеща.



Тема Re: Приятели,нови [re: Rosemary]  
Автор Rosemary ()
Публикувано09.04.21 14:20



благодаря за отделеното внимание. Онзи ден мярнах, че Нюк специално се е занимавал с програмата. Нюк, благодаря ти от сърце, благодаря ти. До следващия петък ще се справим.

Видях, че има 84 нови постинга..леле-е-е-е-е-е,



.

Ще се опитам да отговоря на повечето. Че нещо депресията ме налегна яко и отново и нещата са пак на автопилот. Но времето доказа, че моят се справя , така че ще се измъкна отново.

......................................................

Тема Re: Хелп.нови [re: vida1929]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано09.04.21 15:07



Не, само четох за тях. И не ми стана ясно какъв ще е ефектът само аз ако ходя на такава терапия, а баща ми не ходи. За него психологията и психотерапията със срещи очи в очи , разговори, беседи, драматизации, споделяне, е абсолютна глупост.
Но от време на време се заслушва в това, което му разказвам като теория.


Тъй като съм запознат, щото съм ги посещавал твърде много аз мога да ти кажа.

Който има някакъв проблем - той ходи. Не ходи този дето няма проблем.

И най-важното - поне на мен ми помогнаха доста.





Тема Re: Хелп.нови [re: vida1929]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано09.04.21 15:10



Ако имаш желание - бих могъл да те насоча.





Тема Re: Хелп.нови [re: Vitalite]  
Автор Trickyyy (Висока)
Публикувано09.04.21 15:21



сладкопойната чучулига е ходещ мъртвец, като го гледам, мафлоните вече са го изяли.



Тема Re: Хелп.нови [re: osvoboden pich]  
Автор vida1929 ()
Публикувано09.04.21 16:10



Не, благодаря,
но искам да знам как работи този метод . Така че ако желаеш, пиши по принцип каквото можеш, без да искам от теб да навлизаш в личното си пространство.
И да ми дадеш линкове за София, не ми вършат работа.
В нета има достатъчно голям избор от терапевти.



Тема Re: Хелп.нови [re: vida1929]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано09.04.21 16:22



Методът е мистерия (поне за мен) и не се наемам да разказвам как точно работи щото не знам... но работи и то на много дълбоко ниво съвсем неосъзнавано ниво. Познавам лично един от най-добрите терапевти по метода и когато и ако пожелаеш - мога да ти дам контакти.





Тема Re: Хелп.нови [re: osvoboden pich]  
Автор vida1929 ()
Публикувано09.04.21 17:58



Значи познаваш този метод чрез опита си, а не можеш да кажеш как работи, тоест не можеш да ме убедиш с думи или факти, че това е добър метод

На теб ти харесва психотерапевтът, но на мен
просто име не ми върши работа.
Трябва предварително да познавам метода.
Аз преди да ида на нова терапия, която по някакъв начин ме е привлякла, прочитам всичко, което намеря.



Тема Re: Хелп.нови [re: vida1929]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано09.04.21 18:10



Eдинственото, което мога да ти кажа с абсолютна сигурност е че на мен ми е помагал много. Това е.

Инак си е съвсем твоя работа дали, при кой, кога и как...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.