Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:25 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Хелп.нови [re: vida1929]  
Автор blood9 ()
Публикувано09.04.21 21:15



Вида споделям твоето мнение. А Trickyyy не я разбирам.

Редактирано от blood9 на 09.04.21 21:16.



Тема Re: Хелп.нови [re: vida1929]  
Автор blood9 ()
Публикувано09.04.21 21:17



E, ти все искаш да се учиш, което е похвално.



Тема Re: Хелп.нови [re: vida1929]  
Автор alisalisa (Lipari също)
Публикувано09.04.21 22:37



Ми не знам, звучиш ми като човек, който уж има нужда от психотерапевт, но с претенцията терапевтът да му се доказва. Твоята роля тогава каква ще бъде - ще се правиш на баща си пред терапевта, а той трябва да ти изпълнява желанията?

ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles


Тема Re: Хелп.нови [re: alisalisa]  
Автор vida1929 ()
Публикувано09.04.21 22:58



ЗАБРАНА ОТ: UnicaDonna, sladunka medunka, jumbles

Скоро май ще имаш още една забрана.



Тема Re: Хелп.нови [re: vida1929]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано10.04.21 04:13



Не мога да говоря за метода щото не съм специалист в областта и не ги разбирам тези неща - сал един прост предпечатист съм. По нетя сигур има преизобилно инфо.





Тема Re: Хелп.нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.04.21 04:58



Ами аз не мога да й помогна с нищо друго, освен да й кажа чие мнение да следи. По този начин би могла да вникне по-дълбоко в начинът на мислене, който обуславя характера на успешния IT специалист. Добавям също така и теб в тази група.

Ако тя имаше дама приятел, която да е експерт в това поприще, Блу щеше да има решаващ фактор в нейните ръце.





Тема Re: Приятели,нови [re: Rosemary]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.04.21 05:14



В отговор на:

Нюк, благодаря ти от сърце, благодаря ти.



Моля, няма защо.
Добре си дошла, не го споменавай.





Тема Re: Хелп.нови [re: Trickyyy]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.04.21 05:45



Скандалното е, че в крайна сметка става дума за

В отговор на:

Негативните емоции са причинени от автоматични мисли, които са резултат от програмирането. Гласът на вътрешния критик, който казва - примерно "не струвам, тъп и грозен съм" - говори с думите на тези, които са били около един човек в най-ранната му възраст, когато е попивал всичко без критично мислене. И да - в комбинация с присъщите на всички хора ирационални вярвания - може да доведе до различни психосоматични заболявания.
И да - пренаписването на житейската история се състои и в разглеждането на миналото от една нова овластяваща перспектива съчетана с прощаване на другите - те просто са следвали своя модел на света(научили са го от своите учители и възпитатели и не са знаели какво друго да правят) и прощаване на себе си.




... Тоест за фалшификация.

Ако имаш нужда някой да ти казва как мисленето ти е дисфункционално, продължавай да ангажираш своя интерес.





Тема Re: Имало едно време... мили деца...нови [re: Vitalite]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.04.21 07:19



Не знам за коя реплика на Дама Спатия говориш, както и за какви емоции. Рози сподели, че детето й има нужда от помощ за програмирането на Скрач, а аз просто запретнах ръкави да дам някакъв пример, който илюстрира решение на нейния проблем.

Да, и запознай се работата на д-р Карол Дуек - ще ти е от полза. Ако пък и направиш няколко упражнения на практика - ще се промени и съзнанието ти и начина по който въприемаш случващото се(реалността).

Окей, ти печелиш – ще се поинтересувам относно работата на д-р Карол Дуек, но не се интересувам просто от промяна на съзнанието и начина, по който възприемам случващото се (реалността), а от подобряване на тези две неща (съзнанието и начина, по който...). С други думи, аз искам по-точно възприемане на реалността, а не по-неясно (което също е промяна на това).

С уважение към твоето дете – attaboy!





Тема Re: Имало едно време... мили деца...нови [re: Vitalite]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано10.04.21 08:16



Интересното е, че се опитваш като проскубана кокошка...

Да де, ама тя е баба, а ти си майка на десетгодишно момче. Как мислиш, дали ще доживееш да видиш внук като нейния? Мери си думите, да не би да се окажат на разцентровано място в ракетата, в която си се изстреляла в небесата на самочувствието, че ти, точно ти, за разлика от другите, знаеш универсалната истина и можеш всичко, а те са някакви по-долни от теб, глупавите простосмъртни. Нищо лично, просто казвам. Капанът на суетата оплита като кълбо от ластици и ако не се освободиш навреме от него,



Покажи малко уважение, където е дължимо, ми е мисълта.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.