Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:48 28.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: е, тук с много не съм съгласеннови [re: mak ot Sofia]  
Автор Crazy Space (ентусиаст)
Публикувано02.12.17 20:26



Би ми било интересно да споделиш точно с какво не си съгласен ама не мога да ти вадя думите с ченгел


кой скоропостижно прие закон спорд който дегенерата от Мадрид не можеше да стане президент?И кво като президент стана Пешо коня като тази функция е чисто представителна? С царя президент и практически БКП в нокдаун кой щеше да попречи на костов да спечели втори мандат?

Редактирано от Crazy Space на 02.12.17 20:27.



Тема с критиката към Костовнови [re: Crazy Space]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано02.12.17 20:30



съм съгласен. Но с критиката към министър-председателя Симеон Борисов не съм


Естествено може и по-подробно, но се опасявам с разнищването на нашите лични възгледи относно разни събития да не доскучаем на останалите участници в клубчето.

Редактирано от mak ot Sofia на 02.12.17 20:42.



Тема Re: с критиката към Костовнови [re: mak ot Sofia]  
Автор Crazy Space (ентусиаст)
Публикувано02.12.17 20:47



Че тоя ни успа когато трябваше да се реже пълен нещастник освен всичко друго реанимира и БКП една партия която е най-вредната за България след промените. В златното време преди световната криза костов щеше да ни дръпне поне 2-3 пъти по-напред.Най-вероятно и тоя бастун боко не би се появил на политическия небосклон. абе има хиляди ако естествено. Просто така си мисля без да претендирам за правота.



Тема да. ако, аконови [re: Crazy Space]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано02.12.17 20:54



ДПСВ помогна на БКП. Вярно е. Подкрепи ги и стана чудо. Станишев изкара цял мандат! Но изпускаш, че ДПСВ го направи заради България. По време на този мандат България стана член на ЕС.
"Обективно погледнато" (сещаш се чия е тази приказка) трябва да призная, че имаме с теб и общи възгледи (схващания). Аз също също считам, че БКП (БСП) ни дърпа назад. Даже ще прибавя и ДПС.
грешно съм изписал партията на царя. Беше НДСВ, а не както аз съм я прекръстил.

Редактирано от mak ot Sofia на 02.12.17 21:05.



Тема Re: да. ако, аконови [re: mak ot Sofia]  
Автор Crazy Space (ентусиаст)
Публикувано02.12.17 21:07



а при костов мислиш нямаше да влезем в ЕС? Щяхме но при едни по-ефективни икономически мерки кавито нито един от тия плазмодии нямаше топки да предприеме щяхме да сме по-богати си мисля.Костов ако не друго поне имаше топки. Помниш ли как отряза американците като искаха да заселват косовски бежанци

БСП и ДПС са само индикатор за ненаправените реформи това са ретроградни партии които обират протестния и турския вот. Но наистина минало бешело невъзвратимо.Като гледам сега как "върви" съдебната реформа и как Нарциса се изживява вече и в международната политика вече почти виждам Корнела премиер заедно с Карадайъ



Тема вече почти виждам Корнеланови [re: Crazy Space]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано02.12.17 21:11



премиер заедно с Карадайъ
Те винаги са били коалиция


Ама и ти си един песимист

Редактирано от mak ot Sofia на 02.12.17 21:12.



Тема Re: вече почти виждам Корнеланови [re: mak ot Sofia]  
Автор Crazy Space (ентусиаст)
Публикувано02.12.17 21:18



Реалист. Че тя ако не се беше заиграла прекалено с русофилия щеше да го бие и на тия избори както го финтира и на президентските.Ама господ пази българия





Тема Re: вече почти виждам Корнеланови [re: Crazy Space]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано02.12.17 21:20




Моето мнение за Корнелия Нинова е доста лошо.

Редактирано от mak ot Sofia на 02.12.17 21:21.



Тема Re: вече почти виждам Корнеланови [re: mak ot Sofia]  
Автор Crazy Space (ентусиаст)
Публикувано02.12.17 21:22



Щото не си чул моето





Тема това не пречи на телевизиитенови [re: Crazy Space]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано02.12.17 21:28



у нас редовно да ни осведомяват тя какви ги върши



Редактирано от mak ot Sofia на 02.12.17 21:28.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.