Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:26 27.04.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Пенсионерите на село!нови [re: pi4-ot-sofia]  
Автор Bat_Vanio (варненец)
Публикувано20.04.07 10:45



Тя една личност твойта малееей





Тема Re: Пенсионерите на село!нови [re: pi4-ot-sofia]  
Автор Bat_Vanio (варненец)
Публикувано20.04.07 10:57



В демографско отношением както и във всяко друго, Варна запада.

Просто човек като види написаното от теб може да УМРЕ от смях...



Тема Re: Пенсионерите на село!нови [re: Bat_Vanio]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано20.04.07 17:02



В отговор на:

В демографско отношение както и във всяко друго, Варна запада.




Това трябваше да го каже за 1 април!



Тема Re: Варна е втория по-големина град!нови [re: akosta]  
Автор sutrin (новак)
Публикувано20.04.07 19:21



Ne znam kakvi statistiki gledate ,no da sravniavash plovdiv s Veliko Tarnovo ,burgas ili stara zagora e smeshno .
Nikade ne kazva nikoi koi e nai-gasto naselenia grad ,moje bi zashtoto ne vi e udobno !



Тема Re: Варна е втория по-големина град!нови [re: akosta]  
Автор sutrin (новак)
Публикувано20.04.07 19:28



Polovinata mi roda e ot Varna ,az sam Plovdivchanin na 31 sam oshte kato dete si spomniam che kato doideh v Morsaka stolitsa i Vednaga pochvaha atakite za goliamata Varna i malkia Plovdiv :)



Тема Re: Варна е втория по-големина град!нови [re: akosta]  
Автор sutrin (новак)
Публикувано20.04.07 19:29



Mai stanaha 134 s gabata





Тема Re: Пенсионерите на село!нови [re: akosta]  
Автор pi4-ot-sofia (новак)
Публикувано21.04.07 09:11



Фактът, че нямате градски транспорт говори достатъчно, пуснати са някакви автобуси, което може трудно да бъде наречено някаква система, с интервал на пътуване 30 мин, които се движат до 19:30 само през делничните дни, а празничните - и те почиват.
Елате да видите например в софия, има над 150 линии, които се движат средно в пиковите часове на 4-5 мин. и са препълнени, просто аз откакто се помня не е имало такова усещане за пренаселеност в София, въобще не става въпрос за трафика, дори по улиците не може да се върви нормално от големите тълпи хопа.

Аз бях лятото, м. август във Варна и положението беше малко по-различно. А зимата си прдставям какво ще е. Но това е логично, по-добре е да се инвестира в един град, за да може на голям брой хора да ми е удобно, пък и защо хората ще отидат във Варна да си купят жилища на почти същите цени в София и да живеят на доста по-мизерно място - много по-зле благоустроен град, липса на добри комуникации, по-ниски заплати, липса на възможности за по-добър живот, с повече услуги (театри, кино, музеи, университети, средни училища). Можете ли да сравните класическата гимназия и Университета с нещо подобно във Варна. Хората тук са по-образовани, просто е нормално елита на една държава да живеее встоличния град. А днешното време в още по-малак степен стимулира развитието на провинциланбите градове, това никой не го оспорва. Замислете се ако идват хора от съседните градова, като Шумен, ДОбрич и т.н. с какъв образователен и имуществен ценз са??? И какво идват да работят във Варна???

Затова изказвания като направените в настоящата тема са нелепи, Варна е хубав град, но не е нещо повече от това, което е, в никакъв случай няма да стане Столица на Източна ЕВропа





Тема Re: Пенсионерите на село!нови [re: pi4-ot-sofia]  
Автор Da3mOnTooLzZ (новак)
Публикувано21.04.07 10:34



Абе пич, явно си възхитен от София( в което лошо няма) и видимо недолюбваш провинцията.Въпроса ми е защо тогава няма НИТО ЕДНО твое мнение в актуалните теми в клуб София.Нали уж си столичанин?Също ми е чудно защо пишеш само тук и то с цел да се заяждаш.Някой да те е обидил???И след като не сме ти на нивото защо се занимаваш да ни разясняваш какви сме селяни колко сме тъпи колко ни е неуреден града и тн.Тези неща всеки варненец може да си ги види



TODAY,TOMORROW,FOR EVER-FC BARCELONA

Тема Re: Пенсионерите на село!нови [re: Da3mOnTooLzZ]  
Автор pi4-ot-sofia (новак)
Публикувано21.04.07 10:48



Въобще не съм възхитен от София, мека казано. Тя има огромни проблеми. Въобще не основавам своето самочувстие на това, че съм от София, защотото това е смешно за мен.

Влизам и в клуб софия, но там не се иска регистрация и пиша като нерегистриран с друго име.

Иначе нямам никакво отрицателно отношение към провинцията, обичам да пътувам, много ми харесва Пловдив например, Варна също, но е нелепо да се мисли по такъв начин за града, както вие го правите. Това е.

Редактирано от pi4-ot-sofia на 21.04.07 10:49.



Тема Re: Варна намалява?!?нови [re: Bat_Vanio]  
Автор msch (непознат )
Публикувано21.04.07 13:25



Не мога да разбера напоследък какъв е тоя напън да изкараме Варна втория по големина град. Да не би да си мислите, че на всеки варненец изведнъж му са се родили по 10 деца. Увеличаването на на населението е за сметка на близките и по-далечни градове. Не виждам какво добро ще ни донесе това, освен да се превърнем във втора София по мръсотия, селяния и простотия. То хубаво да сме голям град, ама успоредно с населението да расте и качеството на живот. А то какво? Да живееш във Варна беше привилегия, а сега е съсипия.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.