Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:18 27.04.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Варна намалява.нови [re: tanashubav]  
Автор gen. Stolipin ()
Публикувано30.05.07 22:38



Това за задръстванията беше наистина доста тъпо от негова страна

.Каза си в прав текст човека да свикваме ,че и по- зле ще става .



Тема Re: Голям празнови [re: akosta]  
Автор фapaшa (клъзец)
Публикувано30.05.07 22:38



Чувам че плачат по медиите- нямало рецепционисти, нямало спасители и прочие.
Пък като знам миналия сезон кви пари даваха



Иначе за неквалифицираната ръка то е ясно, макар че от година на година, май и в североизтока безработицата намалява, то кат няма хора, няма и безработица



Тема Re: Варна намалява.нови [re: tanashubav]  
Автор Пaвчyko (водолей)
Публикувано30.05.07 23:11



Интересно ми е тези подземни и въздушни инфраструктурни проекти за които ще се търси финансиране от европейските инфраструктурни фондове какви ще са... Ще станем като в един френски скеч един дядо дето разправя: "От както имаме мобилни телефони в семейството, Париж се превърна в подземен град - децата ми като нямат желание да говорят с мен казват 'внимание, тате, влизам в тунела, ще прекъсне' ... и прекъсва"





Тема Re: Варна намалява.нови [re: tanashubav]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано30.05.07 23:52



Отиди в Солун и ще виж за какви задръствания става дума. Тука, че два пъти сме изпуснали зеленото почваме да псуваме.



Кмета, ако не знае колко мола ще се сторят във Варна той кой друг да знае. Строителство градът също посочват, че с 7+ЦУМ.

На мен ми с известни 5+ЦУМ

Тук изброените 4-ри+ЦУМ!


Globe Trade Centre също започват до края на годината да строят мол от 100хил.кв.м.



До тук със сигурните!
Денси Строй също имат намерение за мол във Варна!


Carrefour и Риофиса също се натискат!


Във Варна ще имаме 3 големи мола, 2 квартални и един ЦУМ. Аз лично няма против още!
От Colliers International обявиха, че единствено Варна може икономически да понесе проекти с размерите на Софийските!




Тема Re: Голям празнови [re: фapaшa]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано30.05.07 23:56



В отговор на:

май и в североизтока безработицата намалява, то кат няма хора, няма и безработица




Не забравяй, че и Русе е в североизтока!

Да се спасяват хотелиерите всичко е пазарна икономика!

Редактирано от akosta на 30.05.07 23:59.



Тема Re: Голям празнови [re: akosta]  
Автор gen. Stolipin ()
Публикувано31.05.07 00:06



Аз пък доколкото чух , смятали да вкарват китайци и виетнамци да работят по хотелите.Което е доста тъпо според мене , но това е друга тема.Важното е че скоро ще си имаме и Чайна таун във Варна





Тема Re: Голям празнови [re: gen. Stolipin]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано31.05.07 00:22



С поред мен е по добре нашите да си развържат кисите и да задържат хората от Североизтока във Варна от колкото да водят разни азиатци. Също е добре и да се привлекат бесарабските българи от Украйна и Молдова.
До края на годината Варна ще се изравни по безработица с София 2%и се надявам да има колкото се може повече натиска върху пазара на труда за да може и заплатите да се изравнят в следващите няколко години.



Тема Re: Варна намалява.нови [re: akosta]  
Автор pi4-ot-sofia (минаващ)
Публикувано31.05.07 00:32



Този вашия кмет е смешен. Точно като нашия. Колкото СОфия е 2 или 3 минлиона, толкова и Варна е 500 000. А това за образованияето му пък е голям виц. Той е толкова юрист, колкото аз инженер.

Как може един прост полицай да знае колко хора има във Варна. Някой въобще чел ли е ЗМВР. Някой знае ли какви са правомощията на МВР?

Единствено общинската администрация потдържа списъци с население, не и полицията. Само от там могат да кажат колко души има вписани в един град. И те го казват. Това е служба ГРАО. Тя е във Варна, тяе отчела намаляне на населението, не в София.

НО аз пак ви казвам, хайде мислете си, че сте 2 млн. щом това ви успокоява. Прсото е много жалко, че такива мизерни хора има в БЪлгария, да не знаят към какво трябва да се стреми нашето общество и какви ценности да пази. Хора, които не виждат, че живеят в невероятна мизерия и нищета, че едва имат пари за храна и за подслон. И на фона на това да тръгнете да обсъждате МОЛове и т.н. Наистина смешно. 90% от населението не може да пише и чете, а едва ли има въобще хора в провинцията (защото макар и малко, в София има) които през последните години дори една книга са прочели или са отишли на театър или опера.

Реазлно във Варна живеят около 250 000- 300 000 души, защото и статиската лъже, има толкова хора в чужбина, особено от подобни градове. Въобще от градове като Ямбол, Стара Загора, Хасково, Сливен, Варна, Бургас, Русе, Плевен почти 2/3 от вписаното население липсва. И има някакви дошли от селата работници, но те са много малко число, което не успява да компенсира разликата. Аз също съм идвал във Варна, но просто не мога да си представя как може да говорим за един град и да видаме диаметрално противоположни неща. Затова като говорите за метро или космодрум сте смешни и предизивквате подигравки. Та вие дори нямате ЕДНА павирана или асфалтирана улица (по която като минеш, ако е валяло, над коленете да не се изкаляш! Да не говорим за канализация.



Тема Re: Варна намалява.нови [re: pi4-ot-sofia]  
Автор gen. Stolipin ()
Публикувано31.05.07 00:52



Аз пък като вървя в София рина боклук с крака и след мене остава пътечка откъдето съм минал.Е иначе да, центърът ви е по -добре там и на зиг заг мога да се оправя

Пък това че МВР не знаят е просто смешно човек.Това статистическо намаляне на населението на Варна не е случайно!!!Целта е видите ли догодина дай да резнем от бюджета понеже Варна намалява и следователно има по- малки нужди. Но истината е че ако ни нямаше нас в Столицата щяхте да акате гладни.



Тема Re: Варна намалява.нови [re: pi4-ot-sofia]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано31.05.07 01:21



Стига с тези глупости статистиката лъжела! Точно МВР имат достъп до всички данни в държавата. Чрез ЕГН-то могат да разберат къде работиш или учиш или къде последно си го попълвал някъде. МВР също имат връзка с гранична статистика. Така, че МВР знаят доста неща!

Май не ти харесва, че Варна се развива яко. Те дето строят молве отдавна инвестират във Варна и знаят, че тук има пари и много струпано население.
То се вижда колко си умен! Защо не ми отговори на въпроса по-горе?

Ти като толкова си падаш по културните събития защо не отиде на BalPEx в Интер експо център да чуеш какво казват инвеститорите за Варна и какви инвестиционни намерения имат за град?
Във Варна ще бъдат построени още два моста и са също толкова скъпи колкото и метро линиите.

За България не можем да направим нищо вие сте столицата, ако ни дадете на нас може и по-добре да управляваме. Да не забравяме, че когото Преслав беше столица на България бяхме на три морета.

И как имаш наглостта да говориш, че Варна била с кални улици. Точно миналата седмица София беше цялата в кал и реки и си мислиш, че и тук ходим с ботушите!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.