Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:59 27.04.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Варна Бургаснови [re: Пaвчyko]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано23.05.07 20:41




Само тази снимка е от линията София-Варна! Кантонера наистина не си върши работата. Както казваш един мой даскал. "Циганина ръгнал прасето в кантона и ние искаме работата в БДЖ да върви"



Тази линия от е изоставената гара и то се вижда. Отгоре релсите с ръждясъли и отдавна не е минавал влка от там .


Тази е също от гарата защото на самия жп.път точно там са само с бетони траверси и няма дървени. Плюс това задължително дървените траверси от жп.линиите по който се извършва движението да се третират със смола.



Тема Re: Варна Бургаснови [re: akosta]  
Автор Пaвчyko (водолей)
Публикувано23.05.07 20:53



Е, като гледам по релсата на третата снимка също са минавали влакове - добре е лъсната отгоре

Пък това "как трябва да бъде" ти е ясно, че в България в не малко случаи съществува на хартия, но не и на практика...



Тема Re: Варна намалява?!?нови [re: lrishstout]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано23.05.07 20:59



lrishstout не мога да разбера какво ви дава кеф да влизате и да почвате наред да обиждате. Влизаш и почваш да викаш куха лейка на Павучко, оня другия бургазлията, Бат Ванио бил див селяни.
Хайде сдържите се от такъв род обиди!



Тема Re: Варна намалява?!?нови [re: akosta]  
Автор lrishstout (махмурлия)
Публикувано23.05.07 21:57



ZIT, ако човек не може да си размени една добронамерена простотия с някой, за какво става този човек?



А дали е куха лейка - ми прочети му коментара и шикалкавенето до глупост, пък после ми коментирай що съм го нарекъл куха лейка.

П.С. С подобни теми си просите "комплиментите".



Тема Re: Варна намалява?!?нови [re: lrishstout]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано23.05.07 22:20



В отговор на:

С подобни теми си просите "комплиментите"



Хайде, хайде да не почваме пак. Пловдивските форуми също с пълни с разни изхвърляния. Нашия кмет преувеличава, вашия пък лъже! Каквото е при нас, такова е и при вас.
Плюс това, аз вече с в мир с пловдивските форумисчета.





Тема Re: Варна намалява?!?нови [re: lrishstout]  
Автор Пaвчyko (водолей)
Публикувано23.05.07 23:04



Те обидите не говорят лошо за мен, а за теб. Пък "шикалкавенето" ми по по-прост начин не мога да ти го обясня, а и нямам намерение да си губя времето с теб - никой не ми плаща тук, за да ти преподавам дискретна математика, а и точно за математик квалификация нямам въпреки, че специалността ми е близка.
Айде, със здраве.



Тема Re: Варна намалява?!?нови [re: pi4-ot-sofia]  
Автор gen. Stolipin (непознат )
Публикувано23.05.07 23:51



Това че София е от най - старите столици е пъъъъъълна простотия мой човек

.Може да е стара като населено място, но не и като столица.И въобще като гледам май този дето не е чел си ти.Варна е била развит ТЪРГОВСКИ ЦЕНТЪР през 5ти век преди Хр. , а рибарско селище е била още преди това.Не случайно именно тук търсиха Ноевия ковчег дори даваха по National Geographic за това.А ако ти е интересно може дори да провериш в англ. википедия където даже има информация че Варна е първата столица на БГ още преди Плиска А самото име ВАРНА е по - старо от името София и то доста.Като гледам akosta ти е отговорил за другото и то по- добре отколкото аз бих могъл , за което го поздравявам.

Редактирано от gen. Stolipin на 23.05.07 23:53.



Тема Re: Варна Бургаснови [re: Пaвчyko]  
Автор tanashubav (член)
Публикувано24.05.07 12:00



Темата нали беше, че Варна уж намалявала

Вие къде стигнахте чак до междугарието Кесарево-незнам къде си



Тема Re: Варна намалява?!?нови [re: toxic-alert]  
Автор Bat_Vanio (варненец)
Публикувано24.05.07 12:19



Не знам кой е със селски манталитет, но от твоите думи май май си проличава и това не съм аз. 90% от казаното от теб е пълна простотия, първо - дали Варна е 500 хил или 1 милион не е от жизненоважно значение, просто коментирам темата. Второ - Бургас да има да взима да ни настигне икономически.
А разни такива като тебе дето се бият в гърдите че са големите граждани са всъщност най-големите комплексари.





Тема Re: Варна Бургаснови [re: tanashubav]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано24.05.07 13:32



То е свързано, просто темата се детайлизира как бързо и безопасно да стигат новите заселници във Варна.


Ти прочетели доклада на корабните брокери, какво трябва да се направи за Варненското пристанище.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.