Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:42 27.04.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Варна намалява?!?нови [re: Bat_Vanio]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано24.05.07 13:54



Момчето се изказа импулсивно и емоционално. Не се замисли върху това, което каза. Налудничаво 25% от БВП на България да се прави община Бургас. При това положение щях да вземат по 4000лв заплати там. То цялата им област дава 5% от икономиката. Пък според официалната статистика средната работна заплата в област Бургас е 379 лв. и е под средната за България 384 лв.







Тема Re: Варна намалява?!?нови [re: Bat_Vanio]  
Автор lrishstout (махмурлия)
Публикувано24.05.07 22:43



В отговор на:

дали Варна е 500 хил или 1 милион не е от жизненоважно значение




Как ще не е бе, през 2-3 седмици отваряте нова тема...



Тема Варна намалява.нови [re: Bat_Vanio]  
Автор pi4-ot-sofia (минаващ)
Публикувано30.05.07 16:55



За 2 месеца населението на Варна е намаляло със 736 жители според данните на ГРАО. При Столична община положението е обратното - населението се е увеличило с 804 души. Това е доста показателно за вътрешната миграция.

Редактирано от pi4-ot-sofia на 30.05.07 16:56.



Тема Re: Варна намалява.нови [re: pi4-ot-sofia]  
Автор Пaвчyko (водолей)
Публикувано30.05.07 17:31



Е, какво очакваш да кажат тия от ГРАО(во) - нали са ви селски там - от шопския регион


Сега сериозно - интересно ми е по какъв начин се изчисляват тези данни като няма никаква яснота колко точно е населението. Отново на стъкмистика мирише и то много нелогична при това, защото точно в началото на сезона хора от кол и въже от цялата страна се изсипват да работят във Варна. Аз лично познавам няколко души от по-малки градове, които идват лятото да работят във Варна.



Тема Re: Варна намалява.нови [re: pi4-ot-sofia]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано30.05.07 18:28



Доказателство за вътрешна миграция в областта. По настоящ адрес за последните два месеца!



АВРЕН +80
АКСАКОВО +355
БЕЛОСЛАВ +58
БЯЛА +369
БАЛЧИК +67
ВАРНА -736
ВЕТРИНО+17
ДЕВНЯ +3
СУВОРОВО +33
982-736=246

За два месеца варненската зона е нараснала с 246 човека! Хайде кажи ми как науката нарича този процес, когато селата около голяма град нарастват за негова сметка?



Тема Re: Варна намалява.нови [re: pi4-ot-sofia]  
Автор gen. Stolipin ()
Публикувано30.05.07 18:56



Ето какво казва кметът пред Стандарт :
"По данни на полицията през зимния период на територията на града ежедневно пребивават 500 000-520 000 души"

цялата статия тук :

http://www.standartnews.com/bg/article.php?d=2007-05-30&article=190459



Тема Голям празнови [re: pi4-ot-sofia]  
Автор фapaшa (клъзец)
Публикувано30.05.07 19:39



че намаляла с 736 човека. Полицията пък ги броила 500 - 520 хил.д. - бая през пръсти са броили. То колко са 20 хил.д. за българските полицаи



Я нещо по сериозно...
Тия в туризма дигнаха ли заплащането от миналата година или си траят?



Тема Re: Голям празнови [re: фapaшa]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано30.05.07 21:15



Вдигнаха ги от 350лв. на 400лв.





Тема Re: Голям празнови [re: фapaшa]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано30.05.07 21:25



Ти не знаеш ли какво става. В последните години сезоните работници ги пращат направо от бюрата по труда на Североизточна България. Като дойдат тук обикновено не знаят език и ги назначават на такива длъжности, който нямат език и вземат наистина тези заплати.



Тема Re: Варна намалява.нови [re: gen. Stolipin]  
Автор tanashubav (член)
Публикувано30.05.07 22:06



Интервюто е много интересно, но този път не ми харесаха някой неща които казва Кирил Йорданов.
Не може да смятаме задръстванията за нещо нормално, още по-малко за " неизбежен елемент от пейзажа на всеки съвременен европейски град". Явно да киснеш на едно място в колата за някой е символ на престиж и просперитет! За мен си е досадно и неприятно!
Зелената вълна за която се говори ще бъде готова едва през септември. За съжаление лятото ще е лудница както обикновено.
За паркоместата поне сам си признава, че не е направено нищо.
Не съм видял някъде из града да са поставени камери, макар че това било започнало!
И къде видя г-н кмета 7 МОЛ-а? Аз лично знам за 3, някой да е чувал за нови?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.