Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:46 01.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Рак на яйчника - 3нови [re: Ekna]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано26.03.19 20:34



Аз и сега съм непродаваема. Никой не е поискал да ме купи...



.....................................................
Темата продължава под № 4 -

"Совите не са това, което са..."

Редактирано от *jull** на 26.03.19 20:41.



Тема Re: Рак на яйчника - 3нови [re: *jull**]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано25.04.19 09:51



Екна, как си?

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Рак на яйчника - 3нови [re: Buba67]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано25.04.19 16:52



Добре съм, Бубенце, поне физически горе-долу. Гледам да ям повече и от всичко, за да има от къде да отслабвам в следоперативния период. Чакам насрочването на голямата операция след Великден.

Само дето психически откачам. Освен, че не мога да спя. Нещо много ми дойдоха тревогите, щото се притеснявам за всички. Най-много за мама. Вече е ясно, че има лека атрофия на мозъчната кора, което не обещава нищо добро. Вчера в болницата с нея за една консултация, чакахме много време. Но моя съученик беше в операция с часове. И аз си мислех и за него, как се издържа това нещо, тази тяхната работа. Той е кардиохирург. Понякога нещата, казва не се получават след часове работа и това е ужасно. И явно несъзнателно пренасям нещата и върху себе си по повод предстоящата операция. И за мама се притеснявах, да не се преумори. И не можех на никой да си кажа в този момент как ме заля паниката, а трябваше и да шофирам... ужас. Едва се овладях. Отдавна не бях получавала паник атака...

Мъж ми ме ядосва, че не иска да иде на лекар и се самолекува и т.н.

И най-вече от операцията се страхувам... Взех да психясвам. Да си мисля, че удебелението, на мястото, където беше дрена може да е мета...

Маркерът продължава да расте, но бавно и плавно. Сега е 113. Беше 106 преди месец. Не е много, но ме е страх, докато оправим периториалните мети да не плъзнат мети по по-далечни места.

Та... уф, добре, добре, колко дя съм добре, не знам.

Гледам да се държа. Щото тегавото предстои тепърва. Но на кой му е лесно....

Ох, пооплаках се. Не ми олекна много, но пак е нещо.

Цун! Обичам ви!



Тема Re: Рак на яйчника - 3нови [re: Ekna]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано25.04.19 16:58



Знаеш ли, докато писах това усетих, че подтискам сълзи. И сега така горко си плача, с кеф, дори в този момент. Е това отдавна не бях правила. С глас. Ще ми олекне после.



Тема Re: Рак на яйчника - 3нови [re: Ekna]  
Автор iliana.k (ентусиаст)
Публикувано25.04.19 19:16



Прегръдки за теб, мила!Добре се наплачи и ще ти стане по-добре.
Аз,ако тръгна да се оплаквам няма да ми стигне мястото, така че не е само при теб този не вървеш.



Тема Re: Рак на яйчника - 3нови [re: iliana.k]  
Автор Tia maria (старо куче)
Публикувано25.04.19 21:13



Поплачи си, много ти се събра.
Сега недей гледа онази жена ,дето са й са появили
мети ,всеки е различен.Ти си била в добри ръце ,още по - добре ще става.Хайпека е много обещаваща процедура.
Ето ти нещо за Лори .Анализирай това !
,,В древен Египет котките са били богове .Сега се стараят да не го забравяме "
Тери Пратчет



Тема Re: Рак на яйчника - 3нови [re: Tia maria]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано26.04.19 00:00



Благодаря ви, момичета, за куража и усмивката



Знам, Илианче, всеки човек от нещо и за нещо си страда. Така сме устроени и света така сме си устроили...

Трябва да вярваме, че ще има и по-добри дни.

Лека нощ, мили мои!



Тема Re: Рак на яйчника - 3нови [re: Ekna]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано26.04.19 04:17



Добро утро, мило момиче ! Дръж се ! Ти си моя любимка и искам да те виждам винаги бодра и усмихната ! Всичко ще е наред ! Ще видиш ! Прегръдки !



Тема Re: Рак на яйчника - 3нови [re: Ekna]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано26.04.19 15:57



Следващият път със сълзите можеш и да счупиш някой сервиз, който не ти харесва или е за смяна.


Трябва да изпускаш парата, и най-вече да се примириш, че не можеш да огрееш и контролираш всичко. Имай повече вяра, че всичко ще се нареди. Прегръдка от мен.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Рак на яйчника - 3нови [re: Ekna]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано02.05.19 17:03



Миличка, силна прегръдка от мен! Няма да се предаваме!




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.