Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:21 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Ставринол № 2нови [re: Maя]  
АвторWonderer (Нерегистриран)
Публикувано23.02.10 13:18



В статията пише, че повече от 10 000 хиляди души са си купили Ставринол вече!!! Защо няма информация как им е понесло?



Тема Пълна лудницанови [re: Wonderer]  
Автор mimozitta (щастлива)
Публикувано23.02.10 13:51



Темата вече взе да ми напомня за истерията с "Антималигноцит". Полудяхте бе хора, какви са тези истерични постове?? Като гледам как някой се изказват, сигурно нервната им система е на нула. По кротко, всички искаме да намерим правилното решение, само че тук вече стана автогара. Който иска да си слага главата в торбата и това е. Всички постове вече се повтарят, потретват и постотват!! И до сега не съм видяла пост в който някой пише че вече е ползвал векикото "лексрство". Не е нужна чак такава суматоха. Моето лично мнение е че лекарство има и то е в НАШИТЕ ГЛАВИ. Успех на всички !



Тема Re: Ставринол № 2нови [re: Wonderer]  
Авторчитaтeл (Нерегистриран)
Публикувано23.02.10 13:53



Във вестника не пише, че 10 000 са си купили, а че 10 000 са се обадили по телефона с искане да си го купят. Но и на мен ми е интересно дали има някой, който го е приемал и как му е повлияло.



Тема Re: Ставринол № 2нови [re: читaтeл]  
АвторMaя (Нерегистриран)
Публикувано23.02.10 14:08



Ето текста в който се споменава за Ставринола.
Just a week ago Dr.Stavrev patented his cure for Cancer in Russia.The process of creating the cure is not as simple though.In order to cure the patients he uses a specific nanocrystal which is created by mixing chemical elements which on a very high temperature.The cure is now registered as Stavrinol and more then ten thousand people have already bought it.

Ще се опитам да направя лек превод, за да няма спорове!

Само преди седмица Д-р Ставрев патентова неговото лекарство за рак в Русия. Процесът на създаването на лекарството не е толкова прост. С цел да лекува пациентите той използва специфични нанокристали, създадени при смесването на химични елементи при много висока температура. Лекарството е регистрирано като Ставринол и повече от 10000 души вече са си го купили .



Тема Re: Ставринол № 2нови [re: Maя]  
Авторrossendas (Нерегистриран)
Публикувано23.02.10 14:17



Мая , и обърни внимание , статията е написана от някакяв български музикант , името му е горе в ляво.............. нямам думи !





Тема Re: Ставринол № 2нови [re: rossendas]  
АвторDidi (Нерегистриран)
Публикувано23.02.10 15:14



Kой друг, ако не музикант. Нали Константин Будев (бившият на Гала,

) е ПР на фирмата на Ставрев "Нано-С" и негов спонсор.



Тема Re: Ставринол № 2нови [re: Didi]  
Авторoщe eдин oт oния (Нерегистриран)
Публикувано23.02.10 15:35



Между другото, "Нано-С" далеч не е единствената фирма на така-наречения “проф.” Ставрев. Виж:
http://www.ciela.net/FreeStateGazette/Unofficial.aspx?year=2009&issue=15
търси “Нанотек Интернешънъл”
http://www.nano-ss.com/za_nas.html
без коментар
http://www.nano-tekno.com/py/products.htm
всичко е ясно


Все пак не мога да се въздържа от малко коментари. “Проф.” Ставринол никога не е бил зам. директор на ИКИ-БАН. По отношение на лъжата той като че ли има някакво заболяване подобно на клептоманията.





Тема Re: Ставринол № 2нови [re: oщe eдин oт oния]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано23.02.10 16:03



Абе какви са тия кретени там?

"...кубического нитрата бора (cBN) и гексагонального нитрата бора (hBN), запатентованных профессором Ставри Янев Ставревым..."


Явно не правят разлика между "нитрата бора" и правилното "нитрида бора". Това учени ли са изобщо? Срам и позор за БАН.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Ставринол № 2нови [re: Изyмeн]  
АвторEдин oт oния (Нерегистриран)
Публикувано23.02.10 16:33



От къде е цитата? Щеше да е много смешно, ако не беше страшно.

Не знам как да търся в тая Сиела, не намерих нищо. Във висшите канцеларски дела съм безпомощен.

Колкото до мутрите, в случая те по-скоро са жертвите. Не съм се срещал, и не съм говорил с тия хора, нямам представа какви са - що са. Нито дали са мутри. Криза - хората с пари се чудят какво да ги правят, за да не ги изяде утре инфлацията. Явно са ги хванали като лапни шарани, обещали са им купища пари още утре, както се и полага от диамантена мина. От една страна от излъганите нещастни хора, от друга - милионите на излъганата държава. В тази част от историята, работата явно е за ДАНС, вече не на лично възмущение.
Има разбира се и друг вариант. Днешната криза не е проста циклична, тя е по-скоро цивилизационна. Което веднага означава че на изхода и ще трябва да има изобщо нови производствени отношения, и естествено технологии, рязко различни от днешните. Значи нови заводи, нови производства и нови материали. Някой може да мисли и за това. Но тогава очевидно ще е наясно че трябва години наред да дава огромни пари, преди да стане ясно дали изобщо ще стане нещо, и още години след това да мисли за печалба. Не от днеска за утре да обира и без това бедни болни. Без дори да казва с какво, заемайки обидена поза. На която прочее няма нито научно, нито морално право. Та, версията с далечните замисли, ми се струва съвсем невероятна.
Доживяхме: мутрите - жертви на ловки мошенници. И това щеше да е смешно, ама не е ...



Тема Re: Ставринол № 2нови [re: Изyмeн]  
Авторoщe eдин oт oния (Нерегистриран)
Публикувано23.02.10 16:46



Какъв БАН бе? Не виждаш ли, че това е страница на турска фирма. Ефендитата не правят разлика между нитрат и нитрид.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.