Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:50 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: скам да ви разкажа...нови [re: kpacaвицa]  
АвторCийka (Нерегистриран)
Публикувано25.02.10 15:03



В отговор на:

Нека сега и аз да кажа няколко думи, с ваше позволение моля.
Този човек, Ставри Ставрев заслужава адмирации за желанието си и упоритостта си да направи това лекарство! Дето се казва и най-неуспешният опит е по-добър от неопит! Всъщност благодарение на такива хора като него човечеството върви към прогрес и просперитет! За съжаление животът е доказал, че първите или последните в дадено начинание или печелят или губят! А когато става въпрос човек да реши какво точно избира да бъде лечението, което да спаси животът му?! Е кой от всички нас е спокоен, че е избрал най-правилното?!




Красавице неземна,
Прочетох внимателно всичките ти постове. Не знам защо у мен остана впечатлението, че си от съдружниците на Ставрев. Освен такива, които го оплюват, определено във форума участват и такива, които са тук за да рекламират кукумицина Ставринол. Явно фирмата-фантом в Москва трябва бързо да събере много пари и да изчезне. Както е ставало много пъти в България с фирми, обещаващи работа в чужбина, например.
Е, колкото можа, даде едно рамо (нежно женско, де ) на Ставринол и сега дигаш гълъбите. Да не замириса на пандиз? Хайде чао.



Тема Re: скам да ви разкажа...нови [re: Cийka]  
Автор kpacaвицa (неземна, де)
Публикувано25.02.10 15:33



Сийке, Сийке, ти ме разсмя с твоите подозрения в почти световна конспирация

. Това е принципно мое становище и то важи за всеки човек, който прави някакъв опит за допринесе за благото на човешкият род.

Защото не знаем колко са красиви те



Тема Re: скам да ви разкажа...нови [re: kpacaвицa]  
Автор astronavt (кълвач с лаптоп)
Публикувано25.02.10 18:10



Ти пила ли си Ставринол или там както се казва чорбата дето я бъркате.Ей търговци на смърт запомнете, че няма дълг , който да не е върнат.......та гледайте да не натрупате много голям защото ще ви излезе солено.

Редактирано от astronavt на 25.02.10 18:13.



Тема До hospitalierнови [re: hospitalier]  
Авторaлo, aлo-oo-o (Нерегистриран)
Публикувано25.02.10 19:35



Изключително агресивен човек си, преди време нападна МД от форума, после написа куп глупости и от там разбрахме за твоите планове. Имаш намерение да се занимаваш с алтернативна медицина, но ако пътя ти до там е посеян от нападки и обиди далеч няма да стигнеш. Сега нападаш Елена Банова, която е извървяла целия път на болестта, борила се е с нея, победила я е и сега помага на други да я преодолеят. Нейните продукти са изключително качествени и трябва всеки да е благодарен, че са в оригинал и че са директна доставка, а не да се чудим по какъв начин от чужбина да ги внесем. Чудя се как ще помагаш на твоите пациенти (клиенти) след като нямаш опит, ти си само един сухар, чел по книгите, но опита го нямаш, нямаш човешко отношение, оставам с впечатлението, че ще хапиш и биеш хората около теб, само и само да им наложиш твоята воля. Искам да ти кажа, че мой близък ползва АНСС вече три години и няма разсейки, болестта е в ремисия. Недей да бъдеш толкова категоричен и краен, да търсиш постоянно поводи за конфликт, да се налагаш и да обиждаш, а помисли, че пътя по който тръгваш други се връщат. Когато човек се грижи за близки хора е едно, а когато се сблъска очи в очи с болестта е друго. Не се прави на Господ и я карай по кротко и уважително, а ако нещо не ти допада го подминавай, не е необходимо да се включваш във всяка тема и да взимаш отношение. Насочи собствената си енергия към други цели и там атакувай, а има и други клубове - по подходящи за твоята работа и характер (намери клуба за алтернативи).



Тема Re: До hospitalierнови [re: aлo, aлo-oo-o]  
АвторMaя (Нерегистриран)
Публикувано25.02.10 20:25



Караниците тук са излишни. Дайте да насочим от тук нататък енергията си към коментиране на наблюденията на тези, които вече са събрали смелост да го вземат. Ако изобщо някой е събрал смелост!
Искам да кажа, че всеки тук може да чете, да мисли и да преценява. Всеки сам си взима решенията. Не трябва да упрекваме, който и да било от участниците във форума, а още повече и към модераторите. Целта на форума е да се събере достатъчно информация за да можем всички ние да вземем най-доброто решение, според себе си и състоянието си. За да живеем в демокрация, първо ние трябва да сме демократични към всички около нас!
Извинявам се за отклонението от темата!



Тема Re: До hospitalierнови [re: Maя]  
Авторизнeнaдaн (Нерегистриран)
Публикувано25.02.10 21:31



Не знам дали някой би се осмелил да вземе ставринол след поредните публикации в пресата. Надявам се в скоро време нещата да се изяснят, да добием поне някаква официална информация има ли клинични опити с него и какви са резултатите. Не е работа на нас обаче сами да разследваме това. Учудвам се на бездействието на отговорни държавни институции след поредните публикации в пресата. Мълчанието им в тези моменти и безхаберието им към здравето на хората е престъпно неизпълнение на служебните им задължения, нещо, за което, отгоре на всичко, ние като данъкоплатци си плащаме.



Тема Re: До hospitalierнови [re: изнeнaдaн]  
АвторCийka (Нерегистриран)
Публикувано26.02.10 12:44



Не знам дали някой би се осмелил да вземе ставринол след поредните публикации в пресата.

В днешния брой на в. Телеграф пише, че Ставринол вече е внесен в България. В друг форум, подобен на този, е имало обява, че се продава 1 ампула. Човекът го уредил за дядо си, но в последния момент му отменили химиотерапията. Ако питате мен трябва да благодари на Бог. От редакцията на Телеграф искали да го купят и да го дадат за изследване, но вече бил продаден.

Не е работа на нас обаче сами да разследваме това.

Вярно, че много приказки се изприказваха (изписаха) тук, но се появи и доста интересна информация. А ако човек сам не започне да си помага, никой няма да му помогне. Нали знаете приказката, че майката не се сеща за бебето докато то не се разплаче. Като се има предвид какви скандали се вихрят в държавата, едва ли много хора ще обърнат внимание на случая с поредния кукумицин. Само в. Телеграф пише за това и се обсъжда в няколко форума.



Тема Re: До hospitalierнови [re: aлo, aлo-oo-o]  
Автор hospitalier (новак)
Публикувано26.02.10 13:06



От позицията на какъв си позволяваш да ме определяш какъв съм.Първо се регистрирай.За разлика от теб познавам много добре продуктите на Банова.И не нападам нея а част от методите и на работа и предназначениото на продуктите.И тая история с извървяния път на болеста ми е позната и ясна-вче почти всички новоизлюпени търговци на безполезни и съмнителни продукти са с тая история.Преди да я защитаваш я попитай защо няма цитирано нито едно клинично проучване за АHCC и Лизивит.И имам право да я коментирам защото сме ползвали нейните услуги.А този твой близък не в ремисия от АHCC със сигурност просто защото АHCC не е продукт за тази цел.
Относно опита който притежавам пак не си ти човека който да ме коментира .А дали съм сухар можеш без проблем да установиш -аз не се крия от никой особено от анонимници като теб.

Редактирано от hospitalier на 26.02.10 13:08.



Тема Re: До hospitalierнови [re: hospitalier]  
Автор arhitekta (КАНДИДАТ ЧЛЕН )
Публикувано26.02.10 13:17



Мисля, че тонът вече става съвсем недопустим за нашия клуб. Моля Ви, щадете нервите си -вашите и на останалите.



Тема Re: До hospitalierнови [re: arhitekta]  
Автор daniOO (непознат )
Публикувано26.02.10 16:10



да,тона наистина стана недопостим-само се джавкате в тази тема

.никой не пише дали помага този ставронол или не,някой вземал ли го е или не.
струва ми се че за закьсали хора това са вьпросите??????
някои ако може да даде одговор.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.