Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:30 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ЗА ГЛУХИТЕ КАМБАНАТА НЕ БИЕ ПО ДВА ПЪТИнови [re: Бpaвo Лиди]  
Автор Иcтopиka (руски шпионин)
Публикувано21.02.10 13:55



междувпрочем получих мнение на компетентен криминалист. Значи сред криминалните среди е практика да се продава така, да се плаща на ръка, да не оставят следи по банкови преводи или др. документи, където трябва да има "основание за превода". То ест после в съда не може да се докаже че е извършена сделка. Мисля че това разкрива мистерията за тази странна конспиративна продажба от офиса в Москва, лично или на доверен човек.
Казаха ми че на 18 или 19 е имало пак репортаж по Нова ТВ, където Б. Борисов се прегръщал със Ставрев и обещал че правителството ще му помага.
ако някои може да намери линк от този репортаж.
Такова нещо косвено склонява хората да вземат решение да купят ставринол. Като в същото време ББ не поема отговорност.

Торенти за български и руски филми:



Тема Re: ЗА ГЛУХИТЕ КАМБАНАТА НЕ БИЕ ПО ДВА ПЪТИнови [re: Иcтopиka]  
АвторRGK (Нерегистриран)
Публикувано21.02.10 16:40



Историка, не вкарвай политиката в тези неща - не е коректно. За българина няма угодия. Ако кажеш " да " - лошо, прегръщал се със Ставрев / аз такова нещо не видях никъде/. Ако кажеш "не" - пак лошо, няма отношение по този проблем. Е,как да вървим напред с такова мислене... Както и да е...



Тема Re: скам да ви разкажа...нови [re: kpacaвицa]  
Авторbruklin ok (Нерегистриран)
Публикувано21.02.10 19:11



I approve using XXXXXXX XXXXX XXXXXXX

I recommend to take 2 doses Stavrinol before every course of chemotherapy.

Your registration number in our database is XXXX. Please, remember it and
further always specify it when you will contact to our firm.

You can buy Stavrinol only in our office in Moscow. Before coming to us, you
should call by phone +7-985-723-87-57 to our representative and agreed time,
when you will come in our office to get the medicine.


NANO-S
Husnutdinova Farida
Medical coordinator


Това е и моя отговор- говорят за дози , а не за ампули / което предпочитах, за да не занимавам доктори за вливане/ и то за 2 преди всяка химиотерапия- вярно е че баща ми е с тумора в него , понеже е слепнал /рак на дебелото черво с мета в черния дроб , с изкаран анус претер/, но дали и доколко ще помогне - ще видим. Още се колебаядали да го взема - сега е спрял химията и пие саменто - казва че се чисти от ануса тъмна кръв.Незнам дали да продължим така или да станем опитни мишлета



Тема Re: скам да ви разкажа...нови [re: bruklin ok]  
АвторMaя (Нерегистриран)
Публикувано21.02.10 19:47



И аз още не мога да реша какво да правя! Хем ми се иска, хем ме притеснява това, де не би да има някакви странични ефекти и да повлияе обратно.





Тема Re: ЗА ГЛУХИТЕ КАМБАНАТА НЕ БИЕ ПО ДВА ПЪТИнови [re: RGK]  
Автор Иcтopиka (руски шпионин)
Публикувано22.02.10 03:32



не знам на какво викаш политика. Обаче в първия репортаж има изказване на ББ- щял да помогне за завод за диаманти, шефа на полит.кабинет изпратил писмо и ала бала. Това е използване на влияние и внушаване за легалност на дейноста на ставрев. А в същото време по руските сайтове няма нищо за никакви диаманти.
майка ми е на лъчетерапия в Пловдив и каза че цялата болница коментира изявите на ББ. Не разбираш ли че той точно за това се показва ? Така въздейства на болните които се чудят дали да купуват ставринол. Дали го правят на маймуна или той сам се прави на маймуна е отделен въпрос.
не намесвам политика , а мин. председател, който спекулира с влияние.

Торенти за български и руски филми:



Тема Re: ЗА ГЛУХИТЕ КАМБАНАТА НЕ БИЕ ПО ДВА ПЪТИнови [re: Иcтopиka]  
Автор Scotiana (обнадеждена)
Публикувано22.02.10 08:23



ХАЙДЕ ВСИЧКИ НА РЕП-А

ВЕСТНИК ТЕЛЕГРАФ - ПРОФЕСОР МЕНТЕ МАМИ БОЛНИ ОТ РАК



Тема Re: Ставринол № 2нови [re: Buba67]  
Автор lyulyu (непознат)
Публикувано22.02.10 08:52



Здравейте!
Аз съм нов член на клуба. Съпругът ми е с рак на дебелото черво, има разсейки в черния дроб. Направиха му операция. Диагнозата от хистологията след операцията е pT3NxMxG2. От 10.03.2009г. трябва да започне химиотерапия, но лекарите не се надяват на успех. Чрез познати се свързахме с Москва и получихме ставринол. Няма медицинско заключение, няма опаковка, няма нормален етикет. Мисля, че в момента се прави тестване и то не в лаборатия, а с отчаяни хора като нас.



Тема Re: Ставринол № 2нови [re: lyulyu]  
АвторMaя (Нерегистриран)
Публикувано22.02.10 09:18



По какъв начин го придвижихте до България? По пощата или как?



Тема Re: Ставринол № 2нови [re: Maя]  
Автор lyulyu (непознат)
Публикувано22.02.10 09:38



По човек до страната, а в страната с еконт.



Тема Re: Ставринол № 2нови [re: lyulyu]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано22.02.10 09:38



И каква беше цената?

Най-важното е невидимо за очите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.