Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:32 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Medical Trials Unifiedнови [re: Buba67]  
АвторCийka (Нерегистриран)
Публикувано24.02.10 15:10



Без коментар





Тема Re: Medical Trials Unifiedнови [re: Buba67]  
Автор Neli_S ()
Публикувано24.02.10 15:40



Моля, ако има някой, който получи и реши да пие лекарството, да сподели опита си, иначе си говорим и преливаме от пусто в празно.

ЕТО ГО СПОДЕЛЕНИЯ ОПИТ, САМО ЧЕ ОТ РАЗКАЗАН ОТ СВИДЕТЕЛ НА "ЛЕЧЕНИЕТО"

Случайността ме направи свидетел на окончателното им убеждаване-един ден преди назначената химиотерапия Бойка Джентиле изпълни указанията на проф.Ставрев и отпи обяснената по телефона „чудодейна” доза от тежката, мазносива , разделена на два тежки пласта, течност. Не професор Ставрев, а аз станах по неволя свидетел на онова, което можа да сътвори неговия нанодиамант /ако изобщо е бил негово творение/..

Само за броени часове започна бурно нарастване на метастазите и невиждано клетъчно деление навсякъде, където можеха да се появят метастазни образувания.,При това- в съчетание с нечовешки болки. Което пък принуди лекарите да назначат и започнат да прилагат все по-големи дози морфин.
Чудовищно набъбна от метастазни образувания и другата гърда, на четвъртия ден нямаше орган на тялото, където скенерът да не показа метастазни образувания. Белите дробове само за няколко денонощия насъбраха първото голямо количество течност /асцит/...За всички беше ясно, че настъпва агонията. И въпреки необяснимото влошаване на пациентката им, лекарите от Локарно правиха всичко възможно, за да я спасяват и буквално до последни минути се бориха за нея..
За да им помогна, бързо се върнах в България. От ст.н.с.Стефан Чапкънов, главен секретар на Института по космически изследвания разбрах, че професор Ставрев е в отпуск/?!/.Настоятелните ми молби да бъде издирен,за да помогне на пациентката в Локарно и проф.Ставрев сам да разясни на тамошните лекари какво всъщност става с тялото на Бойка, завършиха с резултат- господин професорът ми позвъни и след това започна да звъни през няколко минути винаги с една определена любезност: нека да се опитам да разбера колко е важно това, което прави..Нека се видим, нека се разберем, той знае, че аз ще разбера най-добре за какво става дума..

На точните си въпроси, получих свръхточни отговори:

* нанодиаманта е прилаган само на опитни плъхове;
* нанодиаманта не е прилаган до този момент на човек;
* той много съжалява, че се е поддал на увещанията на тези две жени/?!/ и ще направи всичко, което е възможно....

На въпроса ми как е допуснал и що за научна практика е първата му пациентка да е на хиляди километри разстояние от него и да няма представа от първото прилагане на нанодиаманта върху човек, професорът стеснително замълча в телефона...И отново с мек и притеснителен глас продължи да настоява, че ще прави всичко възможно...

И го направи!

Заедно с въпросната подчинена Ваня Бижева безпокоиха цяла седмица Бойка Джентиле ,но за да подпише и им прати декларация, че съвсем доброволно, сама, се е самолекувала с нанодиамант /намиращ се единствено в Института по космически изследвания на БАН в София!/.
.................

На 11 септември, в огромни болки , Бойка Джентиле си отиде от света.

И КЪМ МОДЕРАТОРИТЕ - не си ли давате сметка, че по този начин насърчавате хората да купуват и приемат тази отрова!?



Тема Re: Medical Trials Unifiedнови [re: bibi]  
Автор daniOO (непознат )
Публикувано24.02.10 16:09



някой пил ли е от това лекарство, моля кажете.от цялото това писане няма полза

.никои никаде не споменава дали е приел ставронола, някои да каже пил ли е и какви са пьрвите реакций



Тема Nano-s=Re: Medical Trials Unifiedнови [re: Julian]  
Автор softy ()
Публикувано24.02.10 16:37



Отговор на писмото ми до Проф.Левашов
Уважаемая ххх,
Сообщаю Вам о том, что мы действительно сотрудничаем с проф. Ставриевым.
Однако в проекте создания Stavrinola я не участвую.

Е. Левашов

Извод- името на проф.Левашов няма връзка с препарата Ставринол.



Тема Re: Къденови [re: Neli_S]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано24.02.10 17:31



"И КЪМ МОДЕРАТОРИТЕ - не си ли давате сметка, че по този начин насърчавате хората да купуват и приемат тази отрова!?"

Къде точно видя апел от мен купувайте и пийте ставринол?

Статията, в която е описан препарата с прием от Бойка Джентиле я четох преди месеци и съм наясно. Беше свалена от сайта на Неогенезис, но гледам пак са я качили. Дано и хората да изяснят за себе си нещата.

Всеки сам взима решенията за себе си и носи отговорноста за това.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Редактирано от Buba67 на 24.02.10 17:39.



Тема Re: Къденови [re: Buba67]  
АвторJulian (Нерегистриран)
Публикувано24.02.10 19:14



ИСКАМ ДА СИ ПОСИПЯ ГЛАВАТА С ПЕПЕЛ. Вчера писах:
"Без да уточнявам името, но... Една от девойките е БАРМАНКА. В едно кафе близо до външно министерство. Ставрев я взе на работа, т.е. плаща и заплата и хонорари, защото тя познава някакъв важен фактор в общината, който щял бил да даде пари/земя за научен център. Иначе девойката е завършила икономика, но продължава да си работи в барчето. Като ви каже пак за неговия екип с 20 годишен опит, сетете се за какви хора става дума. Тези, които наистина имат опит, са му били дузпата."
ИЗВИНЯВАМ СЕ НА КОЛЕЖКАТА. Пред всички вас. Вече го направих лично. Нещата са доста по-сложни, тя работи в барчето през почивните дни или си пуска отпуска. И, както се оказа, не е никак неграмотна. И опитите чрез нея да бъде подтикнат еди-кой си да направи нещо си, са се оказали неуспешни. И тя самата е ужасена от обявяването и за ключов сътрудник на Ставрев в една далавера, която и е противна - нейн близък е починал от рак.



Тема Re: Къденови [re: Buba67]  
Автор Neli_S ()
Публикувано24.02.10 19:33



Ами ето тук го видях



Моля, ако има някой, който получи и реши да пие лекарството, да сподели опита си, иначе си говорим и преливаме от пусто в празно.

И подчертано в червено определено не звучи като апел към въздържание, а по-скоро: е, решете си дали да го пиете - и споделете как е. Ми ето, г-жа Банова го е споделила, нима трябва да се предизвикат още трагедии, че да стане ясно какъв ефект има? Все пак всички пишещи тук буквално са притиснати до стената от отчаяние, биха се вкопчили и в най-миниатюрната надеждица за помощ.
Статията на Неогенезис, писана преди повече от година и половина, засяга и моята изгубена борба с рака на майка. По същия начин повярвах в обещанията на доц.Манев за чудодейната сила на неговата "имунотерапия", подложих майка на такъв тормоз, карах я да пие де що има имуностимулатори - по индивидуалната схема съставена конкретно за нея. А тя, милата, с рак на стомаха не можеше храна да поема, какво оставаше за шепи лекарства... Състоянието и започна стремително да се влошава, направих консултация с онколог, който беше категоричен, че да, стимулация има, ама на раковите клетки . С едно момиче от форума си разменихме "индивидуалните програми" и постепенно измамата лъсна. Но на каква цена!? Знаеш ли, че ми е идвало да се самоубия? Само си казвах - какво причиних на майка!? Защо? И тези въпроси не са престанали да ме разкъсват, все още лягам и ставам с тях. Ето каква цена плати моята майка за моето невежество. Не храня илюзии, че изхода от болестта щеше да е друг, но можех да я имам още мъничко жива...

Затова си позволявам, с цялото ми уважение към теб, да те помоля за едно по-разумно обръщение към хората, които в отчаянието си са избрали да рискуват.



Тема Re: Къденови [re: Neli_S]  
Автор kpacaвицa (неземна, де)
Публикувано24.02.10 19:51



Ти самата признаваш каква глупост си извършила, така че не смей да кориш никого!!! Само се моли на Господ да ти прости!!! И не раздавай съвети, защото пак няма гаранция, че са верни!!!

Защото не знаем колко са красиви те





Тема Re: Къденови [re: Neli_S]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано24.02.10 23:20



Аз също не виждам по какъв начин модераторите поощряват употребата на Ставринол!
Напротив, това, че оставихме темата отворена за всякакъв тип мнения, позволи на първоначалната еуфория да отстъпи пред един доста по-разумен подход към предоставената информация. В един клуб за взаимопомощ е важно да се споделят повече мнения и най-вече ОПИТ (!), но е абсурдно да се говори за принуда или провокация. Модераторът няма право да забранява на хората да обменят противоположни становища - разбира се, при спазване на добрия тон - както и не може да налага мнението си.
В този клуб модераторите нито са скрити дистрибутори на Ставринол, нито манипулатори, които тласкат общественото мнение в определена посока. Мисля, че работата ни за толкова време го е доказала и най-малкото не заслужаваме подобни обвинения.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Къденови [re: *jull**]  
Автор hospitalier (новак)
Публикувано25.02.10 00:17



Neli S,
Неогенезис са последното място където можеш да получш достоверна информация за каквото и да е било.Даже напротив -което го отричат можеш да считаш за полезно.Според Банова само нейните продукти са качествени и само те са на върха на пирамидата на алтернативното лечение за рак.В няколко мои постинга аз показах и разказах за безполезноста на нейните AHCC и Лизивит(не включвам Sutherlandia OPC -това е добър продукт) които рекламира и описва като антиракови което на запад се санкционира жестоко ако не можеш да покажеш нужните научни доказателства.Напълно нормално е да отрича откритието на Ставрев иначе как ще си продава продуктите.Да оставим това че почти през 5 реда се намират правописни грешки -имена на грешно написани растения,лъжлива и подвеждаща информация а един от нейните кумири Матиас Рат създатела на продаваната от него формула Лизивит е съден 6 ПЪТИ ОТ МЕЖДУНАРОДЕН СЪД!!!




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.