Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:34 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Ставринол № 2нови [re: Buba67]  
Автор sunnyvas (непознат )
Публикувано04.03.10 09:16



Регистрация препарата Ставринол еще не окончена, в продаже его нет.
Вышлите на наш е-mail (info@stavrinol.ru) эпикриз о заболевании с указанием гистологического типа опухоли, проведенного и планируемого лечения. Документы должны быть на русском или английском языке. После рассмотрения этих документов будет принято решение о целесообразности или нецелесообразности применения Ставринола.

Нано-С
Тел: +7 (495) 769-11-62
Е-mail: info@stavrinol.ru
www.stavrinol.ru

Обърнете внимание на първото изречение. "Регистрацията на препара все още не е завършена, той не се продава."
Това са отговорили на моя позната от Москва, която бях помолила да го потърси. Всеки сам да си направи изводите, доколко може да се вярва на казаното от тези, които го рекламират.



Тема Re: Ставринол № 2нови [re: Buba67]  
Авторbibi (Нерегистриран)
Публикувано04.03.10 09:31



Това беше....на 2.03.2010 загубихме в борбата с тази страшна болест.....скъпият ми и безценен баща почина в ужасни мъки,въпреки че до последния момент се надяваше че ще оздравее....дори не можахме да пробваме прословутия СТАВРИНОЛ....

Успех на всички в борбата! Не губете надежда!!!



Тема Re: Ставринол № 2нови [re: hospitalier]  
АвторCийka (Нерегистриран)
Публикувано04.03.10 12:49



“Нека се закрие темата наистина -изчерпа се.Вече е ясно че това е поредния блъф-аз до последно се надявах да е истина всичко което казва Ставрев но не е.”

И ПРОФЕСОРЪТ-МЕНТЕ СТАВРЕВ СЕ ОТКАЗА ОТ СТАВРИНОЛА



“Във връзка с появили се съобщения в интернет-пространството на мними търговци на препарат за лечение на основа нанодиамант и злоупотреба с името на фирма "НАНО-СС" АД, Дружеството заявява, че не предлага и не търгува с каквито и да било препарати с медицински цели.
В момента се водят разговори с представители на държавната власт и се предприемат всички законови стъпки по подготовката на провеждането на предклинични и клинични изследвания на препарат. Предстои доказването на качествата и свойствата му, според официалните изисквания за качество, безопасност и ефикасност за територията на Република България и Европейския Съюз.
Всяка реклама и продажба на подобни препарати с медицинска цел от името на "НАНО-СС" АД са опит за заблуждение и измама. Фирмата ще търси наказателна отговорност и всичките си останали права по съдебен ред от всеки, който злоупотребява с името и продукцията й.”

НО НЕ Е ИЗКЛЮЧЕНО ТОЙ ДА СЕ ПОЯВИ ПОД НОВО ИМЕ:

“С цел DND да се приведе към нормите за токсичност на естествения диамант "НАНО-СС" АД работи по оригинална схема за детонационен синтез, при която получения детонационен нанодиамант е идентичен с естествения диамант.” ([URL] http://nano-ss.com/cancer.html [/URL])



Тема Re: Ставринол № 2нови [re: Buba67]  
Автор maraq8O (загадъчна)
Публикувано05.03.10 16:06



Здравейте хора!Приятно ми е и аз да се присъединя към клуба.Новобранка съм и за това ще Ви се представя.Аз съм на 29г. болна от "нелечимата болест".Ще се радвам ако можем взаимно да си помагаме.



Тема Re: Ставринол № 2нови [re: maraq8O]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано05.03.10 16:18



Здравей! Едва ли е приятно да се присъедини човек към общност на болни хора, но иначе Клубът
ни си го бива! Моля те да се представиш във Визитника или в съответната тема (в Справочника на първа страница има списък на заболяванията). Така ще ти отговарят хора, които могат да ти бъдат максимално полезни.
Можеш да прочетеш и темата "Към новодошлите", създадена специално за "новобранци".


А тук повече няма да пишем, защото темата е друга.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Ставринол № 2нови [re: нaнa789]  
Авторbebebe (Нерегистриран)
Публикувано05.03.10 21:59



ставринола се ползва преди химеотерапия,без химеотртапия няма същото действие.ако искате пишете на имеил dgeorgiewa81@gmail.com
Аз чакам да го получа скоро от Москва,но незнам дали ще ни трябва,защото ще сме на операция моге би.



Тема Re: Ставринол № 2нови [re: Buba67]  
Автор tanq_333 (непознат )
Публикувано06.03.10 17:28



Здравейте на всички,искам да споделя,че разполагам с ампули от препарата за борба с рака Ставринол 2, ако някои има интерес може да се свържи с мен.Надявам се да можем да помогнем.



Тема Таня_333 Re: Ставринол № 2нови [re: tanq_333]  
АвторXa-xa (Нерегистриран)
Публикувано06.03.10 19:27



Сглупихте и сега бързате да се отървете за сметка на други лековерни, така ли?



Тема Re: Ставринол № 2нови [re: Buba67]  
Автор soshy (непознат )
Публикувано06.03.10 19:49



Кирилицата е задължителна!

Редактирано от *jull** на 07.03.10 02:03.



Тема Таня_333 Re: Ставринол № 2нови [re: Xa-xa]  
Авторtanq (Нерегистриран)
Публикувано07.03.10 00:57



Кирилицата е задължителна!

Редактирано от *jull** на 07.03.10 02:04.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.