Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:16 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: МЕТОДЪТ НА ШЕВЧЕНКОнови [re: toje]  
Автор novanadejda (непознат )
Публикувано02.03.10 10:10



за toje: Брат ми е с рак на черния дроб.Вече има 3 операции, от които първата беше най-тежка и истинско чудо на медицината. Направиха му я във Военна болница - Варна. Изрязаха 3 кг тумор от черния му дроб (който за сравнение е 1,5 кг). Оставиха му 1/3 здрав черен дроб, за да му дадат шанс да живее. Но се появиха рецидиви - 2 операции - едната на шестия месец от първата, другата на година от рецидива. Изминаха 8 месеца от последната и усещам по вида и състоянието му, че отново има метастази. Искам да му помогна. Той много се страхува вече от операциите. Не пожела и химиотерапия да направи. Затова исках да те питам за какъв рак става въпрос при съпруга ти.Знам за метода на Шевченко и съм го предлагала на брат ми, но той категорично отказва, тъй като при него е засегнат черния дроб, а основната съставка на лекарството на Шевченко е алкохолът. Страхува се, което е обяснимо. Пратих епикризи, преведени на руски в Москва, но до момента нямам отговор. Нямам и надежда да получа, тъй като изминаха 7-8 дни, откакто пуснах имейла.
Желая пълно оздравяване на съпруга ти. И на теб, разбира се.Знам какво е да не спиш по цели нощи и да търсиш всички възможни начини да помогнеш.



Тема Re: МЕТОДЪТ НА ШЕВЧЕНКОнови [re: novanadejda]  
Автор toje (новак)
Публикувано02.03.10 13:29



Просто не знам какво да те посъветвам.Мъжет ми е опериран от рак на дебелото черво и е с анус претер.Благодаря за благопожеланията.Дано и на вас Господ да помогне .Всъщност всяко едно лекарство или хранителна добавка минава през черния дроб.Защо не опитате със газ, или с НАТАНАЛ?



Тема Re: МЕТОДЪТ НА ШЕВЧЕНКОнови [re: toje]  
АвторDjidju (Нерегистриран)
Публикувано02.03.10 17:49



Здравейте,

за първи път чувам за НАТАНАЛ. колко време трябва да се пие? Има ли значение преди химия?



Тема Re: МЕТОДЪТ НА ШЕВЧЕНКОнови [re: Djidju]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано02.03.10 20:26



Писали сме много за Натанал. Напиши думата горе в търсачката и ще ти излязат всички постинги.

Моля, нека да се съобразяваме с названието на темата (Ставринол) и да не я разводняваме с други.
Ако искате да пишете по тема, която не сме коментирали, отворете нова.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Ставринол № 2нови [re: Dimitrin]  
АвторDimitrin (Нерегистриран)
Публикувано02.03.10 20:27



Попитах руснаците доколко е безопасно лекарството им и дали има странични ефекти. Попитах ги също дали е лицензирано, но на този въпрос не получих отговор. Ето отговорът за страничните ефекти:

"В случае применения препарата в соответствии с инструкцией по применению и в
рекомендованных дозах, применение препарата считается безопасным.

Побочное действие
Реакции гиперчувствительности: В случае приема препарата с просроченным
сроком годности возможно проявление аллергических реакций в виде сыпи,
крапивницы, ангионевротического отёка, одышки и гипотензии.
Со стороны нервной системы: Редко возможна головная боль. Часто после
нескольких приемов препарата часто отмечается повышение настроения,
увеличение двигательной активности.
Со стороны желудочно-кишечного тракта: часто прием препарата сопровождается
усилением аппетита.

Со стороны почек: в некоторых случаях возможно изменение цвета мочи (более
темная моча) и появление резкого запаха мочи."

За сега няма да го поръчваме.

Редактирано от *jull** на 02.03.10 20:33.



Тема Re: МЕТОДЪТ НА ШЕВЧЕНКОнови [re: *jull**]  
Авторvnimanie (Нерегистриран)
Публикувано02.03.10 22:34



Кирилицата е задължителна!

Редактирано от *jull** на 02.03.10 23:23.



Тема Re: Ставринол № 2нови [re: Maя]  
Авторнaнa789 (Нерегистриран)
Публикувано03.03.10 15:11



здравейте аз от извсно време се опитвам да се свържа с Москва за закопуаването на ставринол,но всеки път ми казват различно.моля кажете как мога да се свържа и какво триабва да представя за да ме одобрът



Тема Re: Ставринол № 2нови [re: bibi]  
Авторнaнa789 (Нерегистриран)
Публикувано03.03.10 15:16



моля кажете как закупихте старинола.маика ми е много зле докторите се отказаха от нея



Тема Re: Ставринол № 2нови [re: Buba67]  
АвторEдин oт oния (Нерегистриран)
Публикувано04.03.10 02:02



Е, това беше. Може да закриете темата за тая глупост.
Струваше ни много. Знаем че не можем да помогнем нито на близките ви, нито на вас. Искахме да ви опазим поне от долнопробната, и скъпа измама. Каквото можахме - направихме. ИКИ-БАН не се дистанцира от тая история, той реално НЯМА отношения с мошенника Ставрев. С него нямат отношения също така Министерството на здравеопазването и Министерския съвет на РБ. Имало е опит да бъдат подведени с невярна информация, вече е предотвратен.
С уважение към вашите проблеми, и с възможното извинение:

Стефан Козаров



Тема Re: Ставринол № 2нови [re: Eдин oт oния]  
Автор hospitalier (минаващ)
Публикувано04.03.10 03:01



Нека се закрие темата наистина -изчерпа се.Вече е ясно че това е поредния блъф-аз до последно се надявах да е истина всичко което казва Ставрев но не е.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.