Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:08 30.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Medical Trials Unifiedнови [re: Eдин oт oния]  
Автор MamaD (член)
Публикувано24.02.10 01:08



Ти, дето си от ония, защо не спиш? Хоспиталиер, ясно защо не спи, той сигурно не е спал от както майка му е с диагноза. Аз, ясно защо не спя - дъщеря ми е болна. Ние това правим - блъскаме си главите по цели нощи как да направим най-доброто за блиzките си без които не можем. А ти защо не спиш? Какво ти е? Успокой се и си легни да се наспиш. За Ставринол рано или късно ще се рабере каква е истината.



Тема Re: Medical Trials Unifiedнови [re: MamaD]  
Автор hospitalier (новак)
Публикувано24.02.10 03:10



Трудно му е да заспи явно се опитва да събира пари човека за Нова телевизия.Понеже те харесвам (edin ot onia) мога да ти помогна събрал съм някой лев мисля че си струва-нищо че не си професор сигурно има какво да кажеш.

Високо оценявам твоята всеотдайност .Ако питаш кои медии -ще уточня че става въпрос за научен журнал по нанотехнологии.

Това отговаря ли на Вашите научни критерии или не успява да ги покрие все още. В науката има правило да се изслушват доводите на ответната страна иначе не се получава диалог. От както си тук не представи нито един свестен довод в своя полза - че не харесваш Ставри Ставрев е ясно. Само не е ясно кои според теб са научните списания в Русия които би трябвало да отразят нещо свързано със Ставринол.И изобщо знаеш ли поне едно списание в Русия свързано с наука, медицина и клинични изпитания. Или само си говориш=

Редактирано от *jull** на 24.02.10 07:25.



Тема Re: Medical Trials Unifiedнови [re: hospitalier]  
Автор softy ()
Публикувано24.02.10 07:24



Medical Trials Unified - информацията за тази руска компания бе също нещо, за което още в началото събрах информация. Нейн представител е Николай Одинцов. рових се доста и за информация относно Одинцов. Най-общо казано - това дружество действа в насока да съдейства за патентоване на лекарствени средства, а Одинцов - изнася най-вече лекции за дейността на медицинските представители /дистрибутори/. Така че информацията за това търговско дружество, колкото и хубаво да звучи фирменото наименование, също ми даде представа за реалната картина.


Съжалявам, че мисля така. Но за мен фактите говорят повече от всякакви изявления, които само звучат убедително.

Редактирано от softy на 24.02.10 07:25.



Тема Re: Medical Trials Unifiedнови [re: hospitalier]  
АвторNima (Нерегистриран)
Публикувано24.02.10 08:51



Нима не стана вече напълно ясно, че тази компания е куха - няма управителен съвет, ням адрес - има само един интернет сайт и телефон за контакт. Мисля, че вече някой обясни тук или в ставринол 1, че това е само една интернет страница, създадена за да легализира ставринола и да лови лапнишарани. Никакви клинични изпитания не са провеждани и не се провеждат. Едно е да тръбиш високопарно какво правиш, друго е да го правиш наистина.

Темата наистина зацикли - никой не чете предишните постове.

Ако съм модератор - ще я заключа, защото тя се превърна във втора раздумка.



Тема Nano-s=Re: Medical Trials Unifiedнови [re: hospitalier]  
АвторПak нимa (Нерегистриран)
Публикувано24.02.10 08:56



Ако питаш кои медии -ще уточня че става въпрос за научен журнал по нанотехнологии.
http://www.nanosvit.com/publ/15-1-0-334
.

Ти пак се завърташ в тези три техни сайта, които се цитират един друг и взаимно се легализират. И това е същата измама като медикъл трайълс. Зад тях стои една и съща личност - вече беше изяснено в предишната тема.



Тема Nano-s=Re: Medical Trials Unifiedнови [re: Пak нимa]  
АвторJulian (Нерегистриран)
Публикувано24.02.10 10:31



Вече ви писах, че Ставрев е патологичен лъжец. Дори в случаите, когато от избягването на нагли лъжи зависи успеха на делото му, той не може да се удържи и лъже като че вътре в него нещо го управлява. Няколко примера от вчерашното интервю:

- Откога работите по препарата "Ставринол"?
- През 1993 г. бях известно време в Калифорния, в Силициевата долина. Там правих първите изследвания в медицинския факултет на Калифорнийския университет.

Това със Силициевата долина му е любимо. Обича да будалка западняците, че бил там "научен директор" на голяма компания. Припомням - не знае дума английски. Отиде в Калифорния да продаде кило нанодиамант (хората, които го направиха, не получиха стотинка), срещу това една малка фирма го издържа два-три месеца, после писаха няколко години, но нищо от това, което Ставрев им обеща, не стана, затова вече не пишат. Не ми е известно за никакви контакти с медици в Калифорния, довели до какво да е.

- В момента с какъв екип работите?
- Имам сътрудници в самата секция на института. Там са н.с. Здравка Карагьозова, Анна Петрова, Силвия Васева.

Бед да уточнявам името, но... Една от девойките е БАРМАНКА. В едно кафе близо до външно министерство. Ставрев я взе на работа, т.е. плаща и заплата и хонорари, защото тя познава някакъв важен фактор в общината, който щял бил да даде пари/земя за научен център. Иначе девойката е завършила икономика, но продължава да си работи в барчето. Като ви каже пак за неговия екип с 20 годишен опит, сетете се за какви хора става дума. Тези, които наистина имат опит, са му били дузпата.

- (Сред канонадата обяснение от тримата придружители става ясно, че г-н Ставрев е професор от Истанбулския технически университет.)
- На какъв език четете лекции там?
-На турски.

Това му е една от любимите лъжи. Ставрев, който владее само не дотам правилен руски, обича да се представя за едва ли не полиглот. Дипломата за турски професор не съм виждал отблизо. Не я показва за повече от секунда и отдалеч. Точно така, както ми показа фалшивия "документ", че титлата му е "призната" от ВАК.

Хайде сега кажете ми: Може ли човек, чиято достоверност пред цяла България е поставена под съмнение, да продължава така нагло да сипе лъжи - ако е със всичкия си.
Зная, че и най-отявленият мошеник може да спаси света - но само във филмите.



Тема Re: Medical Trials Unifiedнови [re: hospitalier]  
АвторCийka (Нерегистриран)
Публикувано24.02.10 12:00



В отговор на:

КЛИНИЧНОТО ПРОУЧВАНЕ НА СТАВРИНОЛ СЕ ПРОВЕЖДА ОТ КОМПАНИЯТА Medical Trials Unified КОЯТО Е НАПЪЛНО ОФИЦИАЛНА РЕДОВНА ОРГАНИЗАЦИЯ ЗАНИМАВАЩА СЕ С ТАКЪВ РОД ДЕЙНОСВ такъв случай всичко би трябвало да е наред ако от там потвърдят, че знаят за Ставринол и продажбата му както и за инструкциите на приложение.




Адресът е същия, като на фирмата разпространяваща Ставринол полулегално - НАНО-С



Тема Re: Medical Trials Unifiedнови [re: Cийka]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано24.02.10 13:06



Това е постинг на mt8512

Добърден на всички.С майка ми търсим от лекарството за което доктор Ставри Ставрев говори по NOVA.Ако някой знае от къде може да се поръча в Русия доколкото разбрах и кой може да назначи лечение с лекарството моля да пише.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Medical Trials Unifiedнови [re: Buba67]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано24.02.10 13:13



Време е да се спре говорилнята за Ставринол. След над 300 мнения в първата част на темата

и тук, всеки си направи изводите за себе си.

Моля, ако има някой, който получи и реши да пие лекарството, да сподели опита си, иначе си говорим и преливаме от пусто в празно.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: Medical Trials Unifiedнови [re: Buba67]  
Авторbibi (Нерегистриран)
Публикувано24.02.10 15:01



Някой успя ли да си достави през куриер или по пощата СТАВРИНОЛ-а, или на всички сдобили се с лекарството, ви го донесоха познати???




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.